kde nak├║pi┼ą?

od 139,00

Mikrosyst├ęm SC-HC395EG napriek svojim minim├ílnym rozmerom produkuje naozaj siln├Ż zvuk, ktor├Żm sa m├┤┼że rovna┼ą mnoh├Żm v├Ą─Ź┼í├şm s├║rodencom. Porad├ş si nielen s klasick├Żmi audio CD, ale aj s form├ítom MP3, ktor├Ż m├┤┼żete navy┼íe prostredn├şctvom USB prehr├íva┼ą aj z prenosn├Żch flash diskov. Pomocou zabudovan├ęho adapt├ęra bezdr├┤tovej technol├│gie bluetooth budete m├┤c┼ą prehr├íva┼ą hudbu z inteligentn├Żch zariaden├ş priamo z pohodlia v├í┼ího gau─Źa. Streaming v├ím e┼íte u─żah─Źia Panasonic Music Streaming App z port├ílu Goog...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Panasonic SC-HC395EG-K ─Źierny - Mikrosyst├ęm 
10 dn├ş 139,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Panasonic SC-HC395EG - ponuka obchodu

Parametre produktu Panasonic SC-HC395EG

Mikrosyst├ęm SC-HC395EG napriek svojim minim├ílnym rozmerom produkuje naozaj siln├Ż zvuk, ktor├Żm sa m├┤┼że rovna┼ą mnoh├Żm v├Ą─Ź┼í├şm s├║rodencom. Porad├ş si nielen s klasick├Żmi audio CD, ale aj s form├ítom MP3, ktor├Ż m├┤┼żete navy┼íe prostredn├şctvom USB prehr├íva┼ą aj z prenosn├Żch flash diskov.

Pomocou zabudovan├ęho adapt├ęra bezdr├┤tovej technol├│gie bluetooth budete m├┤c┼ą prehr├íva┼ą hudbu z inteligentn├Żch zariaden├ş priamo z pohodlia v├í┼ího gau─Źa. Streaming v├ím e┼íte u─żah─Źia Panasonic Music Streaming App z port├ílu Google play. Na p├írovanie navy┼íe m├┤┼żete vyu┼żi┼ą aj technol├│giu NFC, ktor├í nadvia┼że spojenie po jednoduchom dotyku s po┼żadovan├Żm zariaden├şm.

HC395EG je oproti svojmu predchodcovi vybaven├í perfektn├Żmi repro bed┼łami z bambusovo-uhl├şkov├Żch nanovl├íkien. Tie zais┼ąuj├║ ├║chvatn├Ż prenos zvuku a ve─żmi ─żahk├║ kon┼ítrukciu. To ale samozrejme nie je v┼íetko. Novinkou je hlavne zdokonalen├ę softv├ęrov├ę vybavenie. Skvel├Ż syst├ęm MP3 Re-Master potom zaist├ş maxim├ílnu kvalitu prehr├ívanej hudby, ktor├║ e┼íte vylep┼í├ş Pure Direct Sound System.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Dia─żkov├ę ovl├ídanie├üno
Prehrávanie MP3Áno
CD mechanikaÁno
DisplejÁno
Automatick├ę ladenie├üno
Po─Źet diskov v meni─Źi1
 
Zvuk
V├Żkon40 W
Po─Źet reproduktorov2.0
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
BluetoothÁno
 
Rozmery
Hmotnos┼ą2.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hi-Fi syst├ęmy