kde nak├║pi┼ą?

od 28,57

-23% z─żava

Prekvapk├ívac├ş k├ívovar EKF 3300 zna─Źky Electrolux v ─Źiernom vyhotoven├ş pon├║ka jej ve─żmi jednoduch├║ pr├şpravu, a tak v├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu. Zvl├ídne pripravi┼ą a┼ż 12 ┼ítandardn├Żch ┼í├ílok k├ívy naraz, a to v─Ćaka ve─żk├ęmu z├ísobn├şku na vodu s objemom 1,65 l. Pomocou ukazovate─ża na strane ─żahko uvid├şte, ko─żko vody sa v k├ívovare nach├ídza, a ko─żko teda budete m├┤c┼ą pripravi┼ą ┼í├ílok. Praktick├Ż je syst├ęm Drip-Stop, ktor├Ż zabra┼łuje odkvapk├ívaniu kvapaliny. Vo v├Żbave nech├Żba ani automatick├ę vypnutie pr├şstroja po 40 ...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
K├ívovar Electrolux EKF3300 ─Źierny 
na sklade 36,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Electrolux EKF 3300 - ponuky v obchodoch

Parametre produktu Electrolux EKF 3300

Prekvapk├ívac├ş k├ívovar EKF 3300 zna─Źky Electrolux v ─Źiernom vyhotoven├ş pon├║ka jej ve─żmi jednoduch├║ pr├şpravu, a tak v├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu. Zvl├ídne pripravi┼ą a┼ż 12 ┼ítandardn├Żch ┼í├ílok k├ívy naraz, a to v─Ćaka ve─żk├ęmu z├ísobn├şku na vodu s objemom 1,65 l. Pomocou ukazovate─ża na strane ─żahko uvid├şte, ko─żko vody sa v k├ívovare nach├ídza, a ko─żko teda budete m├┤c┼ą pripravi┼ą ┼í├ílok.

Praktick├Ż je syst├ęm Drip-Stop, ktor├Ż zabra┼łuje odkvapk├ívaniu kvapaliny. Vo v├Żbave nech├Żba ani automatick├ę vypnutie pr├şstroja po 40 min├║tach. Nepri─żnav├í doska ohrevu a v neposlednom rade u┼żito─Źn├í obojstrann├í mierka na kanvicu. S├║─Źas┼ąou v├Żbavy je dr┼żiak filtra, do ktor├ęho sa pou┼ż├şvaj├║ filtre ve─żkosti 1x4. Ur─Źite ocen├şte jednoduch├ę ─Źistenie.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Ukazovate─ż mno┼żstva vody├üno
 
Objem a v├Żkon
Pr├şkon1100 W
Objem1.65 l
 
Rozmery
┼á├şrka28.5 cm
V├Ż┼íka31.5 cm
H─║bka25.2 cm
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í