Espresso ETA Artista 4181 90000 nerez

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 399,00

In┼ípirovan├Ż l├ískou ku k├íve Profesion├ílny celokovov├Ż dizajn prezr├ídza o p├íkovom k├ívovare ETA Artista u┼ż na prv├Ż poh─żad mnoh├ę. Medzi be┼żn├Żmi k├ívovarmi na dom├íce pou┼żitie vynik├í nielen svoj├şm vzh─żadom, ale predov┼íetk├Żm t├Żm, ─Źo dok├í┼że. Jednoducho s n├şm preniknete do tajov profesion├ílnej pr├şpravy k├ívy, pote┼íi┼ą ale dok├í┼że aj t├Żch, ktor├ş si proste chc├║ dopria┼ą dobr├║ k├ívu v pohodl├ş domova bez ak├Żchko─żvek kompromisov. Pre fajn┼ímekrov aj pohodov├Żch k├ívi─Źk├írov Pokia─ż si chcete s pr├şpravou k├ívy skuto─Źne vy...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Espresso ETA Artista 4181 90000 nerez 
info v obchode 399,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Espresso ETA Artista 4181 90000 nerez - ponuka obchodu

Parametre produktu Espresso ETA Artista 4181 90000 nerez

In┼ípirovan├Ż l├ískou ku k├íve
Profesion├ílny celokovov├Ż dizajn prezr├ídza o p├íkovom k├ívovare ETA Artista u┼ż na prv├Ż poh─żad mnoh├ę. Medzi be┼żn├Żmi k├ívovarmi na dom├íce pou┼żitie vynik├í nielen svoj├şm vzh─żadom, ale predov┼íetk├Żm t├Żm, ─Źo dok├í┼że. Jednoducho s n├şm preniknete do tajov profesion├ílnej pr├şpravy k├ívy, pote┼íi┼ą ale dok├í┼że aj t├Żch, ktor├ş si proste chc├║ dopria┼ą dobr├║ k├ívu v pohodl├ş domova bez ak├Żchko─żvek kompromisov.

Pre fajn┼ímekrov aj pohodov├Żch k├ívi─Źk├írov
Pokia─ż si chcete s pr├şpravou k├ívy skuto─Źne vyhra┼ą, s├║ v├ím plne k dispoz├şcii dve ┼ítandardn├ę nerezov├ę misky ÔÇô presne tak├ę, ak├ę pou┼ż├şvaj├║ profesion├ílny baristi. Po vyladen├ş v┼íetk├Żch vstupn├Żch parametrov vr├ítane jemnosti mletia k├ívy, jej mno┼żstva a miery utla─Źenia v├ím bude odmenou profesion├ílne pripraven├ę espresso presne pod─ża va┼íich predst├ív.

Pokia─ż v┼íak nie ste z t├Żch, ktor├ş by sa v ritu├íloch pr├şpravy k├ívy a┼ż do takej miery vy┼ż├şvali, m├┤┼żete bez ob├ív vyu┼żi┼ą dve pretlakov├ę nerezov├ę misky s dvojit├Żm dnom, s ktor├Żmi je zaru─Źen├Ż chutn├Ż v├Żsledok takmer bez n├ímahy.

Pr├şprava k├ívy vo va┼íej r├ę┼żii
K├ívovar ETA Artista je vybaven├Ż profesion├ílnou p├íkou s priemerom 58 mm, v─Ćaka ktorej budete ma┼ą v┼íetko pevne vo svojich ruk├ích. Mlet├║ k├ívu je potrebn├ę utla─Źi┼ą do vhodne vybranej misky a vo┼łav├ę dobrodru┼żstvo m├┤┼że za─Źa┼ą.

Optim├ílne podmienky na pr├şpravu lahodn├ęho moku zaist├ş kvalitn├Ż v├Żhrevn├Ż syst├ęm Thermoblock a v├Żkonn├ę ─Źerpadlo s tlakom a┼ż 20 barov, ktor├ęho intenzitu m├íte neust├íle pod kontrolou v─Ćaka preh─żadn├ęmu barometru, ktor├Ż je z├írove┼ł efektn├Żm dizajnov├Żm prvkom. Teplota vody je s vysokou presnos┼ąou kontrolovan├í elektronicky (PID).

V zadnej ─Źasti k├ívovaru sa nach├ídza vyberate─żn├í transparentn├í n├ídr┼żka na vodu so skuto─Źne ve─żkorys├Żm objemom 2700 ml. V─Ćaka tomu sa vyhnete neust├ílemu dopl┼łovaniu vody, a budete sa tak m├┤c┼ą plne s├║stredi┼ą na pr├şpravu svojho ob─ż├║ben├ęho ┼żivota budi─Źa. N├ídr┼żku je mo┼żn├ę tie┼ż opatri┼ą adapt├ęrom na vodn├Ż filter, ktor├Ż sa postar├í o kvalitu vody. Adapt├ęr je kompatibiln├Ż s filtrami Brita Maxtra+ a Laica Bi-Flux. Hladina vody je navy┼íe kontrolovan├í bezpe─Źnostn├Żm syst├ęmom.

Kávová mágia s mliekom aj bez neho
Na pod├ívanie mlie─Źnych ┼ípecial├şt nech├Żba ani profesion├ílna parn├í tryska na pr├şpravu mikropeny z mlieka. T├í je doplnen├í tie┼ż funkciou ochladenia vodn├ęho syst├ęmu, ktor├í n├íjde svoje vyu┼żitie hlavne v situ├ícii, kedy sa hne─Ć po pou┼żit├ş parnej trysky chyst├íte op├Ą┼ą vrhn├║┼ą na proces pr├şpravy k├ívy.

Na nahriatie ┼í├ílok posl├║┼żi nerezov├í plocha v hornej ─Źasti k├ívovaru alebo funkcia hor├║cej vody, ktor├í pr├şde vhod tie┼ż pri pr├şprave tzv. lunga (espressa ÔÇ×pred─║┼żen├ęhoÔÇť hor├║cou vodou).

Pomocou intuit├şvneho ovl├ídania si m├┤┼żete ─żahko zvoli┼ą mno┼żstvo ┼í├ílok (1 alebo 2 ┼í├ílky) a tie┼ż vami preferovan├Ż objem v├Żsledn├ęho n├ípoja. Pohodlie pri pr├şprave k├ívy v├ím potom poskytne ve─żk├í miska na odkvapk├ívanie, s ktorou sa nemus├şte b├í┼ą pr├şpadn├Żch kvapiek a ne─Źist├┤t v okol├ş k├ívovaru.

Bezpe─Źn├ę pou┼ż├şvanie zais┼ąuje pretlakov├í a tepeln├í bezpe─Źnostn├í poistka a o ├║spore energie sa postar├í sp├ínkov├Ż re┼żim.

Profesion├ílna v├Żbava
S├║─Źas┼ąou balenia je bohat├ę pr├şslu┼íenstvo, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş pripravi┼ą lahodn├ę espresso aj ─Ćal┼íie k├ívov├ę n├ípoje ako z va┼íej ob─ż├║benej kaviarne. Ku k├ívovaru Artista dostanete:

profesionálnu páku o priemere 58 mm
5 nerezov├Żch misiek (jedno┼í├ílkov├í ┼ítandardn├í, jedno┼í├ílkov├í pretlakov├í, dvoj┼í├ílkov├í ┼ítandardn├í, dvoj┼í├ílkov├í pretlakov├í, slep├í miska pre sp├Ątn├ę prepl├íchnutie)
vtl├í─Źadlo
odmerku s kefkou
─Źistiacu ihlu
kanvi─Źku na mlieko
Majte v┼íak na pam├Ąti, ┼że pri pr├şprave k├ívy v┼żdy z├íle┼ż├ş predov┼íetk├Żm na k├íve samotnej, ako na prim├írnej surovine. Potom s├║ na rade sk├║senosti baristu a a┼ż potom pr├şstroje, ktor├ę v├ím dopom├┤┼żu k perfektn├ęmu v├Żsledku. A napriek tomu, ┼że k vyladeniu cel├ęho nastavenia a postupov m├┤┼że vies┼ą dlh├í cesta, v├Żsledok za to stoj├ş ÔÇô s k├ívovarom Artista sa o tom m├┤┼żete presved─Źi┼ą sami.

Aby sme v├ím tento proces u─żah─Źili, je s├║─Źas┼ąou balenia tie┼ż praktick├í kni┼żka, ktor├í v├ís prevedie svetom profesion├ílnej pr├şpravy espressa a pom├┤┼że v├ím n├íjs┼ą t├║ najlep┼íiu kombin├íciu v┼íetk├Żch vstupn├Żch faktorov pre dokonal├Ż p├┤┼żitok z k├ívy.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í