kde nak├║pi┼ą?

od 189,00

Stereo zvuk - Hlb┼íie basov├ę frekvencie Stereo zvukVysok├í kvalita zvuku.Mal├í ve─żkos┼ą s├║boru. LS-P4 je jedn├Żm z prv├Żch z├íznamn├şkov s line├írnym PCM z├íznamom na svete, ktor├Ż je kompatibiln├Ż s nahr├ívan├şm vo form├íte FLAC. Dosahuje takmer dokonal├Żch 96kHz / 24-bitov├Żch nahr├ívok prevy┼íuj├║cich kvalitu CD - av┼íak s a┼ż o 30% men┼íou ve─żkos┼ąou s├║borov oproti PCM WAV form├íte Kompaktn├ę zariadenie s mas├şvnymi kreat├şvnymi mo┼żnos┼ąami Hi-Res Audio z├íznamn├şk LS-P4 je tak mal├Ż, ┼że sa zmest├ş do jednej ruky. Napriek t...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Olympus LS-P4 - Digit├ílny z├íznamn├şk 
10 dn├ş 189,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Olympus LS-P4 - ponuka obchodu

Parametre produktu Olympus LS-P4

Stereo zvuk - Hlb┼íie basov├ę frekvencie Stereo zvukVysok├í kvalita zvuku.Mal├í ve─żkos┼ą s├║boru.
LS-P4 je jedn├Żm z prv├Żch z├íznamn├şkov s line├írnym PCM z├íznamom na svete, ktor├Ż je kompatibiln├Ż s nahr├ívan├şm vo form├íte FLAC. Dosahuje takmer dokonal├Żch 96kHz / 24-bitov├Żch nahr├ívok prevy┼íuj├║cich kvalitu CD - av┼íak s a┼ż o 30% men┼íou ve─żkos┼ąou s├║borov oproti PCM WAV form├íte
Kompaktn├ę zariadenie s mas├şvnymi kreat├şvnymi mo┼żnos┼ąami Hi-Res Audio z├íznamn├şk LS-P4 je tak mal├Ż, ┼że sa zmest├ş do jednej ruky. Napriek tomu otv├íra bohat├Ż svet kreat├şvnych zvukov├Żch mo┼żnost├ş. Jeho parametre s├║ rajsk├║ hudbou pre u┼íi ka┼żd├ęho zvukov├ęho profesion├íla.
 
NORMOTVORBY PCM / MP3 NAHRÁVOK
Jednoduch┼íie po─Ź├║vanie.S Hi-Res Audio stereo z├íznamn├şkom LS-P4 je obstaranie dokonal├Żch FLAC, PCM a MP3 nahr├ívok jednoduch┼íie ne┼ż kedyko─żvek predt├Żm. Ak s├║ pri manu├ílnom nahr├ívan├ş va┼íe stopy podbuzen├ę, jednoducho vykonajte ich normaliz├íciu v menu - priamo v z├íznamn├şku bez potreby po─Ź├şta─Źa. ┼ápi─Źkov├í ├║rove┼ł hlasitosti va┼íej nahr├ívky bude posunut├í na maximum digit├ílne ┼ík├íly, aby bola zaisten├í maxim├ílna dynamika skladby.
 
Potla─Źenie ┼íumu POMOCOU DVOCH mikrof├│n a FILTER n├şzkych frekvenci├ş
Priezra─Źnos┼ą konverz├ícia v ─żubovo─żnom prostred├şPre z├íznam hlasu pon├║ka LS-P4 najvyspelej┼íie technol├│gie potla─Źenia ┼íumu pomocou dvoch mikrof├│nov pre e┼íte priezra─Źnej┼íia v├Żsledky - ide├ílne pre hlu─Źn├ę prostredie, ako s├║ spolo─Źensk├ę akcie, vlakov├ę stanice, festivaly a ─Ćal┼íie. Jednoducho vyberte v menu RecScene re┼żim NOISY. Alebo aktivujte filter n├şzkych frekvenci├ş pre potla─Źenie hluku pozadia, ako s├║ klimatiz├ície alebo projektory, bez toho aby ste sa pripravili o ni┼ż┼íej frekvencie hlasovej konverz├ície alebo in├Żch nahr├ívan├Żch zvukov.
OVL├üDANIE na dia─żku pomocou ANDROID APLIK├üCIE
Pohodln├Ż z├í┼żitok z hudby.U┼żite si viac flexibility pri nahr├ívan├ş. Jednoducho do svojho Android zariadenia nain┼ítalujte zadarmo aplik├íciu Olympus Audio Controller BT - a m├┤┼żete ho pou┼ż├şva┼ą ako dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pre sp├║┼í┼ąanie a zastavovanie nahr├ívania na LS-P4.
Sc├ęnick├ę re┼żimy Optim├ílne nastavenie - r├Żchlo.
V─Ćaka predvolen├Żm nastaven├şm pon├║ka LS-P4 optimalizovan├Ż zvuk pre zvolen├║ z├íznamov├║ sc├ęnu. Vyberte napr├şklad MUSIC pre nahr├ívanie zvuku v ┼íir┼íom frekven─Źnom p├ísme sa 3 mikrof├│ny syst├ęmu TRESMIC. Alebo vyberte NOISY pre ─Źist├Ż z├íznam hlasu v─Ćaka funkcii potla─Źenie ┼íumu pomocou dvoch mikrof├│nov. Medzi ─Ćal┼íie sc├ęnick├ę re┼żimy patr├ş CONFERENCE, Lecture, MEETING, Dictation a DNS (ke─Ć je pou┼żit├ę sa softv├ęr rozpozn├ívania re─Źi, ako Dragon┬« NaturallySpeaking).
LIMITER
Obmedzuje orez├ívanie ┼ípi─Źiek zvuku. Ke─Ć nahr├ívate hudbu pomocou manu├ílneho nastavenia nahr├ívacej ├║rovne, m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą pou┼żi┼ą funkciu limit├ęru. Ten je u┼żito─Źn├Ż, ak chcete zabr├íni┼ą ne┼żiaducemu orezanie amplit├║d zvuku. Ak vstupn├í ├║rove┼ł sign├ílu prekro─Ź├ş maxim├ílnu nahr├ívaciu ├║rove┼ł, vykon├í Limiter kompresiu ┼ípi─Źkovej ├║rovne. Tak┼że m├┤┼żete zachyti┼ą svoje skladby ─Źisto a kvalitne, presne pod─ża svojich predst├ív.
 
MANUÁLNE NASTAVENIE ÚROVNE NAHRÁVANIA
Dynamick├Ż zvuk v ka┼żdej skladbe. Jemn├Żm vyladen├şm nahr├ívacie ├║rovne pod─ża hlasitosti zdroja zvuku m├┤┼żete docieli┼ą vysoko kvalitn├ę nahr├ívky s maxim├ílnym vyu┼żit├şm dynamick├ęho rozsahu. Jemn├ęmu doladenie ├║rovne napom├íha zobrazenie kontroliek PEAK a ukazovate─ż ├║rovne na LCD displeji.
ZOOM MIKROFÓN
Prisp├┤sob├ş sa svojmu prostrediu.Najnov┼íia technol├│gia riadenia smerovosti zu┼żuj├║ smerov├║ charakteristiku mikrof├│nu a pri zv├Ż┼íen├ş nahr├ívacie ├║rovne v├ím umo┼żn├ş presne zacieli┼ą na zdroj zvuku, ktor├Ż chcete nahr├íva┼ą. LS-P4 je tak ide├ílny pre pribl├ş┼żenie zvuku pri nahr├ívan├ş v hlu─Źnom prostred├ş alebo pri nahr├ívan├ş z ve─żkej vzdialenosti.
 
 
 
 
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Diktaf├│ny