kde nakúpiť?

od 559,00

Digitálny mikrosystém od obľúbenej spoločnosti Panasonic si na prvý pohľad zamilujete. Zaujme vás predovšetkým výbornou zvukovou kvalitou, možnosťami pripojenia i funkciami. Panasonic SC-PMX152EGS je sieťový hi-fi systém vytvorený pre komfortný a individuálny prístup k počúvaniu hudby. Systém prehráva kompaktné disky aj súbory z USB diskov. Za zmienku tiež stojí, že ochudobnení nebudete ani o svoje obľúbené rádiové stanice (FM rádio). Veľkou výhodou prístroja je zabudovaná WiFi a moderná funkcia...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Mikro HiFi systém Panasonic SC-PMX152EG-S (SC-PMX152EGS) strieborný 
na sklade 559,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Panasonic SC-PMX152EGS - ponuka obchodu

Parametre produktu Panasonic SC-PMX152EGS

Digitálny mikrosystém od obľúbenej spoločnosti Panasonic si na prvý pohľad zamilujete. Zaujme vás predovšetkým výbornou zvukovou kvalitou, možnosťami pripojenia i funkciami. Panasonic SC-PMX152EGS je sieťový hi-fi systém vytvorený pre komfortný a individuálny prístup k počúvaniu hudby. Systém prehráva kompaktné disky aj súbory z USB diskov. Za zmienku tiež stojí, že ochudobnení nebudete ani o svoje obľúbené rádiové stanice (FM rádio). Veľkou výhodou prístroja je zabudovaná WiFi a moderná funkcia Bluetooth.

Vďaka kombinácii softvéru, ktorý je na mieru, a vysoko kvalitných komponentov prináša tento model hudbu v jej najčistejšej podobe. Výškový reproduktor typu Super Sonic prenáša zvuk verne až do ultra vysokej frekvencie, ktorá sa bežne používa u formátov vo vysokom rozlíšení. Model tiež disponuje vylepšeným algoritmom šumu signálu pre ostrosť a čistotu zvuku.

Zosilňovač LincsD-Amp otvára nespočetné možnosti zvuku vo vysokom rozlíšení vďaka analýze a korekcii prehrávania v reálnom čase. Môžete si tak vychutnať svoju obľúbenú hudbu s dostatočnou hĺbkou i priestorom. Tak, ako by ste ju počúvali naživo. Užívateľa poteší skutočnosť, že mikrosystém podporuje formáty MP3, AIFF, FLAC (až 192 kHz/24 bitov), WAV (až 192 kHz/24 bitov), DSD (5,6 MHz/2,8 MHz).

Vďaka funkcii streamu môžete prostredníctvom počítača či chytrého tabletu a telefónu prehrávať hudbu z reproduktorov v perfektnej kvalite. So zvukom vo vysokom rozlíšení a podporovaním reproduktorov vo viacerých miestnostiach môžete počúvať hudbu zo svojej knižnice, a streamovať v rámci jediného systému. Behom chvíle tak svoj byt premeníte v pulzujúcu diskotéku.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Diaľkové ovládanieÁno
CD mechanikaÁno
DisplejÁno
Automatické ladenieÁno
HodinyÁno
BudíkÁno
 
Zvuk
Výkon120 W
 
Vstupy a výstupy
USB vstupÁno
BluetoothÁno
WiFiÁno
AV vstupÁno
AV výstupÁno
Slúchadlový výstupÁno
 
Rozmery
Výška11.4 cm
Šírka21.1 cm
Hĺbka26.7 cm
Hmotnosť3 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Hi-Fi systémy