UMIDIGI Uwatch 2 zlaté Uwatch 2 Milan Gold

UMIDIGI Uwatch 2 zlaté Uwatch 2 Milan Gold

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 42,40

Smart hodinky UMIDIGI Uwatch2 Túžite po chytrých hodinkách, ktoré vám neurobia dieru do peňaženky, pritom budú vyzerať elegantne a zvládnu monitorovať všetko, čo by chytré hodinky monitorovať mali? Potom ste ich práve našli. UMIDIGI Uwatch2 sú veľmi jednoduché, ale plné praktických funkcií. Hlavné prednosti týchto hodiniek: Výdrž 7 dní, v pohotovostnom režime až 25 dní Môžete ich používať ako diaľkovú spúšť fotoaparát miesto selfie tyče zobrazujú notifikáciu Sledujte, ako vám to tepe Hodinky UMI...

Výber overených obchodov

tpd.sk
4.5/5
UMIDIGI Uwatch 2 zlaté - Smart Hodinky 
na sklade 42,40 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat 3.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 4.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

UMIDIGI Uwatch 2 zlaté Uwatch 2 Milan Gold - ponuka obchodu

Parametre produktu UMIDIGI Uwatch 2 zlaté Uwatch 2 Milan Gold

Smart hodinky UMIDIGI Uwatch2
Túžite po chytrých hodinkách, ktoré vám neurobia dieru do peňaženky, pritom budú vyzerať elegantne a zvládnu monitorovať všetko, čo by chytré hodinky monitorovať mali? Potom ste ich práve našli. UMIDIGI Uwatch2 sú veľmi jednoduché, ale plné praktických funkcií.
Hlavné prednosti týchto hodiniek:
Výdrž 7 dní, v pohotovostnom režime až 25 dní Môžete ich používať ako diaľkovú spúšť fotoaparát miesto selfie tyče zobrazujú notifikáciu
Sledujte, ako vám to tepe
Hodinky UMIDIGI Uwatch sú vybavené senzorom srdcového tepu, ktorý vám počas vašich aktivít zmeria aktuálnu srdcovú frekvenciu. Vždy tak budete mať prehľad, ako na tom ste, len pohľadom na displej hodiniek. Od teraz budete môcť svoj tréning naprogramovať presne na mieru svojim fyzickým možnostiam.

Budete vedieť, koľko toho nachodíte
Odborníci odporúčajú nachodit každý deň aspoň 10 000 krokov. Zaujímalo by vás, koľko ich urobíte vy? Nechajte si ich monitorovať. Večer potom zistíte, ako ste boli aktívni, koľko kalórií ste spálili, aký ste pritom mali krvný tlak, tepovú frekvenciu apod. Hodinky vie monitorovať i spánok. Celkovo vám pomôžu dosiahnuť zdravší životosprávy.
Spárujte sa s mobilom a buďte informovaní
Spárujte hodinky so svojím smartfónom a buďte vždy v strehu. Bez nutnosti vybratí mobilného telefónu z vrecka alebo inštalovanie ďalšie aplikácie sa dozviete o neprijatom hovoru, SMS správe a ďalším, priamo z vášho zápästia. Hodinky vie ovládať aj mobilný prehrávač a spúšť fotoaparátu.
Prispôsobte si dizajn
V balení nájdete kovový a silikónový náramok. Ten prvý vyzerá elegantnejšie a užijete ho na bežné nosenie, ten druhý si zamilujú najmä športovci, nevadí mu totiž ani trocha potu. Sami si môžete prispôsobiť aj vzhľad ciferníku, ktorého priemer je 43,8 mm.kľúčové vlastnosti
Smart hodinky s IPS dotykovým displejom o veľkosti 1.33 "s rozlíšením 240x240px as chráneným tvrdeným 2,5D sklom. Batéria s kapacitou 180 mAh vydrží asi týždeň, v pohotovostnom režime až 25 dní. Majú certifikáciu IP67. Vie monitorovať tep, aktivitu, spánok. Zobrazujú notifikácia z telefónu, dokážu ovládať prehrávač a majú tlačidlo spúšte fotoaparátu. V balení nájdete kovový aj silikónový náramok.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Hodinky