Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

St├íle vy┼í┼íej ob─żube sa te┼í├ş relat├şvne mlad├í skupina bezzrkadloviek a medzi nimi je aj celkom nov├Ż model ├║spe┼ínej ─Ź├şnskej zna─Źky. M├┤┼że sa pochv├íli┼ą mo┼żnos┼ąou v├Żmeny objekt├şvov, vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm alebo nahr├ívan├şm ┼ípi─Źkov├Żch vide├ş v rozl├ş┼íen├ş 4K. Jeho srdcom je kvalitn├Ż obrazov├Ż senzor od Sony, ktor├Ż dod├íva fotografi├ím prvotriednu kvalitu. Nech├Żbaj├║ ani modern├ę technol├│gie Bluetooth a WiFi pre r├Żchle spojenie s po─Ź├şta─Źom ─Źi telef├│nom. Fotoapar├ít vynik├í tie┼ż 3" dotykov├Żm displejom a celkovo ve─żmi n...

Parametre produktu Xiaomi YI M1 AMI307

St├íle vy┼í┼íej ob─żube sa te┼í├ş relat├şvne mlad├í skupina bezzrkadloviek a medzi nimi je aj celkom nov├Ż model ├║spe┼ínej ─Ź├şnskej zna─Źky. M├┤┼że sa pochv├íli┼ą mo┼żnos┼ąou v├Żmeny objekt├şvov, vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm alebo nahr├ívan├şm ┼ípi─Źkov├Żch vide├ş v rozl├ş┼íen├ş 4K. Jeho srdcom je kvalitn├Ż obrazov├Ż senzor od Sony, ktor├Ż dod├íva fotografi├ím prvotriednu kvalitu. Nech├Żbaj├║ ani modern├ę technol├│gie Bluetooth a WiFi pre r├Żchle spojenie s po─Ź├şta─Źom ─Źi telef├│nom. Fotoapar├ít vynik├í tie┼ż 3" dotykov├Żm displejom a celkovo ve─żmi n├şzkou hmotnos┼ąou, ─Źo z neho rob├ş k├║sok atakuj├║ci mal├ę kompakty. Fotoapar├ít je dostupn├Ż v ─Źiernej alebo striebornej farbe a s jedn├Żm alebo dvoma objekt├şvmi. T├íto konkr├ętna sada obsahuje ─Źierny fotoapar├ít a objekt├şv s premenliv├Żm ohniskom 12-40 mm.

S digit├ílnym fotoapar├ítom Xiaomi Yi M1 nemus├şte by┼ą prof├şk, aby ste mohli robi┼ą neoby─Źajn├ę a kvalitn├ę fotografie. Senzor Sony s vysok├Żm 20Mpx rozl├ş┼íen├şm produkuje sn├şmky v skvelom rozl├ş┼íenie 5 184 ├Ś 3 888 pixelov. Foti┼ą m├┤┼żete ako do klasick├ęho form├ítu JPEG, tak aj do profesion├ílneho RAW, ktor├Ż bol e┼íte doned├ívna vyhraden├Ż len zrkadlovk├ím. Z pokro─Źil├Żch fotografick├Żch funkci├ş si Yi M1 pribral do v├Żbavy e┼íte podporu HDR pre z├şskavanie fotiek s ─Ćaleko vy┼í┼íou dynamikou.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Sn├şma─Ź
Ve─żkos┼ą sn├şma─Źa4/3
Max. citlivos┼ą (ISO)25600
Celkov├Ż po─Źet bodov22 Mpix
Efekt├şvny po─Źet bodov20 Mpix
Max. rozl├ş┼íenie5184 x 3888
Min. citlivos┼ą (ISO)100
 
Objekt├şv
Optick├Ż zoom3.5 x
Svetelnos┼ą objekt├şvu3.5 - 5.6
Min. ohniskov├í vzdialenos┼ą24 mm
Max. ohniskov├í vzdialenos┼ą80 mm
 
Funkcie
Detekcia tváreÁno
Redukcia ─Źerven├Żch o─Ź├ş├üno
 
Displej a h─żad├í─Źik
Ve─żkos┼ą displeja3 ╦Ł
Rozl├ş┼íenie displeja1040000 pix
 
Video
Max. rozl├ş┼íenie videa3840 ├Ś 2160
Ozvu─Źenie videosekvencie├üno
 
Vlastnosti
Z├ívit na stat├şv├üno
 
Rozmery
Hmotnos┼ą281 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digit├ílne fotoapar├íty