Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Moderné dvojkanálové vyhotovenie s výstupným výkonom 300 W sa okrem iného môže pochváliť reproduktormi so subwooferovým meničom, ktorý zaistí silné, ale vyvážené basové ozvučenie. Mikrosystém ďalej podporuje priame nahrávanie zvuku na USB a je kompatibilný s CD MP3 alebo WMA. Perličkou výbavy je viacfarebné, efektné osvetlenie. Spestrite si s priateľmi večer trochou spevu. LG CK43 na tieto účely ponúka režim Karaoke Star, vstup na jeden mikrofón a možnosť pridania vokálnych efektov. Bezdrôtové ...

Parametre produktu LG CK43

Moderné dvojkanálové vyhotovenie s výstupným výkonom 300 W sa okrem iného môže pochváliť reproduktormi so subwooferovým meničom, ktorý zaistí silné, ale vyvážené basové ozvučenie. Mikrosystém ďalej podporuje priame nahrávanie zvuku na USB a je kompatibilný s CD MP3 alebo WMA. Perličkou výbavy je viacfarebné, efektné osvetlenie.

Spestrite si s priateľmi večer trochou spevu. LG CK43 na tieto účely ponúka režim Karaoke Star, vstup na jeden mikrofón a možnosť pridania vokálnych efektov. Bezdrôtové pripojenie k externým zdrojom (napr. k TV) zvláda mikrosystém cez rozhranie Bluetooth. Simultánne pritom môže byť pripojený až k trom zariadeniam naraz vďaka dômyselnej funkcii Multipoint.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Diaľkové ovládanieÁno
Prehrávanie MP3Áno
CD mechanikaÁno
DisplejÁno
Počet diskov v meniči1
 
Zvuk
Výkon300 W
Počet reproduktorov2
 
Vstupy a výstupy
USB vstupÁno
BluetoothÁno
Line-in vstupÁno
 
Rozmery
Hmotnosť9 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Hi-Fi systémy