Xiaomi Amazfit BIP Lite Modrá 6970100372137

Xiaomi Amazfit BIP Lite Modrá 6970100372137

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 50,20

-27% zľava

FIT ešte dlhšieSmartwatch sú jednorazovým nabitím poháňané až 1,5 mesiaca, aby udržali krok s vaším aktívnym životným štýlom.Ušetrite ťažkosti s častým nabíjaním s neuveriteľnou výdržou 45 dní na jedno nabitie, aby ste držali krok so svojím rušným a aktívnym životným štýlom.Pri obmedzení funkcii na počítanie krokov a monitoring spánku hodinky vydržia neuveriteľné 4 mesiace na jedno nabitie. FIT kdekoľvekVyrobené tak, aby odolali všetkým vašim každodenným činnostiam a extrémnym dobrodružstvám.Ult...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit Bip Lite (A1915-BLUE) modrý 
info v obchode 50,20 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu
tpd.sk
4.5/5
Xiaomi Amazfit BIP Lite Modrá 6970100372137 
10 dní 69,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat 3.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 4.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Xiaomi Amazfit BIP Lite Modrá 6970100372137 - ponuky obchodov

3.5/5
XIAOMI AMAZFIT BIP LITE MODRÁ 
info v obchode 69,00 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypočítaná podľa celkovej brutto hmotnosti dodávaného tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu Xiaomi Amazfit BIP Lite Modrá 6970100372137

FIT ešte dlhšieSmartwatch sú jednorazovým nabitím poháňané až 1,5 mesiaca, aby udržali krok s vaším aktívnym životným štýlom.Ušetrite ťažkosti s častým nabíjaním s neuveriteľnou výdržou 45 dní na jedno nabitie, aby ste držali krok so svojím rušným a aktívnym životným štýlom.Pri obmedzení funkcii na počítanie krokov a monitoring spánku hodinky vydržia neuveriteľné 4 mesiace na jedno nabitie.
FIT kdekoľvekVyrobené tak, aby odolali všetkým vašim každodenným činnostiam a extrémnym dobrodružstvám.Ultra ľahké a pohodlné.Iba 32 g vrátane vysoko pružného a ľahkého remienka, ktorý robí hodinky pohodlnými na nosenie vo dne, v noci a pri športe.
Sodolnosťou voči vode do 3 ATM môžu hodinky odolávať ktorejkoľvek každodennej činnosti a môžete ich nosiť dokonca aj pri plávaní (tlak vody do 30 metrov).
Transflexná obrazovka, čitateľná pri intenzívnom slnečnom svetle.S 1,28-palcovým reflexným displejom, ktorý je always-on, vaše údaje o zdraví a športe môžete vidieť jasne aj za slnečného svetla vďaka jednoduchému zdvihnutiu ruky.Corning Gorilla glass a povrchová úprava proti odtlačkom prstov robia displej odolným proti poškriabaniu a ľahko udržateľným v čistote.
Monitorovanie srdcovej frekvencieAmazfit Bip Lite poskytuje nepretržité meranie srdcového rytmu. Počas cvičenia vás hodinky neustále informujú o "zónach" srdcového rytmu, čo Vám umožní efektívne optimalizovať tréning.Hodinky Vás samozrejme upozornia, ak Váš tep prekročí rizikovú hranicu.
Sledovanie spánkuNoste svoje Amazfit Bip Lite aj do postele, aby ste automaticky sledovali váš spánok. Hodinky zaznamenávajú údaje o Vašom celkovom spánku, ľahkom spánku, hlbokom spánku a o čase prebudenia, aby vám poskytli analýzu vašich spánkových vzorcov.
Sedavé upomienkySedavý spôsob života môže mať negatívny vplyv na vaše celkové zdravie, takže vaše hodinky vás upozornia, keď ste príliš dlho neaktívni.
Športové režimy s pripojeným GPSAmazfit Bip Lite poskytujú podrobné športové sledovanie bežeckého trenažéra, bežeckého pásu, chôdze a cyklistiky a môžu sa pripojiť k GPS telefónu na sledovanie vašich behov a jázd.
Upozornenia a alarmyDostávajte oznámenia o prichádzajúcich hovoroch, e-mailoch, správach a iných aplikáciách smartfónu priamo na zápästí, nech ste informovaní bez potreby vytiahnuť telefón.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Hodinky