... Bezoh─żadn├Ż dareb├ík (Lisa Kleypasov├í)

Bezoh─żadn├Ż dareb├ík (Lisa Kleypasov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 10,36

Devon Ravenel m├í poves┼ą nemravn├şka, ktor├ęho ─Źaru jednoducho nemo┼żno odola┼ą. Ne─Źakane sa st├íva dedi─Źom panstva a titulu. Prest├ş┼żne postavenie v spolo─Źnosti v┼íak ide ruka v ruke s nechcen├Żmi povinnos┼ąami. Devon sa tak nevyhne zodpovednosti ani viacer├Żm nepr├şjemn├Żm prekvapeniam. Jeho panstvo sa top├ş v dlhoch a s├şdlo ob├Żvaj├║ tri sestry zosnul├ęho gr├│fa, mlad├ę d├ímy bez pr├şjmu a vena. Spolo─Źnos┼ą im rob├ş Kathleen, lady Trenearov├í, kr├ísna mlad├í vdova. Jej bystr├Ż ├║sudok a odhodlanie narazia na Devonovu ne...

Bezoh─żadn├Ż dareb├ík (Lisa Kleypasov├í) - ponuka obchodu

Bezoh─żadn├Ż dareb├ík (Lisa Kleypas) 
na sklade 10,36 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Bezoh─żadn├Ż dareb├ík (Lisa Kleypasov├í)

Devon Ravenel m├í poves┼ą nemravn├şka, ktor├ęho ─Źaru jednoducho nemo┼żno odola┼ą. Ne─Źakane sa st├íva dedi─Źom panstva a titulu. Prest├ş┼żne postavenie v spolo─Źnosti v┼íak ide ruka v ruke s nechcen├Żmi povinnos┼ąami. Devon sa tak nevyhne zodpovednosti ani viacer├Żm nepr├şjemn├Żm prekvapeniam. Jeho panstvo sa top├ş v dlhoch a s├şdlo ob├Żvaj├║ tri sestry zosnul├ęho gr├│fa, mlad├ę d├ímy bez pr├şjmu a vena. Spolo─Źnos┼ą im rob├ş Kathleen, lady Trenearov├í, kr├ísna mlad├í vdova. Jej bystr├Ż ├║sudok a odhodlanie narazia na Devonovu nebezpe─Źn├║ povahu. Kathleen vie, ┼że zh├Żralcovi nem├┤┼że veri┼ą, no ich vz├íjomn├í pr├ş┼ąa┼żlivos┼ą sa ned├í poprie┼ą. Devon sa zaprisah├í, ┼że urob├ş v┼íetko pre to, aby mu patrila. Kathleen sa m├írne br├íni jeho pref├şkan├ęmu zv├ídzaniu. Dok├í┼że si ho udr┼ża┼ą od tela a odol├í bezo─Źiv├ęmu dareb├íkovi?

Z anglick├ęho origin├ílu The Cold-Bearted Rake (Avon Books, an Imprint of Harper Collins Publishers, New York 2015) prelo┼żila Lucia Luk├í─Źov├í.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy