... Yamaha MCR-B043D ─Źerven├Ż MCR-B043D RED

Yamaha MCR-B043D ─Źerven├Ż MCR-B043D RED

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 239,00

Compressed Music EnhancerKe─Ć je hudba zak├│dovan├í do digit├ílne komprimovan├ęho form├ítu, ako je napr├şklad MP3, str├íca na svojej kvalite. Yamaha Compressed Music Enhancer pou┼ż├şva sofistikovan├ę spracovanie digit├ílneho sign├ílu a pomocou exkluz├şvnych algoritmov dok├í┼że obnovi┼ą to, ─Źo bolo straten├ę. Tak┼że v├Żsledn├í reprodukcia bude v├Żborn├í.┬áKe─Ć je hudba zak├│dovan├í do digit├ílne komprimovan├ęho form├ítu, ako je napr├şklad MP3, str├íca na svojej kvalite. Yamaha Compressed Music Enhancer pou┼ż├şva sofistikovan├ę spr...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Yamaha MCR-B043D ─Źerven├Ż - Mikrosyst├ęm s DAB+ 
10 dn├ş 239,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Yamaha MCR-B043D ─Źerven├Ż MCR-B043D RED - ponuka obchodu

Parametre produktu Yamaha MCR-B043D ─Źerven├Ż MCR-B043D RED

Compressed Music EnhancerKe─Ć je hudba zak├│dovan├í do digit├ílne komprimovan├ęho form├ítu, ako je napr├şklad MP3, str├íca na svojej kvalite. Yamaha Compressed Music Enhancer pou┼ż├şva sofistikovan├ę spracovanie digit├ílneho sign├ílu a pomocou exkluz├şvnych algoritmov dok├í┼że obnovi┼ą to, ─Źo bolo straten├ę. Tak┼że v├Żsledn├í reprodukcia bude v├Żborn├í.┬áKe─Ć je hudba zak├│dovan├í do digit├ílne komprimovan├ęho form├ítu, ako je napr├şklad MP3, str├íca na svojej kvalite. Yamaha Compressed Music Enhancer pou┼ż├şva sofistikovan├ę spracovanie digit├ílneho sign├ílu a pomocou exkluz├şvnych algoritmov dok├í┼że obnovi┼ą to, ─Źo bolo straten├ę. Tak┼że v├Żsledn├í reprodukcia bude v├Żborn├í.┬áA ─Źo viac, reproduktory s├║ vybaven├ę 11 cm (4-1 / 2 "), hnacou jednotkou, ktor├í pou┼ż├şva magnet ve─żk├ęho priemeru a dod├íva bohat├ę basy, jasn├ę stredy a ┼íumiv├ę maxima. Ve─żko-objemov├í skri┼ła sa chov├í ako basov├Ż bubon, tak┼że ─Ćalej pom├íha produkova┼ą hlbok├ę a robustn├Ż basy.

Made for iPodZ ozna─Źenia je jasn├ę, ┼że YAMAHA myslel aj na v┼íetk├Żch fan├║┼íikov Apple zariaden├ş a je pripraven├Ż na ich zapojenie a sp─║┼ła v┼íetky parametre k tomu potrebn├ę.

USBMikrosyst├ęm je vybaven├Ż USB portom, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vychutna┼ą WAV (len vo form├íte PCM), MP3 a WMA zvukov├ę s├║bory z pam├Ą┼ąov├ęho USB zariadenia (USB flash disk).

iPod Digital ConnectioniPod digit├ílne pripojenie znamen├í, ┼że digit├ílny sign├íl zo zariadenia iPod je pren├í┼ían├Ż priamo do syst├ęmu, ─Ź├şm sa minimalizuje ru┼íenie. K prevodu sa vyu┼ż├şva prevodn├şk osaden├Ż v mikrosyst├ęme. To m├í za n├ísledok presnej┼íiu reprodukciu zvuku.
CD Text DisplayZ├şskajte inform├ície o pr├íve prehr├ívanom CD. Textov├Ż displej CD prehr├íva─Źa zobrazuje titul CD, meno umelca a n├ízov skladby.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hi-Fi syst├ęmy