kde nak├║pi┼ą?

od 1 890,00

Zabudovate─żn├Ż k├ívovar AEG Mastery KKK994500M Vychutnajte si ak├Żko─żvek hor├║ci n├ípoj zo ┼íirokej ponuky, od siln├ęho espressa a┼ż po cappucino s bohatou penou. Ka┼żd├Ż n├ípoj bude chuti┼ą ako od baristu. V┼íetky po┼żiadavky nastav├şte pomocou citliv├ęho ovl├ídanie s farebn├Żm displejom. Jemn├ę k├ívov├ę zmesi. Intenz├şvne espress├í. Alebo ─Źoko─żvek medzi t├Żm. N├íjdite svoju ide├ílnu k├ívu. ─îi u┼ż siln├║ alebo jemn├║. Prisp├┤sobte mno┼żstvo i silu ka┼żdej ┼í├ílke a pripravte si tak k├ívu presne pod─ża va┼íej chuti. Presn├ę mno┼żstvo...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
AEG Mastery KKK994500M - K├ívovar zabudovate─żn├Ż 
10 dn├ş 1 890,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

AEG Mastery KKK994500M - ponuka obchodu

Parametre produktu AEG Mastery KKK994500M

Zabudovate─żn├Ż k├ívovar AEG Mastery KKK994500M
Vychutnajte si ak├Żko─żvek hor├║ci n├ípoj zo ┼íirokej ponuky, od siln├ęho espressa a┼ż po cappucino s bohatou penou. Ka┼żd├Ż n├ípoj bude chuti┼ą ako od baristu. V┼íetky po┼żiadavky nastav├şte pomocou citliv├ęho ovl├ídanie s farebn├Żm displejom.
Jemn├ę k├ívov├ę zmesi. Intenz├şvne espress├í. Alebo ─Źoko─żvek medzi t├Żm.
N├íjdite svoju ide├ílnu k├ívu. ─îi u┼ż siln├║ alebo jemn├║. Prisp├┤sobte mno┼żstvo i silu ka┼żdej ┼í├ílke a pripravte si tak k├ívu presne pod─ża va┼íej chuti.

Presn├ę mno┼żstvo mlieka pre ka┼żd├║ ┼í├ílku k├ívy
Pomocou funkcie presn├ęho d├ívkovania sparen├ęho mlieka zaist├şte ka┼żdej ┼í├ílke k├ívy dokonal├║ chu┼ą - ─Źi u┼ż ide o kr├ęmov├ę latte macchiato alebo cappuccino s bohatou penou.

Dokonalo pripraven├ę mlieko. Bezchybn├í k├íva.
Mlieko si v termokanvici v┼żdy uchov├í ide├ílne podmienky pre tvorbu dokonalej peny. Jej konzistenciu mo┼żno upravi┼ą pre v┼íetky typy k├ívy - flat white ─Źi latte macchiato.

A┼ż ┼íes┼ą ┼í├ílok k├ívy jedin├Żm dotykom
Funkcia MultiCup je ide├ílny pre pod├ívanie k├ívy nieko─żk├Żch hos┼ąom naraz. Pomocou citliv├ęho ovl├ídacieho kolieska m├┤┼żete zvoli┼ą a┼ż ┼íes┼ą ┼í├ílok k├ívy, ktor├ę bud├║ pripraven├ę z├írove┼ł. Vychutn├íte si tak v├Żnimo─Źn├║ k├ívu bez ─Źakania.
Dokonalo spenen├ę mlieko. Zaka┼żd├Żm.
Parn├í tryska v─Ćaka vysok├ęmu tlaku ohreje a spen├ş mlieko v ide├ílnej konzistencii. Navy┼íe sa jedn├í o okam┼żit├Ż zdroj hor├║cej vody hodiaci sa k pr├şprave ─Źaju a ─Ćal┼í├şch hor├║cich n├ípojov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto K├ívovary a espress├í