kde nak├║pi┼ą?

od 18,04

1. Fantomas Fantomas, z├íhadn├Ż netvor s oce─żovou tv├írou terorizuje Par├ş┼ż. O jeho skuto─Źnej existencii s├║ v┼íak st├íle pochybnosti, preto┼że ho doteraz nikto na vlastn├ę o─Źi nevidel. Prv├Żm hos┼ąom tajupln├ęho Fantomasovho pal├íca sa nedobrovo─żne stane novin├ír Fandor, ktor├Ż nap├şsal o netvorovi senza─Źn├Ż ─Źl├ínok. Fantomas potrest├í t├║to tr├║falos┼ą svojsky: vezme na seba Fandorovu podobu a sp├ícha fantastick├║ l├║pe┼ż. Nesk├┤r si nasad├ş i masku komis├íra Juvea, ktor├Ż sa ne├║spe┼íne u┼ż dlho sna┼ż├ş Fantomasa dopadn├║┼ą. ┬á 2...

Fantomas 1-3 N01920 - ponuka obchodu

Fantomas kolekce (Andr├ę Hunebelle) 
4 dni 18,04 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fantomas 1-3 N01920

1. Fantomas
Fantomas, z├íhadn├Ż netvor s oce─żovou tv├írou terorizuje Par├ş┼ż. O jeho skuto─Źnej existencii s├║ v┼íak st├íle pochybnosti, preto┼że ho doteraz nikto na vlastn├ę o─Źi nevidel. Prv├Żm hos┼ąom tajupln├ęho Fantomasovho pal├íca sa nedobrovo─żne stane novin├ír Fandor, ktor├Ż nap├şsal o netvorovi senza─Źn├Ż ─Źl├ínok. Fantomas potrest├í t├║to tr├║falos┼ą svojsky: vezme na seba Fandorovu podobu a sp├ícha fantastick├║ l├║pe┼ż. Nesk├┤r si nasad├ş i masku komis├íra Juvea, ktor├Ż sa ne├║spe┼íne u┼ż dlho sna┼ż├ş Fantomasa dopadn├║┼ą.
 
2. Fantomas sa hnevá
Prenasledovanie rafinovan├ęho Fantomasa priv├ídza teraz komis├íra Juvea, novin├íra Fandora a jeho sn├║benicu Helenu do R├şma, kde je zvolan├Ż v├Żznamn├Ż vedeck├Ż kongres. Hviezdou tohto kongresu m├í by┼ą profesor Lefebvre, vedec zaoberaj├║ci sa v├Żskumom v obore hypn├│zy. Jeho objavy s├║ tak prevratn├ę, ┼że sa d├í predpoklada┼ą, ┼że Fantomas bude ma┼ą o staru─Źk├ęho vedca z├íujem a postar├í sa o jeho zmiznutie. K ├║nosu skuto─Źne d├┤jde, hoci ur─Źi┼ą toho prav├ęho profesora medzi troma navlas rovnak├Żmi je pre komis├íra Juvea ├║loha ne─żahk├í. Pri prenasledovan├ş m├í Fantomas iba mal├║ n├ídej na ├║nik, av┼íak ─Źo on m├í v┼íetko k dispoz├şcii?
3. Fantomas kontra Scotland Yard
Fantomas vymyslel ─Ćal┼í├ş pekeln├Ż k├║sok: najbohat┼í├şm ─żu─Ćom sveta d├í na vybran├║ - bu─Ć ┼żivot, alebo tzv. Da┼ł z pr├íva na ┼żivot. V┼íetci ohrozen├ş boh├í─Źi sa stretn├║ v ┼ák├│tsku, v prepychovom z├ímku lorda MacRashleya. Nech├Żba ani novin├ír Fandor, jeho sn├║benica Helena a komis├ír Juve so svojim pomocn├şkom. Nikto v┼íak netu┼í├ş, ┼że na z├ímku je aj Fantomas, ktor├Ż v─Ćaka svojmu prestrojen├ş a umenia vo zhotovovanie dokonal├Żch masiek sa stane dokonca samotn├Żm lord Rashleyem. Sna┼żia sa z├şska┼ą diamanty v cene mili├│na dol├írov, ale v p├Ąt├ích m├í Fandora s Helenou a komis├íra Juvea s celou jeho suitou.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy