kde nak├║pi┼ą?

od 1 549,00

KBC65T Vstavan├Ż k├ívovar S na┼íim k├ívovarom 900 si vychutn├íte lahodn├║ k├ívu v pohodl├ş svojho domova. ─Żahko s n├şm priprav├şte espresso, latte aj cappuccino. Sta─Ź├ş len zvoli┼ą typ k├ívy a pr├şstroj urob├ş zvy┼íok s dokonalos┼ąou baristu. ─Żahko nastavite─żn├í sila k├ívy Vychutnajte si k├ívu tak├║, ak├║ m├íte najrad┼íej. Na na┼íom k├ívovare m├┤┼żete jednoducho meni┼ą intenzitu k├ívy pod─ża chuti. R├íno silnej┼íiu pre r├Żchlej┼íie prebudenie, popoludn├ş slab┼íiu. Nastavte si to─żko mlieka, ko─żko len chcete Pripravte si dokonal├ę lat...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Electrolux Intuit KBC65T - K├ívovar zabudovate─żn├Ż 
10 dn├ş 1 549,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Electrolux Intuit KBC65T - ponuka obchodu

Parametre produktu Electrolux Intuit KBC65T

KBC65T Vstavan├Ż k├ívovar
S na┼íim k├ívovarom 900 si vychutn├íte lahodn├║ k├ívu v pohodl├ş svojho domova. ─Żahko s n├şm priprav├şte espresso, latte aj cappuccino. Sta─Ź├ş len zvoli┼ą typ k├ívy a pr├şstroj urob├ş zvy┼íok s dokonalos┼ąou baristu.
─Żahko nastavite─żn├í sila k├ívy
Vychutnajte si k├ívu tak├║, ak├║ m├íte najrad┼íej. Na na┼íom k├ívovare m├┤┼żete jednoducho meni┼ą intenzitu k├ívy pod─ża chuti. R├íno silnej┼íiu pre r├Żchlej┼íie prebudenie, popoludn├ş slab┼íiu.
Nastavte si to─żko mlieka, ko─żko len chcete
Pripravte si dokonal├ę latte, cappuccino, macchiato alebo flat white sa spr├ívnou porciou mlieka. Sta─Ź├ş stla─Źi┼ą tla─Źidlo a upravi┼ą mno┼żstvo mlieka vo va┼íom ob─ż├║benom n├ípoji.
Cappuccino ako z kaviarne, kedyko─żvek sa v├ím zachce
Tajomstvo dokonal├ęho cappuccina spo─Ź├şva v mlieku. N├í┼í k├ívovar so zabudovan├Żm kapu─Źin├ítorom vy┼í─żah├í mlieko do luxusnej peny, hust├ę a hodv├íbne jemn├ę. Latte art u┼ż je na v├ís.

Viac ┼í├ílok k├ívy naraz v─Ćaka funkcii MultiCup
Vychutnajte si k├ívu spolo─Źne so svojimi hos┼ąami. ─îi u┼ż organizujete rodinn├Ż obed, alebo p├írty pre priate─żov, pomocou funkcie MultiCup ─żahko priprav├şte a┼ż 6 ┼í├ílok k├ívy naraz.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í