kde nakúpiť?

od 788,77

S domácim kinom Sony BDV-N9200WW získa váš televízor výnimočný obraz a zvuk . Elektronika dokáže zvýšiť rozlíšenie až na 4K, čo oceníte napríklad v kombinácii s LED televízorom. Cez technológiu NFC môžete ľahko pripojiť tablet alebo mobilný telefón. A to iba jediným dotykom! Všetko, čo vidíte na svojom zariadení sa zobrazí na televízore. Výkonný systém reproduktorov Magnetic Fluid vás zaručene ohromí priestorovým zvukom a budete môcť prežiť explóziu alebo napríklad jemný šepot. Ak ste fanúšik ...

Sony BDV-N9200W - ponuka obchodu

Parametre produktu Sony BDV-N9200W

S domácim kinom Sony BDV-N9200WW získa váš televízor výnimočný obraz a zvuk . Elektronika dokáže zvýšiť rozlíšenie až na 4K, čo oceníte napríklad v kombinácii s LED televízorom.

Cez technológiu NFC môžete ľahko pripojiť tablet alebo mobilný telefón. A to iba jediným dotykom! Všetko, čo vidíte na svojom zariadení sa zobrazí na televízore.

Výkonný systém reproduktorov Magnetic Fluid vás zaručene ohromí priestorovým zvukom a budete môcť prežiť explóziu alebo napríklad jemný šepot. Ak ste fanúšik futbalu, určite oceníte režim Futbal , vďaka ktorému zažijete atmosféru ako na štadióne.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Počet reproduktorov5.1
3DÁno
Blu-rayÁno
DVDÁno
Diaľkové ovládanieÁno
Bezdrôtové zadné reproduktoryÁno
Počet predvolieb tunera20
Prehrávané médiá3D BD, BD, BD-R/RE, BD-ROM, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW
DTS-HDÁno
Dolby True HDÁno
DLNAÁno
Prístup na internetÁno
Internetový prehliadačÁno
 
Výkon
Celkový výkon1200 W
 
Funkcie
Prevod z 2D do 3DÁno
 
Vstupy a výstupy
USB vstupÁno
HDMI výstupÁno
WiFiÁno
LAN (Ethernet)Áno
BluetoothÁno
Optický vstupÁno
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Domáce kiná