kde nakúpiť?

od 904,97

Najužší plnoautomatický kávovar na trhu so zabudovaným mlynčekom na kávu - je široký len 19,5 cm. Jedným stlačením tlačidla pripravíte caffe latte, latte macchiato, cappuccino i krémové espresso. • 1450W, 15bar, 4-riadkový displej, tryska na cappuccino pre výdaj pary alebo horúcej vody, nádrž 1.3l, zabudovaný mlynček, 13 nastavení hrubosti mletia

DeLonghi ETAM 36.365M - ponuka obchodu

Parametre produktu DeLonghi ETAM 36.365M

Najužší plnoautomatický kávovar na trhu so zabudovaným mlynčekom na kávu - je široký len 19,5 cm. Jedným stlačením tlačidla pripravíte caffe latte, latte macchiato, cappuccino i krémové espresso.
• 1450W, 15bar, 4-riadkový displej, tryska na cappuccino pre výdaj pary alebo horúcej vody, nádrž 1.3l, zabudovaný mlynček, 13 nastavení hrubosti mletia
Hodnotenie produktu
3 hodnotenia zákazníkov

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Recenzie produktu

Peter

napísané pred 7 rokmi
67 %
Hlavným dôvodom, prečo som dlho váhal nad kúpou plne automatického stroja bola pomerne vysoká cena a cenný priestor, ktorý by mi zaberal v kuchyni. Keď som videl toto najnovšie DeLonghi, tak som bol takmer automaticky rozhodnutý. Zaberie veľmi málo miesta (cca 20 cm), dizajnovo sa hodí perfektne do každej kuchyne a navyše je plne automatický. Prevádzka stroja je jednouchá a samozrejmá, nie je potrebné študovať dlhé návody. No a čo je najdôležitejšie : káva je vynikajúca!
Bola pre teba táto recenzia užitočná?Áno Nie

Andrej

napísané pred 7 rokmi
100 %
DeLonghi je všeobecne veľmi dobrá značka kávovarov a tak keď prišiel na trh tento nový úzky model, ani na chvíľu som nezaváhal, keďže som práve jeden kávovar potreboval do kuchyne. Dizajn je tradične jednoduchý a moderný, neruší ani v klasickej ani v modernej kuchyni. Káva je pripravená stlačením jedného tlačidla, či už mám chuť na espresso, latte alebo capucino. Nádoba na mlieko je perfektná, nemusím sa s ničím babrať a peniť mlieko ručne. Bola to vysoká ale veľmi dobrá investícia. Som spokojný.
Bola pre teba táto recenzia užitočná?Áno Nie

Michal

napísané pred 7 rokmi
Nová séria kávovarov Primadona ma oslovila v predajni, kde som mal možnosť si prístroj vyskúšať a celý prezrieť. Kávovar nepôsobí labilne, je úzky a tak nezaberie veľa priestoru na kuchynskej linke. Nádoba na vodu a na mlieko je z plastu a tak sa len ľahko odoberú a opláchnu. Celkové čistenie je pohodlné a rýchle (to je pre mňa to najdôležitejšie) a samozrejme príprava kávy je do pár sekúnd. Nech už urobím akúkoľvek kávu, spokojní sú všetci hostia a nemusím potom upratovať a umývať stroj. Môžem teda odporučiť všetkým lenivcom akým som aj ja.
Bola pre teba táto recenzia užitočná?Áno Nie
Vlastnosti
Tlak čerpadla15 barov
Zásobník na mliekoÁno
Odnímateľný zásobník vodyÁno
Ukazovateľ množstva vodyÁno
 
Funkcie
Mlynček na kávu Áno
Nahrievanie šálokÁno
Použitie mletej kávyÁno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Nastavenie sily kávyÁno
Nastaviteľná teplota kávyÁno
Automatické čistenie a odvápnenieÁno
Nastavenie množstva vodyÁno
Tryska na paruÁno
Tryska na horúcu voduÁno
 
Objem a výkon
Príkon1450 W
Objem zásobníku na vodu1.3 l
Objem zásobníku na zrnkovú kávu 160
 
Rozmery
Šírka19.5 cm
Výška32.5 cm
Hĺbka47.5 cm
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Kávovary a espressá