kde nak├║pi┼ą?

od 66,90

Tassimo MY WAY je dokonale prisp├┤soben├Ż k v├í┼ímu pohodliu. Na pr├şpravu svojej ob─ż├║benej k├ívy sta─Ź├ş po vlo┼żen├ş kapsule stla─Źi┼ą jedin├ę tla─Źidlo, a takmer rovnako ─żahko tie┼ż k├ívovar MY WAY vy─Źist├şte. Na ─Źistenie a odstr├ínenie vodn├ęho kame┼ła sta─Ź├ş vlo┼żi┼ą servisn├Ż disk, ktor├Ż dostanete spolu s k├ívovarom a v┼íetko ostatn├ę u┼ż za v├ís k├ívovar Tassimo urob├ş s├ím. Patentovan├í technol├│gia INTELLIBREW rozozn├í a uvar├ş n├ípoj pod─ża ─Źiarov├ęho k├│du na kapsuly. V─Ćaka jednoducho vyberate─żn├ęmu z├ísobn├şku na vodu, ktor├Ż ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bosch TAS 6002 - K├ívovar TASSIMO MY WAY ─Źierny 
10 dn├ş 66,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bosch TAS6002 - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch TAS6002

Tassimo MY WAY je dokonale prisp├┤soben├Ż k v├í┼ímu pohodliu. Na pr├şpravu svojej ob─ż├║benej k├ívy sta─Ź├ş po vlo┼żen├ş kapsule stla─Źi┼ą jedin├ę tla─Źidlo, a takmer rovnako ─żahko tie┼ż k├ívovar MY WAY vy─Źist├şte. Na ─Źistenie a odstr├ínenie vodn├ęho kame┼ła sta─Ź├ş vlo┼żi┼ą servisn├Ż disk, ktor├Ż dostanete spolu s k├ívovarom a v┼íetko ostatn├ę u┼ż za v├ís k├ívovar Tassimo urob├ş s├ím. Patentovan├í technol├│gia INTELLIBREW rozozn├í a uvar├ş n├ípoj pod─ża ─Źiarov├ęho k├│du na kapsuly. V─Ćaka jednoducho vyberate─żn├ęmu z├ísobn├şku na vodu, ktor├Ż m├í objem 1,3 l, je ─żahk├ę tie┼ż doplnenie vody.

V─Ćaka kompaktn├Żm rozmerom sa nemus├şte b├í┼ą k├ívovar umiestni┼ą ani do mal├Żch priestorov, ale z├írove┼ł si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że modern├Ż dizajn k├ívovaru MY WAY sa bude vo va┼íej kuchyni skvele vyn├şma┼ą. Tassimo TAS6002 mysl├ş aj na t├Żch, ktor├ş preferuj├║ pre svoju k├ívu ve─żk├ę hrn─Źeky alebo vysok├ę poh├íre - jeho flexibiln├Ż stojan je v├Ż┼íkovo nastavite─żn├Ż a v pr├şpade potreby ho m├┤┼żete aj ├║plne odstr├íni┼ą a navy┼íe si zapam├Ąt├í ┼ítyri najob─ż├║benej┼íie n├ípoje.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Tlak ─Źerpadla3.3 barov
 
Funkcie
Nastavenie sily kávyÁno
Nastavite─żn├í teplota k├ívy├üno
Automatick├ę ─Źistenie a odv├ípnenie├üno
Nastavenie mno┼żstva vody├üno
 
Objem a v├Żkon
Pr├şkon1500 W
Objem z├ísobn├şku na vodu1.3 l
 
Rozmery
┼á├şrka23 cm
V├Ż┼íka29 cm
H─║bka32.5 cm
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í