kde nak├║pi┼ą?

od 1 296,00

┬á K├ívov├í klasika na pracovisku.┬á V┼íade tam, kde maj├║ z├íkazn├şci, person├íl ─Źi n├ív┼ítevn├şci mo┼żnos┼ą pochutna┼ą si na skvelej k├íve, vl├ídne uvo─żnen├í, komunikat├şvna a produkt├şvna n├ílada. K├íva uvo─ż┼łuje myse─ż a podnecuje tvorivos┼ą. Z toho vypl├Żva, ┼że azda ┼żiadne pracovisko si nezasl├║┼żi zosta┼ą bez k├ívovaru. Nov├Ż k├ívovar WE6 odborne pripravuje cel├ę spektrum klasick├Żch k├ívov├Żch n├ípojov - od ristretta cez espresso a┼ż po caf├ę cr├Ęme. N├ídr┼żka na vodu s kapacitou 3 litre, z├ísobn├şk zrnkovej k├ívy na 500 gramov k├ívo...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
JURA WE6 - K├ívovar 
10 dn├ş 1 296,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

JURA WE6 - ponuka obchodu

Parametre produktu JURA WE6

 
Kávová klasika na pracovisku. 
V┼íade tam, kde maj├║ z├íkazn├şci, person├íl ─Źi n├ív┼ítevn├şci mo┼żnos┼ą pochutna┼ą si na skvelej k├íve, vl├ídne uvo─żnen├í, komunikat├şvna a produkt├şvna n├ílada. K├íva uvo─ż┼łuje myse─ż a podnecuje tvorivos┼ą. Z toho vypl├Żva, ┼że azda ┼żiadne pracovisko si nezasl├║┼żi zosta┼ą bez k├ívovaru. Nov├Ż k├ívovar WE6 odborne pripravuje cel├ę spektrum klasick├Żch k├ívov├Żch n├ípojov - od ristretta cez espresso a┼ż po caf├ę cr├Ęme.
N├ídr┼żka na vodu s kapacitou 3 litre, z├ísobn├şk zrnkovej k├ívy na 500 gramov k├ívov├Żch z┼Ľn a z├ísobn├şk odpadu po k├íve s kapacitou 25 porci├ş robia z tohto elegantn├ęho profesion├ílneho k├ívovaru ide├ílne rie┼íenie pre podniky, v ktor├Żch sa denne zvykne vypi┼ą okolo 30 k├ívov├Żch ┼ípecial├şt. Inovat├şvne technol├│gie revolucionalizuj├║ p├┤┼żitok z dobrej k├ívy. Umiestnenie tla─Źidiel na predn├║ ─Źas┼ą pr├şstroja a modern├Ż TFT displej robia obsluhu stroja neuverite─żne ─żahkou aj pre nesk├║sen├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Aktu├ílne technol├│gie pre dokonal├Ż p├┤┼żitok
K├ívovar WE6 pon├║ka 8 r├┤znych ┼ípecial├şt. JURA zdokonalila cel├Ż proces l├║hovania pri pr├şprave mal├Żch n├ípojov, v─Ćaka ─Źomu k├ívovary WE dok├í┼żu v┼żdy pripravi┼ą k├ívov├ę ┼ípeciality na ├║rovni profesion├ílneho baristu. ┼áes┼ąstup┼łov├Ż mlyn─Źek Aroma G3 zaru─Źuje optim├ílne zomletie k├ívy. Zrnk├í v┼żdy melie priamo pred pr├şpravou, melie ich r├Żchlo, no s├║─Źasne ┼íetrne, aby uchoval ich v├┤ne. Variabiln├í l├║hovacia jednotka disponuje kapacitou 5 a┼ż 16 gramov a zais┼ąuje zaka┼żd├Żm ide├ílne podmienky l├║hovania. Pulzn├Ż extrak─Źn├Ż proces (P.E.P.┬«), ktor├Ż vyvinula firma JURA, optimalizuje ─Źas extrakcie. Pri pr├şprave ristretta alebo mal├ęho espressa vytl├í─Źa hor├║cu vodu cez pomlet├║ k├ívu von v kr├ítkych intervaloch.

Hygiena certifikovan├í T├ťV
Pre pracovn├Ż priestor k├ívovaru s├║ ─Źistota a hygiena nevyhnutn├ę, integrovan├ę programy preplachovania a ─Źistenia v kombin├ícii so ┼ípeci├ílne vyvinut├Żmi ─Źistiacimi produktmi pre k├ívovary JURA preto zaru─Źuj├║ dokonal├║ hygienu stla─Źen├şm jedn├ęho tla─Źidla. Tento koncept hygieny je navy┼íe certifikovan├Ż sk├║┼íob┼łou by T├ťV Rheinland, ─Źo z k├ívovaru WE6 rob├ş spr├ívnu vo─żbu v┼íade tam, kde funguje koncept HACCP*.
* (Hazard Analysis and Critical Control Points ÔÇô Syst├ęm anal├Żzy rizika a stanovenia kritick├Żch kontroln├Żch bodov)

Rovnako individu├ílny ako Va┼íe po┼żiadavky
K├ívovar WE6 disponuje mnoh├Żmi rozdielnymi mo┼żnos┼ąami programovania a nastavovania, preto┼że presn├ę podmienky sa zvykn├║ pr├şpad od pr├şpadu l├ş┼íi┼ą. Mno┼żstvo mletej k├ívy a vody sa d├í prisp├┤sobi┼ą v s├║lade s osobn├Żmi chu┼ąov├Żmi preferenciami a pou┼ż├şvan├Żmi ┼í├ílkami ─Źi poh├írmi. Je taktie┼ż mo┼żn├ę uprednostni┼ą ur─Źit├ę k├ívov├ę ┼ípeciality na ├║kor znemo┼żnenia in├Żch. Na po┼żiadanie s├║ k dispoz├şcii r├┤zne re┼żimy, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ iba nastavenie vykonan├ę vopred a zmenu objemov ┼í├ílok a┼ż po zadan├ş istej kombin├ície tla─Źidiel. Takto sa vopred vyhnete pr├şpadn├Żm omylom pri obsluhe.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í