kde nak├║pi┼ą?

od 1 449,00

Mal├Ż, ohromuj├║ci, jednoduch├Ż - k├íva ─Źerstvo namlet├í, nie z kapsulyNov├Ż┬áJURA ENA 8┬áje mal├Ż, ohromuj├║ci a jednoduch├Ż k├ívovar od ┼ívaj─Źiarskeho v├Żrobcu┬áJURA, ktor├Ż je ur─Źen├Ż na pr├şpravu jednej ┼í├ílky k├ívy. Je absol├║tnou nutnos┼ąou pre v┼íetk├Żch milovn├şkov a znalcov k├ívy. Zap├┤sob├ş na V├ís dokonalou k├ívou - ─Źerstvo namletou, nie z kapsuly, a v─Ćaka ponuke n├ípojov, ktor├ę si priprav├şte stla─Źen├şm jedn├ęho jedin├ęho tla─Źidla, iste pote┼í├ş aj Va┼íe najn├íro─Źnej┼íie chute. K├ívovar je ┼íirok├Ż iba 27,1 cm, vysok├Ż 32,3 cm...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
JURA ENA 8 Signature Line - Plnoautomatick├Ż k├ívovar 
10 dn├ş 1 449,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

JURA ENA 8 Signature Line - ponuka obchodu

Parametre produktu JURA ENA 8 Signature Line

Mal├Ż, ohromuj├║ci, jednoduch├Ż - k├íva ─Źerstvo namlet├í, nie z kapsulyNov├Ż┬áJURA ENA 8┬áje mal├Ż, ohromuj├║ci a jednoduch├Ż k├ívovar od ┼ívaj─Źiarskeho v├Żrobcu┬áJURA, ktor├Ż je ur─Źen├Ż na pr├şpravu jednej ┼í├ílky k├ívy. Je absol├║tnou nutnos┼ąou pre v┼íetk├Żch milovn├şkov a znalcov k├ívy. Zap├┤sob├ş na V├ís dokonalou k├ívou - ─Źerstvo namletou, nie z kapsuly, a v─Ćaka ponuke n├ípojov, ktor├ę si priprav├şte stla─Źen├şm jedn├ęho jedin├ęho tla─Źidla, iste pote┼í├ş aj Va┼íe najn├íro─Źnej┼íie chute.
K├ívovar je ┼íirok├Ż iba 27,1 cm, vysok├Ż 32,3 cm a hlbok├Ż 44,5 cm -┬áide o jedno┼í├ílkov├Ż k├ívovar, ktor├Ż sa bez ak├Żchko─żvek probl├ęmov zmest├ş v┼íade.

Ohromuj├║ciNajp├┤sobivej┼í├şm prvkom dizajnu je zaoblen├í n├ídr┼żka na vodu. Povrchov├í ├║prava a valcovit├Ż tvar s├║ in┼ípirovan├ę vzh─żadom kr├ísnych kri┼ít├í─żov├Żch kar├íf.
 
Jednoduch├ŻPredn├Ż 2,8" TFT displej a jasne definovan├ę obslu┼żn├ę panely zabezpe─Źuj├║, ┼że obsluha k├ívovaru v├ím p├┤jde od ruky.

K├íva ─Źerstvo namlet├í, nie z kapsulyStla─Źen├şm jedn├ęho tla─Źidla m├┤┼żete pripravi┼ą a┼ż desa┼ą r├┤znych ┼ípecial├şt. Prv├í┬áVC kompaktn├í sparovacia jednotka┬ázabezpe─Ź├ş, ┼że k├íva do ┼í├ílky vte─Źie v┼żdy za ide├ílnych podmienok.┬áPulzn├Ż extrak─Źn├Ż proces (P.E.P.┬«)┬áoptimalizuje ar├│mu n├ípojov s mal├Żm mno┼żstvom vody, ako s├║ ristretto ─Źi espresso.┬áTechnol├│gia jemnej peny┬ávytv├íra vzdu┼ín├║ mlie─Źnu penu ─żahu─Źk├║ ako pierko pre cappuccino ─Źi in├ę mlie─Źne ┼ípeciality.
Hlavn├ę prednosti k├ívovaru JURA ENA 8:kompaktn├ę rozmery┬á27,1 x 32,3 x 44,5 cm (┼í x v x h)10 individu├ílnych n├ípojov┬ávr├ítane mlie─Źnych ┼ípecial├şt ako je cappuccino, latte macchiato, flat white alebo len porcie mlie─Źnej penyv┼íetky n├ípoje stla─Źen├şm jedn├ęho tla─Źidla, tzv.┬áOneTouch┬á(vr├ítane mlie─Źnych ┼ípecial├şt)mlyn─Źek AromaG3┬ápre dokonal├ę, r├Żchle a k ar├│me ┼íetrn├ę pomletie V┼ŻDY Z ─îERSTV├ŁCH k├ívov├Żch z┼Ľnimpulzn├Ż extrak─Źn├Ż proces (P.E.P.┬«)┬ápre dokonal├ę preparenie k├ívy (plat├ş aj pre kr├ítke k├ívov├ę ┼ípeciality ako je espresso a ristretto)variabiln├í sparovacia jednotkaTFT farebn├Ż displejtechnol├│gia jemnej peny
1 ristretto1 espresso1 k├íva1 cappuccino1 Espresso doppio1 espresso macchiato1 latte macchiato1 Flat White1 Mlie─Źna penaHor├║ca voda
 
 
 
 
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í