Glob├ílna vojna proti kres┼ąanom

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 14,16

Na sv├Ątej om┼íi, ktor├║ v septembri 2012 sl├║┼żil Sv├Ąt├Ż Otec Benedikt XVI. pod hol├Żm nebom na n├íbre┼ż├ş v Bejr├║te, stretol kres┼ąansk├Żch ute─Źencov zo S├Żrie. ─Żud├ş, ktor├ş nevedeli, ─Źi sa niekedy bud├║ m├┤c┼ą vr├íti┼ą domov, a ktor├Żch t├║┼żbou bolo odovzda┼ą Z├ípadu svoje z├║fal├ę posolstvo: ÔÇ×Nezabudnite na n├ís!ÔÇť Ale ako nezabudn├║┼ą na niekoho, koho nepozn├íme? T├íto kniha je pr├şle┼żitos┼ąou zozn├ími┼ą sa so z├ístupmi na┼íich bratov a sestier vo viere, ktor├ş za vernos┼ą svojmu presved─Źeniu odv├ídzaj├║ vysok├║ da┼ł: za┼ż├şvaj├║ mno...

Glob├ílna vojna proti kres┼ąanom - ponuky obchodov

Glob├ílna vojna proti kres┼ąanom (John. L. Allen Jr.) 
8 dn├ş 14,16 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu
Glob├ílna vojna proti kres┼ąanom 
3 dni 14,16 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Glob├ílna vojna proti kres┼ąanom

Na sv├Ątej om┼íi, ktor├║ v septembri 2012 sl├║┼żil Sv├Ąt├Ż Otec Benedikt XVI. pod hol├Żm nebom na n├íbre┼ż├ş v Bejr├║te, stretol kres┼ąansk├Żch ute─Źencov zo S├Żrie. ─Żud├ş, ktor├ş nevedeli, ─Źi sa niekedy bud├║ m├┤c┼ą vr├íti┼ą domov, a ktor├Żch t├║┼żbou bolo odovzda┼ą Z├ípadu svoje z├║fal├ę posolstvo: ÔÇ×Nezabudnite na n├ís!ÔÇť

Ale ako nezabudn├║┼ą na niekoho, koho nepozn├íme? T├íto kniha je pr├şle┼żitos┼ąou zozn├ími┼ą sa so z├ístupmi na┼íich bratov a sestier vo viere, ktor├ş za vernos┼ą svojmu presved─Źeniu odv├ídzaj├║ vysok├║ da┼ł: za┼ż├şvaj├║ mnohorak├║ diskrimin├íciu, ┼ąa┼żko si h─żadaj├║ pr├ícu, op├║┼í┼ąaj├║ svoje domovy a neraz platia za vieru v Jezi┼ía Krista aj vlastn├Żm ┼żivotom.

V s├║─Źasnosti s├║ kres┼ąania najviac prenasledovanou n├íbo┼żenskou skupinou na svete. 80% v┼íetk├Żch aktiv├şt namieren├Żch proti n├íbo┼żenstv├ím sa deje vo─Źi kres┼ąanom. Prenasledovania to nie s├║ len ukrutnosti, ktor├Żch sa dop├║┼í┼ąa tzv. Islamsk├Ż ┼ít├ít v S├Żrii a Iraku. Od Indie po Mexiko a od Nig├ęrie a┼ż po Bielorusko s├║ kres┼ąania obe┼ąami repres├íli├ş politick├Żch re┼żimov, ├║tokov ozbrojen├Żch skup├şn, drogov├Żch kartelov a organizovan├ęho zlo─Źinu.

Ich v├Żhradnou vinou na mnoh├Żch miestach sveta je to, ┼że ako jedin├ş obra┼łuj├║ pr├íva ─Źloveka, staraj├║ sa o t├Żch najbiednej┼í├şch a odporuj├║ bezpr├íviu a vykoris┼ąovaniu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy