Kniha kr├í─żov (Vladim├şr Sege┼í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 14,99

-32% z─żava

Kniha kr├í─żov je nev┼íedn├Ż titul v slovenskej kni┼żnej produkcii, ktor├Ż p├║tavo prezentuje na┼íu hist├│riu prostredn├şctvom osudov panovn├şkov. Kolekt├şv autorov pripravil portr├ęty v┼íetk├Żch panovn├şkov, ktor├ş vl├ídli na na┼íom ├║zem├ş. Za─Ź├şnaj├║ sa kv├ídsk├Żm n├í─Źeln├şkom Vanniom a kon─Źia sa posledn├Żm rak├║skym cis├írom a z├írove┼ł uhorsk├Żm kr├í─żom Karolom IV. V publik├ícii sa nach├ídzaj├║ biografick├ę ├║daje, ktor├ę odr├í┼żaj├║ najnov┼íie v├Żsledky historick├ęho b├ídania. ─îitate─ża ur─Źite zaujme nielen pr├ş┼ąa┼żliv├ę a ve─żmi ┼żiv├ę roz...

Kniha kr├í─żov (Vladim├şr Sege┼í) - ponuky obchodov

Kniha kr├í─żov 
na sklade 21,59 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Kniha kr├í─żov (Vladim├şr Sege┼í a kol.) 
5 dn├ş 22,05 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Kniha kr├í─żov (Vladim├şr Sege┼í)

Kniha kr├í─żov je nev┼íedn├Ż titul v slovenskej kni┼żnej produkcii, ktor├Ż p├║tavo prezentuje na┼íu hist├│riu prostredn├şctvom osudov panovn├şkov. Kolekt├şv autorov pripravil portr├ęty v┼íetk├Żch panovn├şkov, ktor├ş vl├ídli na na┼íom ├║zem├ş. Za─Ź├şnaj├║ sa kv├ídsk├Żm n├í─Źeln├şkom Vanniom a kon─Źia sa posledn├Żm rak├║skym cis├írom a z├írove┼ł uhorsk├Żm kr├í─żom Karolom IV.
V publik├ícii sa nach├ídzaj├║ biografick├ę ├║daje, ktor├ę odr├í┼żaj├║ najnov┼íie v├Żsledky historick├ęho b├ídania. ─îitate─ża ur─Źite zaujme nielen pr├ş┼ąa┼żliv├ę a ve─żmi ┼żiv├ę rozpr├ívanie o niekdaj┼í├şch panovn├şkoch ale aj v├Żtvarn├í str├ínka tejto knihy. Kniha je ilustrovan├í n├ídhern├Żmi dobov├Żmi kresbami, rytinami, rodokme┼łmi monarchov, erbami vzne┼íen├Żch rod├şn, ma─żbami ─Źi star├Żmi mapami. Ve─żkolep├║ publik├íciu uzatv├íra rozhovor s Ottom von Habsburgom - najstar┼í├şm synom posledn├ęho rak├║skeho cis├íra a uhorsk├ęho kr├í─ża Karola IV.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy