... ├ë─Źka v potravin├ích (Rozumie┼ą, sk├║ma┼ą, experimentova┼ą) (Al┼żbeta Slavkovsk├í, Viera Machov├í)

├ë─Źka v potravin├ích (Rozumie┼ą, sk├║ma┼ą, experimentova┼ą) (Al┼żbeta Slavkovsk├í, Viera Machov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 14,25

-50% z─żava

Jedin├í svojho druhu na trhu! Metodick├í pr├şru─Źka pre u─Źite─żov ch├ęmie o ├ę─Źkach v potravin├ích, ktor├í pon├║ka nielen z├íkladn├ę inform├ície o ├ę─Źkach, ich p├┤vode a ozna─Źen├ş ale aj metodick├Ż materi├íl pre u─Źite─żov ako n├ívod na to, ako pracova┼ą so ┼żiakmi na t├ęmu ├ę─Źiek v potravin├ích v predmetoch. Z├írove┼ł pom├íha naplni┼ą v├Żkonov├Ż ┼ítandard ┼ít├ítneho vzdel├ívacieho programu. Obsahuje aj pracovn├ę listy pre ┼żiakov, ktor├ę s├║ vyu┼żite─żn├ę priamo na vyu─Źovan├ş. O ├ę─Źkach vieme pomerne m├ílo. S├║ prirodzenou s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ...

├ë─Źka v potravin├ích (Rozumie┼ą, sk├║ma┼ą, experimentova┼ą) (Al┼żbeta Slavkovsk├í, Viera Machov├í) - ponuky obchodov

├ë─Źka v potravin├ích (Rozumie┼ą, sk├║ma┼ą, experimentova┼ą) 
3 dni 14,25 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
├ë─Źka v potravin├ích (Rozumie┼ą, sk├║ma┼ą, experimentova┼ą) (Al┼żbeta Slavkovsk├í, Viera Machov├í) 
6 dn├ş 28,50 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu ├ë─Źka v potravin├ích (Rozumie┼ą, sk├║ma┼ą, experimentova┼ą) (Al┼żbeta Slavkovsk├í, Viera Machov├í)

Jedin├í svojho druhu na trhu! Metodick├í pr├şru─Źka pre u─Źite─żov ch├ęmie o ├ę─Źkach v potravin├ích, ktor├í pon├║ka nielen z├íkladn├ę inform├ície o ├ę─Źkach, ich p├┤vode a ozna─Źen├ş ale aj metodick├Ż materi├íl pre u─Źite─żov ako n├ívod na to, ako pracova┼ą so ┼żiakmi na t├ęmu ├ę─Źiek v potravin├ích v predmetoch. Z├írove┼ł pom├íha naplni┼ą v├Żkonov├Ż ┼ítandard ┼ít├ítneho vzdel├ívacieho programu. Obsahuje aj pracovn├ę listy pre ┼żiakov, ktor├ę s├║ vyu┼żite─żn├ę priamo na vyu─Źovan├ş.

O ├ę─Źkach vieme pomerne m├ílo. S├║ prirodzenou s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ┼żivota (napr. kysl├şk E948). S├║ to vlastne pr├şdavn├ę l├ítky, ktor├ę sl├║┼żia na vylep┼íenie vlastnost├ş potrav├şn. Len m├ílokto v┼íak vie, ktor├ę ├ę─Źka s├║ naozaj ┼íkodliv├ę a ktor├ę, naopak, zdraviu prospe┼ín├ę.

Aj napriek tomu, ┼że ┼át├ítny vzdel├ívac├ş program venuje pozornos┼ą t├ęme ├ę─Źiek aj v predmete ch├ęmia, biol├│gia a dokonca aj fyzika, ┼żiadny tak├Żto vzdel├ívac├ş materi├íl doteraz neexistoval.

Cie─żom metodickej pr├şru─Źky je pom├┤c┼ą u─Źite─żom zorientova┼ą sa v tejto ne─żahkej t├ęme a napom├┤c┼ą im v tom, aby vyu─Źovanie (t├ęmy ako napr. vlastnosti a pou┼żitie pr├şrodn├Żch l├ítok, vplyv na chemick├ę procesy v ┼żiv├Żch organizmoch, v├Ż┼żiva a stravovacie n├ívyky, energetick├í hodnota potrav├şn) bolo pre ┼żiakov zauj├şmav├ę.

Publik├ícia je rozdelen├í na tri ─Źasti:

ÔÇóv┼íeobecn├║ te├│riu o ├ę─Źkach,
ÔÇómetodiku pre u─Źite─żov,
ÔÇópracovn├ę listy pre ┼żiakov.
Aktivity v pracovn├Żch listoch s├║ spracovan├ę tak, aby u─Źite─ż pomocou nich dok├ízal naplni┼ą v├Żkonov├Ż a obsahov├Ż ┼ítandard ┼át├ítneho vzdel├ívacieho programu. S├║bor aktiv├şt obsahuje cvi─Źenia, praktick├ę ├║lohy aj b├ídate─żsk├ę aktivity.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy