Espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 139,00

P├íkov├ę espresso na mlet├║ k├ívu ETA Stretto v elegantnom nerezovom dizajne v├ím v─Ćaka pr├şkonu 1350 W dopraje ob─ż├║ben├Ż ┼żivota budi─Ź presne tak, ako ho m├íte radi. Okrem pr├şpravy lahodnej k├ívy m├┤┼żete vyu┼żi┼ą funkciu hor├║cej vody, s ktorou hravo priprav├şte ─Źaj a in├ę tepl├ę n├ípoje. K├ívovar umo┼ż┼łuje individu├ílne nastavenie mno┼żstva a objemu k├ívy pre jeden alebo dve r├┤zne ve─żk├ę ┼í├ílky. Praktick├Ż slim dizajn o ┼í├şrke 14,5 cm v├ím u─żah─Ź├ş jeho umiestnenie kamko─żvek si budete pria┼ą. Vychytan├ę espresso Hlin├şkov├í p...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez 
na sklade 139,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez - ponuka obchodu

Parametre produktu Espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez

P├íkov├ę espresso na mlet├║ k├ívu ETA Stretto v elegantnom nerezovom dizajne v├ím v─Ćaka pr├şkonu 1350 W dopraje ob─ż├║ben├Ż ┼żivota budi─Ź presne tak, ako ho m├íte radi. Okrem pr├şpravy lahodnej k├ívy m├┤┼żete vyu┼żi┼ą funkciu hor├║cej vody, s ktorou hravo priprav├şte ─Źaj a in├ę tepl├ę n├ípoje. K├ívovar umo┼ż┼łuje individu├ílne nastavenie mno┼żstva a objemu k├ívy pre jeden alebo dve r├┤zne ve─żk├ę ┼í├ílky. Praktick├Ż slim dizajn o ┼í├şrke 14,5 cm v├ím u─żah─Ź├ş jeho umiestnenie kamko─żvek si budete pria┼ą.

Vychytan├ę espresso
Hlin├şkov├í p├íka filtra, pretlakov├ę nerezov├ę sitk├í s dvojit├Żm dnom, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou balenia a parn├í tryska na pr├şpravu mikropeny z mlieka, s├║ hlavn├Żmi prednos┼ąami tohto vychytan├ęho p├íkov├ęho k├ívovaru. E┼íte lep┼í├ş p├┤┼żitok potom zaist├ş plocha na nahrievanie ┼í├ílok. Tlak ─Źerpadla je max. 15 Bar.

Ako dobre namazan├Ż stroj
O dokonal├║ s├║hru tepl├┤t sa postar├í kombin├ícia ┼ípi─Źkov├ęho tepeln├ęho syst├ęmu Thermoblock a funkcia ochladenia vodn├ęho syst├ęmu. Z├ísobu vody zaist├ş vyberate─żn├í n├ídr┼żka o objeme 750 ml, ktor├í je prieh─żadn├í a tak si ─żahko udr┼ż├şte preh─żad o tom, ─Źi je dostato─Źne pln├í. Bezpe─Źn├í prev├ídzka je neust├íle pod kontrolou pretlakovej a tepelnej bezpe─Źnostnej poistky.

Pr├şslu┼íenstvo
K p├íkov├ęmu k├ívovaru ETA Stretto obdr┼ż├şte vtl├í─Źadlo s odmerkou a 2 nerezov├ę sitk├í na pr├şpravu jednej a dvoch ┼í├ílok k├ívy.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í