kde nak├║pi┼ą?

od 599,00

─îist├í k├íva ÔÇô ─Źist├Ż p├┤┼żitok Pr├şle┼żitos┼ą pre v┼íetk├Żch milovn├şkov ─Źistej k├ívy: Spolo─Źnos┼ą JURA s hrdos┼ąou predstavuje prv├Ż kompletn├Ż k├ívovar, ktor├Ż pripravuje iba k├ívu. K├ívovar D4 sme zredukovali na to najpodstatnej┼íie ÔÇô aj preto sa vyzna─Źuje jasn├Żm a minimalistick├Żm dizajnom. Zameriava sa v├Żhradne na pr├şpravu n├ípojov typu ─Źierna k├íva, pri─Źom pon├║ka sortiment chu┼ąovo v├Żdatn├Żch espress a k├ív ako z dobrej kaviarne. Dokonal├í ar├│maMlyn─Źek AromaG2 zomelie zrnk├í k├ívy a┼ż tesne pred pr├şpravou n├ípoja. Navy...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
JURA D4 - Plnoautomatick├Ż k├ívovar 
10 dn├ş 599,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

JURA D4 - ponuka obchodu

Parametre produktu JURA D4

─îist├í k├íva ÔÇô ─Źist├Ż p├┤┼żitok
Pr├şle┼żitos┼ą pre v┼íetk├Żch milovn├şkov ─Źistej k├ívy: Spolo─Źnos┼ą JURA s hrdos┼ąou predstavuje prv├Ż kompletn├Ż k├ívovar, ktor├Ż pripravuje iba k├ívu. K├ívovar D4 sme zredukovali na to najpodstatnej┼íie ÔÇô aj preto sa vyzna─Źuje jasn├Żm a minimalistick├Żm dizajnom. Zameriava sa v├Żhradne na pr├şpravu n├ípojov typu ─Źierna k├íva, pri─Źom pon├║ka sortiment chu┼ąovo v├Żdatn├Żch espress a k├ív ako z dobrej kaviarne.

Dokonal├í ar├│maMlyn─Źek AromaG2 zomelie zrnk├í k├ívy a┼ż tesne pred pr├şpravou n├ípoja. Navy┼íe ich v┼żdy pomelie tak, aby mala mlet├í k├íva ide├ílnu konzistenciu. Patentovan├í variabiln├í l├║hovacia jednotka disponuje kapacitou 5 a┼ż 16 gramov a zais┼ąuje zaka┼żd├Żm spr├ívne podmienky l├║hovania. Inov├ícia s n├ízvom Pulzn├Ż extrak─Źn├Ż proces (P.E.P.┬«) optimalizuje ─Źas extrakcie pre pr├şpravu n├ípojov s mal├Żm mno┼żstvom vody pre dosiahnutie ide├ílnej chuti. Inteligentn├Ż predl├║hovac├ş ar├│ma syst├ęm (I.P.B.A.S.┬ę) zvlh─Ź├ş pred aktu├ílnym procesom l├║hovania mlet├║ k├ívu. Toto zvlh─Źenie sp├┤sob├ş zv├Ą─Ź┼íenie p├│rov, tak┼że ke─Ć prebieha proces l├║hovania, vtek├í do ┼í├ílky k├íva plnej sily a s korunkou charakteristickej jemne zamatovej cremy.

Jednoduch├í obsluhaJURA m├í minimalizmus rada aj pri obsluhe svojich k├ívovarov. Pre pr├şpravu jednej ─Źi dvoch ┼í├ílok n├ípoja espresso alebo k├íva posta─Ź├ş stla─Źi┼ą pr├şslu┼ín├Ż, intuit├şvne zrozumite─żn├Ż symbol. Zdvojen├ę n├ípoje k├ívovar pripravuje klasick├Żm sp├┤sobom v dvoch cykloch, aby zostala zachovan├í maxim├ílna sila k├ívy. A ak m├íte z ─Źasu na ─Źas chu┼ą na ─Źaj, ur─Źite sa v├ím z├şde funkcia hor├║cej vody.

Dokonal├í vodaFilter CLARIS Smart filtruje vodu, aby bolo mo┼żn├ę dosiahnu┼ą dokonal├║ chu┼ą v├Żsledn├ęho n├ípoja. V─Ćaka Inteligentn├ęmu vodn├ęmu syst├ęmu (I.W.S.┬«) dok├í┼że k├ívovar D4 automaticky zisti┼ą pr├ştomnos┼ą filtra na vodu a pou┼ż├şvate─ża navy┼íe informuje i o tom, ┼że sa ─Źoskoro kapacita filtra vy─Źerp├í.

J.O.E.┬« otv├íra svet dokonal├ęho, individualizovan├ęho p├┤┼żitku z k├ívyJURA Operating Experience je modern├ę obslu┼żn├ę rozhranie, ktor├ę predstavuje revol├║ciu v komunik├ícii s va┼í├şm k├ívovarom D4. Ke─Ć J.O.E.┬« pomocou zariadenia Smart Connect*, ktor├ę mus├ş by┼ą zasunut├ę vo va┼íom k├ívovare, pripoj├şte, zabezpe─Ź├ş pre v├ís J.O.E.┬« modern├║, intuit├şvnu a pohodln├║ obsluhu tak, aby ste mohli naplno vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky v├Żhody k├ívovaru D4. Zv├Ż┼íte r├┤znorodos┼ą n├ípojov, ktor├ę v├í┼í plnoautomatick├Ż k├ívovar dok├í┼że pripravi┼ą, posuvn├Żm regul├ítorom prisp├┤sobte nastavenia ako napr├şklad sila k├ívy svojim osobn├Żm chu┼ąov├Żm preferenci├ím, pomenujte svoje ob─ż├║ben├ę ┼ípeciality a prira─Ćte im na displeji obr├ízok pod─ża vlastn├ęho v├Żberu. V─Ćaka J.O.E.┬« budete ma┼ą v┼íetky svoje individu├ílne nastavenia n├ípojov v┼żdy a v┼íade poruke. J.O.E.┬« v├ís bude informova┼ą o aktu├ílnych stavov├Żch hl├íseniach a ozn├ími v├ím, kedy napr. treba doplni┼ą vodu alebo zrnk├í k├ívy. Vlo┼żte obsluhu k├ívovaru do svojho smartf├│nu, aby ste k├ívovar mohli bez probl├ęmov ovl├ída┼ą rovno na dotykovom displeji.

Roz┼í├şrenie funkcionalityK├ívovar D4 m├┤┼żete volite─żne vybavi┼ą zariaden├şm Smart Connect, aby mohol komunikova┼ą s pr├şnosnou aplik├íciou JURA Operating Experience (J.O.E.┬«). Okrem ┼íirok├ęho spektra mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia nastaven├ş to roz┼íiruje i v├Żber pripravovan├Żch ┼ípecial├şt ako ristretto, espresso doppio ─Źi lahodn├ę ─żahk├ę ┼ípeciality lungo Barista a caff├Ę Barista. Na ┼żelanie mo┼żno pripravi┼ą v jednom l├║hovacom procese aj dve ristrett├í, dve espress├í alebo dve k├ívy.

 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í