kde nak├║pi┼ą?

od 9,90

S ka┼żd├Żm ┼íikovn├Żm telef├│nom ─Źi tabletom m├┤┼żete prakticky neobmedzene konzumova┼ą multimedi├ílnu z├íbavu. Ku v┼íetk├ęmu v┼íak budete potrebova┼ą sl├║chadl├í s dobre znej├║cim zvukom. Genius HS-M270 s├║ navy┼íe dokonale skladn├í, tak┼że je mo┼żn├ę ma┼ą neust├íle pri sebe. Sl├║chadl├í s├║ vybaven├ę pohodln├Żmi h├íky za ucho vyroben├Żmi z pru┼żn├ęho silik├│nu, ktor├ę dokonale fixuj├║ poz├şciu sl├║chadiel v uchu, a nedoch├ídza tak k vypad├ívaniu v d├┤sledku pohybu ─Źi otrasov pri behu. Toto prevedenie je navy┼íe odoln├ę vo─Źi potu, a tak...

Genius HS-M270 - ponuka obchodu

Genius HS-M270 b├şl├ę (31710195103) 
na sklade 9,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Genius HS-M270

S ka┼żd├Żm ┼íikovn├Żm telef├│nom ─Źi tabletom m├┤┼żete prakticky neobmedzene konzumova┼ą multimedi├ílnu z├íbavu. Ku v┼íetk├ęmu v┼íak budete potrebova┼ą sl├║chadl├í s dobre znej├║cim zvukom. Genius HS-M270 s├║ navy┼íe dokonale skladn├í, tak┼że je mo┼żn├ę ma┼ą neust├íle pri sebe.

Sl├║chadl├í s├║ vybaven├ę pohodln├Żmi h├íky za ucho vyroben├Żmi z pru┼żn├ęho silik├│nu, ktor├ę dokonale fixuj├║ poz├şciu sl├║chadiel v uchu, a nedoch├ídza tak k vypad├ívaniu v d├┤sledku pohybu ─Źi otrasov pri behu. Toto prevedenie je navy┼íe odoln├ę vo─Źi potu, a tak nehroz├ş ich po┼íkodenie alebo uvo─żnen├ş. Silik├│nov├ę fixa─Źn├ę h├íky s├║ nasaden├ę na k├íbli sl├║chadiel, v─Ćaka ─Źomu je mo┼żn├ę ich polohu ─żahko upravi┼ą tak, aby skvele padli ka┼żd├ęmu u┼ż├şvate─żovi bez oh─żadu na ve─żkos┼ą ucha.

Integrovan├Ż mikrof├│n sa tie┼ż skvele hod├ş ku Skypu s priate─żmi, pri─Źom v├ís u┼íi nebud├║ bolie┼ą ani po dlh├Żch hodin├ích telefonovanie, kedy si m├íte st├íle ─Źo poveda┼ą. Na 1,2 m dlhom k├íbli sa nach├ídza chytr├ę ovl├ídacie tla─Źidlo obdaren├ę hne─Ć trojicou re┼żimov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Typ konektora3,5 mm Jack
Citlivos┼ą92 dB
Kmito─Źtov├Ż rozsah od20 Hz
Kmito─Źtov├Ż rozsah do20000 Hz
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Handsfree