... Adela, ani to nesk├║┼íaj! (Peter Karpinsk├Ż)

Adela, ani to nesk├║┼íaj! (Peter Karpinsk├Ż)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 7,51

T├íto kniha vznikla pod─ża skuto─Źnosti, hoci je cel├í vymyslen├í. Autor ver├ş, ┼że niekde ┼żije nejak├í Adela. Napriek tomu, ┼że neb├Żva v ┼Żltom dome a mo┼żno sa ani nevol├í Adela. Nem├í bratov Mira a Mi┼íka, ktor├Ż si hovor├ş ─îumendal a ani jej mama nie je v nemocnici. Ale i tak je to Adela, ktor├í vystupuje v t├Żchto pr├şbehoch, hr├í futbal, vie sa pobi┼ą so ┼żivotom a miluje humor. Adela a jej pr├şbeh sa na za─Źiatku zrodili len ako poviedka, ktor├║ Peter Karpinsk├Ż poslal do Liter├írnej s├║┼ąa┼że o p├┤vodn├║ poviedku pre d...

Adela, ani to nesk├║┼íaj! (Peter Karpinsk├Ż) - ponuka obchodu

Adela, ani to nesk├║┼íaj! (Peter Karpinsk├Ż, ─Żuboslav Pa─żo (ilustr├ície)) 
na sklade 7,51 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Adela, ani to nesk├║┼íaj! (Peter Karpinsk├Ż)

T├íto kniha vznikla pod─ża skuto─Źnosti, hoci je cel├í vymyslen├í. Autor ver├ş, ┼że niekde ┼żije nejak├í Adela. Napriek tomu, ┼że neb├Żva v ┼Żltom dome a mo┼żno sa ani nevol├í Adela. Nem├í bratov Mira a Mi┼íka, ktor├Ż si hovor├ş ─îumendal a ani jej mama nie je v nemocnici. Ale i tak je to Adela, ktor├í vystupuje v t├Żchto pr├şbehoch, hr├í futbal, vie sa pobi┼ą so ┼żivotom a miluje humor.
Adela a jej pr├şbeh sa na za─Źiatku zrodili len ako poviedka, ktor├║ Peter Karpinsk├Ż poslal do Liter├írnej s├║┼ąa┼że o p├┤vodn├║ poviedku pre deti. ─îuduj sa svete, text Adela, neopov├í┼ż sa! sa detsk├Żm porotcom p├í─Źil a poviedka z├şskala Hlavn├║ cenu ÔÇô Cenu die┼ąa┼ąa. Skvel├ę ─Ź├ştanie pre diev─Źat├í i chlapcov od ob─ż├║ben├ęho autora.
Pote┼íilo ma to, preto┼że si dan├║ s├║┼ąa┼ż ve─żmi v├í┼żim a viem, ┼że zborn├şky, v ktor├Żch vych├ídzaj├║ v┼íetky ocenen├ę poviedky, maj├║ deti rady.

Ilustr├ície: ─Żuboslav Pa─żo

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy