... NIVONA NICR960 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

NIVONA NICR960 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 1 599,00

NIVONA NICR 960 NIVONA pos├║va tradi─Źn├║ pr├şpravu k├ívy v Art Coffee a predstavuje nov├Ż produktov├Ż┬árad┬á9. K├ívovar NIVONA NICR 960 je komfortn├Żm k├ívovarom, ktor├Ż je vybaven├Ż nov├Żm extra tich├Żm mlyn─Źekom ako doteraz u takmer ┼żiadneho in├ęho automatick├ęho k├ívovaru, mo┼żnos┼ąou nastavenia Barista pre nov├ę druhy k├ívy NIVONA v─Ćaka syst├ęmu Aroma Pre-Select, funkciou OneTouch Spumatore Duo pre pr├şpravu dvoch ┼í├ílok cappuccina s├║─Źasne, alebo mo┼żnos┼ąou nastavenia a┼ż 9 n├ípojov v re┼żime MOJA K├üVA s programovan├şm v...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
NIVONA NICR960 - Plnoautomatick├Ż k├ívovar/espresso 
10 dn├ş 1 599,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu
hej.sk
4.5/5
Espresso Nivona CafeRomatica 960 ─Źierne 
5 dn├ş 1 599,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

NIVONA NICR960 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky - ponuky obchodov

Parametre produktu NIVONA NICR960 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

NIVONA NICR 960
NIVONA pos├║va tradi─Źn├║ pr├şpravu k├ívy v Art Coffee a predstavuje nov├Ż produktov├Ż┬árad┬á9.
K├ívovar NIVONA NICR 960 je komfortn├Żm k├ívovarom, ktor├Ż je vybaven├Ż nov├Żm extra tich├Żm mlyn─Źekom ako doteraz u takmer ┼żiadneho in├ęho automatick├ęho k├ívovaru, mo┼żnos┼ąou nastavenia Barista pre nov├ę druhy k├ívy NIVONA v─Ćaka syst├ęmu Aroma Pre-Select, funkciou OneTouch Spumatore Duo pre pr├şpravu dvoch ┼í├ílok cappuccina s├║─Źasne, alebo mo┼żnos┼ąou nastavenia a┼ż 9 n├ípojov v re┼żime MOJA K├üVA s programovan├şm v┼íetk├Żch receptov na┼żivo. To v┼íetko sa ovl├ída a nastavuje na ve─żkom dotykovom displeji, ktor├Ż predstavuje nov├║ koncepciu obsluhy pre e┼íte v├Ą─Ź┼í├ş komfort. Ovl├ídanie pomocou Bluetooth, alebo mo┼żnos┼ą osvetlenia n├ídr┼żky na vodu v ├┤smich farb├ích, s├║ u┼ż len pr├şjemn├Żm doplnkom, ktor├Ż neprekvap├ş.
NIVONA - ┼ívaj─Źiarska kvalita, nemeck├í prec├şznos┼ą a dizajn.


Najlep┼í├ş sp├┤sob, ako si vychutna┼ą k├ívu
Tri aromatick├ę profily pre maxim├ílnu ar├│mu a ide├ílnu mieru extrakcie. Aroma Balance System sa star├í o to, aby do┼ílo k optim├ílnemu vyl├║hovaniu rozpustn├ęho podielu z mletej k├ívy. Ar├│ma, tuky, hork├ę l├ítky, kyseliny a miner├íly sa z pr├şrodn├ęho produktu dostan├║ pomocou vody a tlaku. Ak├ęko─żvek umenie pr├şpravy k├ívy spo─Ź├şva vo vyv├í┼żenej zmesi l├ítok tak, aby vznikol harmonicky vyv├í┼żen├Ż n├ípoj. Tento syst├ęm disponuje 3 aromatick├Żmi profilmi: dynamic (dynamick├Ż), constant (kon┼ítantn├Ż) a intense (intenz├şvny), a preto sa ┼żiadny in├Ż automatick├Ż k├ívovar doposia─ż nedostal tak bl├şzko k p├íkov├ęmu k├ívovaru.

Z ka┼żd├ęho druhu k├ívov├Żch z┼Ľn nemo┼żno vyk├║zli┼ą fantastick├ę espresso alebo k├ívu. Ale s dobr├Żmi zrnami a spr├ívnym pra┼żen├şm prevezme k├ívovar NIVONA zvy┼íok pr├íce a zaist├ş po┼żadovan├Ż v├Żsledok. Pokia─ż si postupne nastav├şte jednotliv├ę aromatick├ę profily, otestujete jednotliv├ę n├ípoje a porovn├íte v├Żsledky, ur─Źite n├íjdete svojho favorita. Pod─ża dan├ęho druhu a pra┼żenia (svetl├ę / stredn├ę/ tmav├ę pra┼żenie, Arabica / Robusta, s kyselinkou / bez kyselinky) je k dispoz├şcii ve─żmi ve─ża skvel├Żch a chutn├Żch mo┼żnost├ş. V┼żdy z├ívis├ş od druhu k├ívov├Żch z┼Ľn a pra┼żenia. Aroma Balance System napodob┼łuje to, ─Źo doposia─ż vedeli iba baristi. S jedin├Żm druhom k├ívov├Żch z┼Ľn tak m├┤┼żete dosiahnu┼ą r├┤zne varianty chut├ş, od ovocnej a kyslastej, a┼ż po orie┼íkov├║ a od z─żahka a┼ż po zrete─żne hork├║.

Navy┼íe tento k├ívovar disponuje mo┼żnos┼ąou nastavenia Barista pre nov├ę druhy k├ívy NIVONA a to v─Ćaka Aroma Pre-Select.


Farebn├Ż dotykov├Ż displej
Komfortn├ę ovl├ídanie k├ívovaru zvy┼íuje nov├Ż a obzvl├í┼í┼ą ve─żk├Ż dotykov├Ż 5 "displej, v─Ćaka ktor├ęmu jasne a jednoducho vyberiete Vami prednastaven├Ż n├ípoj, alebo spust├şte hygienick├ę programy pre ├║dr┼żbu.
Celkov├í obsluha je ve─żmi jednoduch├í a intuit├şvna - podrobn├Ż n├ívod nahran├Ż v syst├ęme k├ívovaru V├ís v┼íetk├Żm prevedie krok za krokom. V┼íetka komunik├ícia┬áprebieha pomocou textu v slovenskom jazyku a pomocou jasn├Żch symbolov. U k├ívovaru mo┼żno nastavi┼ą intenzitu k├ívy v 5 stup┼łoch, teplotu k├ívy na 4 ├║rovne a pomocou ventilu MCS aj individu├ílny stupe┼ł mletia k├ívov├Żch z┼Ľn. Nastavi┼ą m├┤┼żete aj v├Ż┼íku v├Żpuste, a to a┼ż do v├Ż┼íky 14 cm. Na displeji sa V├ím z├írove┼ł objav├ş potreba doplnenia vody alebo k├ívy, k├ívovar toti┼ż disponuje funkciou automatick├ęho monitorovania hladiny vody a obsahu k├ívov├Żch z┼Ľn.


Extra tich├Ż mlyn─Źek a funkcia OneTouch Spumatore Duo
NIVONA NICR 960 je vybaven├Ż nov├Żm extra tich├Żm mlyn─Źekom, ktor├Ż pracuje tak ticho, ako doteraz takmer ┼żiadny┬áin├Ż automatick├Ż k├ívovar. Funkcia OneTouch Spumatore Duo V├ím zasa zabezpe─Ź├ş pr├şpravu dvoch k├ívov├Żch ┼ípecial├şt naraz. A to nielen t├Żch ─Źiernych, ale aj mlie─Źnych. Priprav├şte si tak zrazu aj dve cappuccina alebo latte macchiata s├║─Źasne. V─Ćaka Cappuccino Connaisseuru si dokonca m├┤┼żete zvoli┼ą nastavenie mlie─Źnych ┼ípecial├şt presne pod─ża Va┼íich preferenci├ş: 1. najprv k├íva, potom mlieko / mlie─Źna pena, 2. najprv mlieko / mlie─Źna pena, potom k├íva, 3. k├íva a mlieko s├║─Źasne. V┼íetky k├ívovo-mlie─Źne n├ípoje tak s t├Żmto modelom z├şskavaj├║ zelen├║.


Modern├Ż vzh─żad i ovl├ídanie
Modern├ę technol├│gie s├║ doplnen├ę aj o modern├Ż dizajn, a tak sa NIVONA NICR 960┬áp├Ż┼íi mo┼żnos┼ąou v├Żberu z dvoch farieb pre osvetlenie ┼í├ílok, alebo osvetlen├şm n├ídr┼żky na vodu. Vybra┼ą si t├║ svoju ob─ż├║ben├║ m├┤┼żete a┼ż z 8 r├┤znych farieb. Aj preto sa tento k├ívovar bude vyn├şma┼ą predov┼íetk├Żm v modern├Żch priestoroch kancel├íri├ş alebo dom├ícnost├ş.
Samozrejmos┼ąou sa potom u┼ż st├íva integrovan├ę Bluetooth pre pohodln├ę ovl├ídanie pomocou aplik├ície. V─Ćaka pripojeniu Bluetooth m├┤┼żete pr├şstroj ovl├ída┼ą pomocou smartf├│nu alebo tabletu, sledova┼ą ┼ítatistiku alebo meni┼ą nastavenia n├ípojov. Sta─Ź├ş si zadarmo stiahnu┼ą aplik├íciu Nivona App, sp├írova┼ą zariadenie s Va┼í├şm plne automatick├Żm k├ívovarom a dia─żkov├ę ovl├ídanie je pripraven├ę.
Aplik├ícia je k dispoz├şcii v App Store alebo na Google Play.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í