kde nak├║pi┼ą?

od 2 299,00

AUTOMATI─ćK├ë P├üKOV├ë ESPRESSO S MLYN─îEKOM Predstavujeme nov├║ gener├íciu plneautomatick├Żch p├íkov├Żch k├ívovarov. V┼żdy, ke─Ć sa hovorilo o automatickom k├ívovare, znamenalo to kompromis v chuti ÔÇô to je u┼ż minulos┼ą. V porovnan├ş s plnoautomatick├Żmi pr├şstrojmi V├ím st├íle zost├íva kontakt s pr├şpravou Va┼íej ob─ż├║benej k├ívy. Automatizuje naj┼ąa┼ż┼íiu ─Źas┼ą ru─Źnej pr├şpravy kvalitn├ęho a v├Żborn├ęho espressa. V─Ćaka profesion├ílnej parnej tryske m├┤┼żete extrahova┼ą espresso a s├║─Źasne pripravova┼ą mlieko, ─Źo V├ím umo┼żn├ş pripravi...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Sage SES990BSS Strieborn├Ż - P├íkov├Ż k├ívovar 
10 dn├ş 2 299,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Sage SES990BSS - ponuka obchodu

Parametre produktu Sage SES990BSS

AUTOMATI─ćK├ë P├üKOV├ë ESPRESSO S MLYN─îEKOM
Predstavujeme nov├║ gener├íciu plneautomatick├Żch p├íkov├Żch k├ívovarov. V┼żdy, ke─Ć sa hovorilo o automatickom k├ívovare, znamenalo to kompromis v chuti ÔÇô to je u┼ż minulos┼ą.
V porovnan├ş s plnoautomatick├Żmi pr├şstrojmi V├ím st├íle zost├íva kontakt s pr├şpravou Va┼íej ob─ż├║benej k├ívy. Automatizuje naj┼ąa┼ż┼íiu ─Źas┼ą ru─Źnej pr├şpravy kvalitn├ęho a v├Żborn├ęho espressa.
V─Ćaka profesion├ílnej parnej tryske m├┤┼żete extrahova┼ą espresso a s├║─Źasne pripravova┼ą mlieko, ─Źo V├ím umo┼żn├ş pripravi┼ą Va┼íe ob─ż├║ben├ę latt├ę alebo cappuccino za p├ír sek├║nd v excelentnej kvalite.
Na displeji si m├┤┼żete navoli┼ą ve─żkos┼ą ┼í├ílky Va┼íej ob─ż├║benej k├ívy alebo jednoducho zvoli┼ą druh k├ívy jedin├Żm dotykom.
R├Żchly ohrev, plnenie z├ísobn├şka vodou spredu a zozadu, nastavenie hod├şn, automatick├ę spustenie, mo┼żnos┼ą odv├ípnenia v dom├ícom prostred├ş, at─Ć., to v┼íetko je len kr├ítke zhrnutie vlastnost├ş a funkci├ş, ktor├Żmi je profesion├ílne espresoo SAGE BES990 vybaven├ę.
VLASTNOSTI:
Dotykov├Ż displej pre jednoduch├ę ovl├ídanieAutomatick├ę UTLA─îENIE a MLETIE k├ívyN├şzkotlakov├í preinf├║zia pre dokonal├ę rozvinutie chutiTrojit├Ż v├Żhrevn├Ż syst├ęm ÔÇô 2 nerezov├ę ohrieva─Źe vody a akt├şvne nahrievan├í sparovacia hlavaStarostliv├í pr├şprava Dokonal├í ┼í├ílka k├ívy vy┼żaduje spr├ívnu kombin├íciu krokov po─Źn├║c mlet├şm, cez spr├ívnu teplotu a┼ż po tlak, a to v priebehu celej doby extrakcie. Srdcom profesion├ílneho espressa The OracleTM je v├Żhrevn├Ż syst├ęm s dvomi nerezov├Żmi ohrieva─Źmi vody. Samostatn├Ż ohrieva─Ź vody na pr├şpravu espressa s toleranciou len +/- 1 ┬░C a samostatn├Ż ohrieva─Ź vody na tvorbu pary, ktor├Ż zabezpe─Źuje okam┼żit├Ż a st├íly v├Żdaj pary. M├┤┼żete tak s├║─Źasne pripravova┼ą espresso pri optim├ílnej teplote s dosiahnut├şm maxim├ílnej chuti, a z├írove┼ł napeni┼ą mlieko. Naviac je sparovacia hlava pr├şstroja vybaven├í v├Żhrevn├Żm telesom, ktor├ę zabezpe─Źuje, ┼że od za─Źiatku a┼ż do konca extrakcie bude v celom syst├ęme udr┼żan├í kon┼ítantn├í teplota.
Integrovan├Ż k├│nick├Ż mlyn─Źek s kovov├Żmi mlec├şmi kame┼łmi automaticky namelie, nad├ívkuje a utla─Ź├ş (utampuje) a┼ż 22 gramov k├ívy pre dvojn├ísobn├║ expl├│ziu chuti alebo m├┤┼żete pou┼żi┼ą men┼íie sitko o objeme 14 gramov k├ívy. To v┼íetko ovl├ídate pomocou jednoduch├ęho a elegantn├ęho dotykov├ęho displeja.
Vn├║torn├ę vybavenie Takmer v┼íetky profesion├ílne pr├şstroje na pr├şpravu k├ívy s├║ ┼ítandardne vybaven├ę pretlakov├Żm ventilom. N├í┼í The OracleTM tie┼ż nie je v├Żnimkou. Tento plne komer─Źn├Ż prvok vymedzuje maxim├ílny tlak, a to v priebehu celej extrakcie. T├Żm zabra┼łuje mo┼żnej horkosti k├ívy, ktor├í sa m├┤┼że objavi┼ą pr├íve v─Ćaka ch├Żbaj├║cemu pretlakov├ęmu ventilu, ke─Ć d├┤jde k sp├íleniu k├ívy vo filtri. Druhou funkciou pretlakov├ęho ventilu je tzv. n├şzkotlakov├ę predsparenie. V─Ćaka tejto funkcii doch├ídza k postupn├ęmu zvy┼íovaniu tlaku, ktor├Ż sa tak rovnomerne rozprestrie po povrchu k├ívy vo filtri, aby bola zabezpe─Źen├í maxim├ílne rovnomern├í extrakcia k├ívy.
Vyberte si svoju ob─ż├║ben├║ k├ívu a potvr─Ćte svoj v├Żber stla─Źen├şm ikony na displejiPln├í automatiz├ícia Pomocou dotykov├ęho displeja sa skr├íti proces pr├şpravy k├ívy do 3 jednoduch├Żch krokov. Sta─Ź├ş si len zvoli┼ą, ak├║ siln├║ k├ívu, konzistenciu a teplotu mlieka si ┼żel├íte. R├Żchle a jednoduch├ę.
Vlastn├ę nastavenie k├ívy Ka┼żd├Ż preferuje inak siln├║ k├ívu, in├║ teplotu alebo konzistenciu mlieka. Ulo┼żte si nastavenie ob─ż├║benej k├ívy pod svoj├şm menom. Budete si ju m├┤c┼ą kedyko─żvek pripravi┼ą stla─Źen├şm jedinej ikony. M├┤┼żete si ulo┼żi┼ą a┼ż 8 vlastn├Żch nastaven├ş k├ívy.
Tajomstvo skuto─Źne kvalitnej k├ívy spo─Ź├şva v 4 k─ż├║─Źov├Żch prvkoch. K├ívovary Sage maj├║ v┼íetky 4 k─ż├║─Źov├ę prvky potrebn├ę na pr├şpravu lahodnej ┼í├ílky k├ívy ÔÇô ako zo ┼ípi─Źkov├ęho profesion├ílneho pr├şstroja.
D├ívkovanie k├ívy v mno┼żstve 19 ÔÇô 22 g na dosiahnutie plnej chuti.Presn├í kontrola vody +/-1 ┬░C.N├şzkotlakov├í preinf├║zia a extrakcia pri 9 baroch.Dostato─Źn├Ż tlak pary na vytvorenie hodv├íbne jemnej peny s mikrobublinami.N├şzkotlakov├í preinf├║zia a tlak po─Źas extrakcie Aby ste dosiahli vyv├í┼żen├║ k├ívu, potrebujete okrem in├ęho aj spr├ívny tlak v spr├ívnom ─Źase. N├şzky tlak na za─Źiatku extrakcie sp├┤sob├ş, ┼że mlet├í k├íva v sitku do seba nasiakne trochu vody a napu─Ź├ş. N├íslednou extrakciou pri plnom tlaku z├şskate lahodn├║ a vyv├í┼żen├║ k├ívu.
K├ívovary Sage s├║ vybaven├ę pretlakov├Żm ventilom, uno┼ż┼łuj├║cim kontrolu tlaku po─Źas extrakcie tak, aby dosiahol hodnotu 9 barov. To je ide├ílny tlak na z├şskanie optim├ílnej chuti va┼íej k├ívy.
D├ívka mletej k├ívy 19 ÔÇô 22 g Aby ste si mohli vychutna┼ą skuto─Źne kvalitn├║ k├ívu, potrebujete 19 ÔÇô 22 g ─Źerstvo mlet├Żch k├ívov├Żch z┼Ľn. Niektor├ę k├ívovary umo┼ż┼łuj├║ d├ívkovanie len 11 ÔÇô 13 g, ─Źo je podstatne men┼íie mno┼żstvo, ne┼ż je potrebn├ę na pr├şpravu dobrej k├ívy. Oproti tomu sa k├ívovary Sage dod├ívaj├║ so sitkami, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ d├ívkova┼ą pr├íve 19 ÔÇô 22 g. Z├şskate tak vyv├í┼żen├║ kvalitn├║ k├ívu.
Absol├║tna kontrola nad teplotou Rozdiel medzi nev├Żraznou a vyv├í┼żenou k├ívou m├┤┼że sp├┤sobi┼ą aj drobn├í zmena teploty vody. Aj 1 ┬░C hr├í ve─żmi d├┤le┼żit├║ rolu. K├ívovary Sage pou┼ż├şvaj├║ najnov┼íiu technol├│giu digit├ílnej kontroly teploty, ktor├í dok├í┼że detegova┼ą a minimalizova┼ą v├Żkyvy teploty po─Źas extrakcie k├ívy. Jedine tak je mo┼żn├ę zaisti┼ą, ┼że teplota vody bude v┼żdy v optim├ílnom rozmedz├ş.
Hodv├íbne jemn├í mlie─Źna pena s mikrobublinami Skuto─Źne kvalitn├í k├íva je dokonal├ę vyv├í┼żenie lahodn├ęho espresa a bohatej mlie─Źnej peny. Aby ste mohli vytvori┼ą spr├ívnu mlie─Źnu penu s mikrobublinami, potrebujete dostato─Źn├Ż tlak v parnej d├Żze, ktor├Ż v mlieku po─Źas penenia vytvor├ş tis├şce a tis├şce drobn├Żch bubliniek. K├ívovary Sage disponuj├║ pr├íve takou parnou d├Żzou, ktor├í pomocou optim├ílneho tlaku dok├í┼że vytvori┼ą t├║ najlahodnej┼íiu mlie─Źnu penu vhodn├║ aj na pr├şpravu Latt├ę art.
The Oracle Ôäó Touch The OracleÔäó Touch je jedine─Źn├Ż automatick├Ż p├íkov├Ż k├ívovar s dotykov├Żm displejom. Sage vytvoril pr├şstroj, ktor├Ż nahrad├ş baristu z va┼íej ob─ż├║benej kaviarne.
POPIS A FUNKCIE:
Mo┼żnos┼ą a┼ż 8 vlastn├Żch prednastaven├ş pr├şpravy k├ívyDetailn├Ż sprievodca k├ívou priamo na displejiFunkcia automatick├ęho spusteniaProgramovate─żn├í teplota extrakcie k├ívy v rozmedz├ş 86 ÔÇô 96 ┬░CProgramovate─żn├í teplota pary (mlieka)Presn├í teplota vody (PID)Optim├ílny tlak vody (OPV)Programovate─żn├í doba extrakcie alebo objemu pre 1 alebo 2 ┼í├ílkyFunkcia nastavenia doby a v├Żkonu predspareniaFunkcia automatick├ęho spusteniaFunkcia nastavenia hod├şnFunkcia automatick├ęho vypnutiaFunkcia a sprievodca odv├ípnen├şmFunkcia obnovy nastavenia z v├Żroby
ŠPECIFIKÁCIE:
Pr├şkon: 2400 WPou┼żit├ę materi├íly: nerezov├í oce─ż (leskl├í a br├║sen├í)Rozmery (v├Ś┼í├Śh): 45,5 ├Ś 37 ├Ś 41 cm
PR├ŹSLU┼áENSTVO:
58mm ┼íirok├Ż nerezov├Ż dr┼żiak filtraZ├ísobn├şk na mlet├║ k├ívuSitko na 14 gramov k├ívyNerezov├í n├ídobka na napenenie mliekaSitk├í s jednoduch├Żm dnom pre 1 alebo 2 ┼í├ílkySitk├í s dvojit├Żm dnom pre 1 alebo 2 ┼í├ílkyImbusPom├┤cka na ─ŹisteniePr├║┼żkov├Ż tester tvrdosti vodyVymenite─żn├Ż vodn├Ż filter

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í