FAQ

FAQ

Je Ceny.Odpadneš.sk internetový obchod?

Ceny.Odpadneš.sk nie je internetový obchod. Jeho hlavnou funkciou je uľahčiť užívateľovi nájsť správny produkt na internete za najlepšiu cenu. To znamená, že keď prejdete do detailu produktu môžete vidieť, že tento produkt je ponúkaný viacerými obchodmi za rôzne ceny. V prípade, že Vás ponuka zaujme, je potrebné vstúpiť do samotného obchodu cez ikonku "do obchodu".

Čo keď mám k ponúkanému tovaru dodatočné otázky?

V takomto prípade, je potrebné kontaktovať e-shop, ktorý tovar predáva. Kontakt nájdete na stránke e-shopu, stačí prejsť do obchodu.

Čo v prípade, že cena uvedená na Ceny.Odpadneš.sk je odlišná od ceny Internetového obchodu?

Ceny.Odpadneš.sk aktualizuje na dennej báze importované údaje od internetových obchodov. I napriek takejto frekvencii aktualizácií, môže nastať situácia, že cena uvedená na Ceny.Odpadneš.sk nie je totožná s cenou, ktorú uvádza internetový obchod, či už v dôsledku oneskoreného dodania aktuálnej ceny zo strany internetového obchodu alebo z iného dôvodu. V takomto prípade je platná cena, ktorú uvádza internetový obchod.

Kto zodpovedá za dodanie tovaru?

Ceny.Odpadneš.sk je portál zameraný na porovnávanie cien. Za obchodný vzťah kúpa-predaj tovaru, ako i za dodanie tovaru zodpovedá príslušný internetový obchod.

Ako nájdem produkt na Ceny.Odpadneš.sk?

Môžete použiť vyhľadávanie alebo priamo prechádzať po položkách katalógu.

Tipy pre vyhľadávanie

  • Ak hľadáte konkrétny produkt, použite značku a typové označenie produktu (tzv. PART NUMBER), napr. "SAMSUNG LE22A455"
  • Ak hľadáte produkt určitého typu, skúste zadať všeobecný názov produktu, napr. "televízor"
  • Frázu môžete ďalej upresniť, napr. "monitor asus 19", resp. "kniha harry potter"