kde nak├║pi┼ą?

od 32,09

Druh├ę, aktualizovan├ę a roz┼í├şren├ę vydanie publik├ície ÔÇ×Mzdy profesion├ílneÔÇť nadv├Ązuje na mimoriadne ├║spe┼ín├ę vydanie z roku 2014, ktor├ę sa opr├ívnene zaradilo medzi najpred├ívanej┼íie tituly vydavate─żstva. Do dne┼ín├ęho d┼ła sa na slovenskom kni┼żnom trhu neobjavila kniha, ktor├í by tak detailne a komplexne rie┼íila zlo┼żit├║ problematiku mzdov├ęho ├║─Źtovn├şctva. Jednotliv├ę kapitoly prin├í┼íaj├║ ucelen├Ż poh─żad na pracovnopr├ívne vz┼ąahy, soci├ílne poistenie, zdravotn├ę poistenie, zda┼łovanie pr├şjmov zo z├ívislej ─Źinnosti,...

Mzdy profesionálne - ponuka obchodu

Mzdy profesion├ílne 
3 dni 32,09 €
doprava zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu Mzdy profesionálne

Druh├ę, aktualizovan├ę a roz┼í├şren├ę vydanie publik├ície ÔÇ×Mzdy profesion├ílneÔÇť nadv├Ązuje na mimoriadne ├║spe┼ín├ę vydanie z roku 2014, ktor├ę sa opr├ívnene zaradilo medzi najpred├ívanej┼íie tituly vydavate─żstva. Do dne┼ín├ęho d┼ła sa na slovenskom kni┼żnom trhu neobjavila kniha, ktor├í by tak detailne a komplexne rie┼íila zlo┼żit├║ problematiku mzdov├ęho ├║─Źtovn├şctva.
Jednotliv├ę kapitoly prin├í┼íaj├║ ucelen├Ż poh─żad na pracovnopr├ívne vz┼ąahy, soci├ílne poistenie, zdravotn├ę poistenie, zda┼łovanie pr├şjmov zo z├ívislej ─Źinnosti, ako aj ┼ítatistick├ę vykazovanie. Podrobne vysvetlen├ę z├íkladn├ę inform├ície, pojmy a parametre, s├║dne rozhodnutia, ako aj 418 rie┼íen├Żch pr├şkladov z praxe spolu s tabu─żkami a preh─żadmi poskytn├║ ─Źitate─żovi najd├┤le┼żitej┼íie inform├ície pre kvalifikovan├ę vedenie mzdovej agendy.

Publik├ícia ÔÇ×Mzdy profesion├ílne 2ÔÇť je d├┤stojn├Żm nasledovn├şkom prv├ęho vydania.
M├í v┼íetky predpoklady zaradi┼ą sa na top list povinn├ęho ─Ź├ştania nielen ─Źitate─żov z radov odbornej verejnosti, ktor├ş sa profesion├ílne venuj├║ mzdov├ęmu ├║─Źtovn├şctvu, ale aj za─Źiato─Źn├şkov, ktor├ş chc├║ ─Źo najr├Żchlej┼íie pochopi┼ą jeho podstatu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy