... K├ívovar Handpresso Auto Hybrid (376313) ─Źierny

K├ívovar Handpresso Auto Hybrid (376313) ─Źierny

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 177,70

Auto Hybrid cestovn├ş k├ívovar prenosn├Ż elektrick├Ż stroj na espresso ÔÇó nap├íjanie z autozapa─żova─Źa ÔÇó tlak 16 barov ÔÇó pracovn├Ż cyklus 2 min├║ty ÔÇó z├ísobn├şk na vodu pre 53 ml ÔÇó v├Żkon 140 W ÔÇó rozmery 22 ├Ś 10 ├Ś 10 cm ÔÇó hmotnos┼ą: 880 g Handpresso AutoHandpresso Auto Vychutnajte si k├ívu aj na cest├ích Tie┼ż m├íte radi, ke─Ć v├í┼í de┼ł za─Ź├şna ─Źerstvou, hor├║cou a chutnou k├ívou? ─îo ale robi┼ą, ke─Ć ste st├íle v pohybe, neust├íle na cest├ích a tr├ívite cel├ę dni v automobile? Je aj napriek tomu mo┼żn├ę vychutna┼ą si svoju po...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
K├ívovar Handpresso Auto Hybrid (376313) ─Źierny 
na sklade 177,70 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

K├ívovar Handpresso Auto Hybrid (376313) ─Źierny - ponuka obchodu

Parametre produktu K├ívovar Handpresso Auto Hybrid (376313) ─Źierny

Auto Hybrid cestovn├ş k├ívovar

prenosn├Ż elektrick├Ż stroj na espresso ÔÇó nap├íjanie z autozapa─żova─Źa ÔÇó tlak 16 barov ÔÇó pracovn├Ż cyklus 2 min├║ty ÔÇó z├ísobn├şk na vodu pre 53 ml ÔÇó v├Żkon 140 W ÔÇó rozmery 22 ├Ś 10 ├Ś 10 cm ÔÇó hmotnos┼ą: 880 g

Handpresso AutoHandpresso Auto
Vychutnajte si kávu aj na cestách
Tie┼ż m├íte radi, ke─Ć v├í┼í de┼ł za─Ź├şna ─Źerstvou, hor├║cou a chutnou k├ívou? ─îo ale robi┼ą, ke─Ć ste st├íle v pohybe, neust├íle na cest├ích a tr├ívite cel├ę dni v automobile? Je aj napriek tomu mo┼żn├ę vychutna┼ą si svoju povzbudzuj├║cu ┼í├ílku, bez toho aby ste zastavovali v motoreste a platili za k├ívu, ktor├í v├ím pr├şli┼í nechut├ş?

Samozrejme, mo┼żnosti tu s├║. Pr├íve pre v├ís je ur─Źen├Ż pr├şstroj Handpresso Auto - stroj na espresso pre pou┼żitie v aute. M├í vlastn├Ż z├ísobn├şk na vodu s objemom 53 ml, ktor├║ pretla─Ź├ş cez mlet├║ k├ívu pod tlakom 16 barov.

Skr├ítite si de┼ł o ─Źakanie na obsluhu v coffee shop, budete m├┤c┼ą pop├şja┼ą v prostred├ş, kde nie je potrebn├ę pon├íh─ża┼ą a e┼íte si cel├Ż interi├ęr vozidla prevoniate.

K├ívovar Handpresso Auto sa m├┤┼że sta┼ą skvel├Żm autodoplnkom a sprev├ídza┼ą v├ís na ka┼żdej dlh┼íej ceste, ─Źi u┼ż idete slu┼żobne alebo vyr├í┼żate za dobrodru┼żstvom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í