kde nak├║pi┼ą?

od 399,00

V jednom v├Żhodnom balen├ş teraz m├┤┼żete zaobstara┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete k zriadeniu 5.1-kan├ílov├ęho dom├íceho kina, ktor├ę v├ís bude fascinova┼ą po─Źas filmov, hier i samotnej hudby. Vychutnajte si zvuk v ┼ípi─Źkovej digit├ílnej kvalite zo stereo aj priestorov├Żch form├ítov vo vysokom rozl├ş┼íen├ş. Rovnako tak budete pripraven├ş na ak├║ko─żvek obrazov├║ normu, lebo u┼ż po─Ź├şta s Ultra HD obrazom, ┼íirok├Żm dynamick├Żm rozsahom (HDR) a nesmie ch├Żba┼ą ani trojrozmern├ę zobrazenie. Vychutnajte si viackan├ílov├Ż zvuk vo vyso...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Pioneer HTP-074-B ─Źierne vystaven├Ż kus 
na sklade 399,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Pioneer HTP-074 - ponuka obchodu

Parametre produktu Pioneer HTP-074

V jednom v├Żhodnom balen├ş teraz m├┤┼żete zaobstara┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete k zriadeniu 5.1-kan├ílov├ęho dom├íceho kina, ktor├ę v├ís bude fascinova┼ą po─Źas filmov, hier i samotnej hudby. Vychutnajte si zvuk v ┼ípi─Źkovej digit├ílnej kvalite zo stereo aj priestorov├Żch form├ítov vo vysokom rozl├ş┼íen├ş. Rovnako tak budete pripraven├ş na ak├║ko─żvek obrazov├║ normu, lebo u┼ż po─Ź├şta s Ultra HD obrazom, ┼íirok├Żm dynamick├Żm rozsahom (HDR) a nesmie ch├Żba┼ą ani trojrozmern├ę zobrazenie.

Vychutnajte si viackan├ílov├Ż zvuk vo vysokom rozl├ş┼íen├ş. Receiver dek├│duje Dolby True HD a DTS-HD Master Audio, ktor├ę ─Źasto n├íjdete na diskoch Blu-ray, preto┼że najlep┼í├ş mo┼żn├Ż obraz chce aj najlep┼í├ş mo┼żn├Ż zvuk. Syst├ęm f├ízovej kontroly potom potl├í─Źa f├ízov├ę posuny n├şzkofrekven─Źn├Żch sign├ílov, ─Ź├şm sa v├Żznamne vylep┼íuje vnem zo sledovania dom├íceho kina dokonalou zohratos┼ąou.

AV receiver m├í ─żahko pr├şstupn├Ż ─Źeln├Ż konektor USB, tak┼że m├┤┼żete r├Żchlo prehr├íva┼ą va┼íe ob─ż├║ben├ę hudobn├ę skladby. Spust├şte v┼íetky druhy audio form├ítov, ako s├║ MP3, WMA a AAC. ─Żahko prehr├íva skladby aj zo zariaden├ş s bezdr├┤tov├Żm Bluetooth. Podporuje aj kodeky SBC, AAC a aptX, ktor├ę zabra┼łuje strat├ím detailov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Po─Źet reproduktorov5.1
Dia─żkov├ę ovl├ídanie├üno
Bezdr├┤tov├ę zadn├ę reproduktory├üno
Po─Źet predvolieb tunera30
DTS-HDÁno
Dolby True HDÁno
 
V├Żkon
V├Żkon zadn├Żch reproduktorov (RMS)200 W
Subwoofer (RMS)100 W
Celkov├Ż v├Żkon600 W
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
HDMI v├Żstup├üno
BluetoothÁno
Optick├Ż vstup├üno
Digitálny koaxiálny vstupÁno
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Dom├íce kin├í