Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

Fotoapar├ít pre deti vhodn├Ż na fotografovanie selfies, odpor├║─Źan├Ż vek od 4 rokov. Kidizoom Selfie Cam s vstavanou dob├şjacie Li-Ion Polymer bat├ęriou bol navrhnut├Ż ┼ípeci├ílne pre tvorbu z├íbavn├Żch "selfie─Źek" zdoben├Żch kreat├şvnymi efektmi. Navy┼íe vie aj nat├í─Źa┼ą vide├í a umo┼ż┼łuje hra┼ą rozli─Źn├ę hry ako s├║ Cukr├ír, Dobrodru┼żn├í v─Źeli─Źka, alebo Hladn├Ż pan├ík. Okrem fotoapar├ítu n├íjdete v balen├ş aj micro USB k├íbel pre prepojenie s po─Ź├şta─Źom, selfie ty─Ź a p├║tko. Mlad├ę par├ídnica iste ocenia zabudovan├ę Make Up ...

Parametre produktu Vtech Kidizoom Selfie Cam

Fotoapar├ít pre deti vhodn├Ż na fotografovanie selfies, odpor├║─Źan├Ż vek od 4 rokov. Kidizoom Selfie Cam s vstavanou dob├şjacie Li-Ion Polymer bat├ęriou bol navrhnut├Ż ┼ípeci├ílne pre tvorbu z├íbavn├Żch "selfie─Źek" zdoben├Żch kreat├şvnymi efektmi. Navy┼íe vie aj nat├í─Źa┼ą vide├í a umo┼ż┼łuje hra┼ą rozli─Źn├ę hry ako s├║ Cukr├ír, Dobrodru┼żn├í v─Źeli─Źka, alebo Hladn├Ż pan├ík. Okrem fotoapar├ítu n├íjdete v balen├ş aj micro USB k├íbel pre prepojenie s po─Ź├şta─Źom, selfie ty─Ź a p├║tko.

Mlad├ę par├ídnica iste ocenia zabudovan├ę Make Up Studio, ktor├ę z ka┼żdej sle─Źny behom nieko─żk├Żch min├║t vytvor├ş n├ídhern├║ modelku. V m├│de kadern├şctvo m├┤┼żete upravova┼ą svoje fotografie najr├┤znej┼í├şmi ├║─Źesy, pokr├Żvkami hlavy, okuliarmi, n├íu┼ínicami a n├íhrdeln├şky. Kozmetick├Ż sal├│n zasa umo┼żn├ş meni┼ą o─Źn├ę tiene, l├şcenku, r├║┼ż, riasenku a prid├íva┼ą r├┤zne "p├írty" viz├í┼że. V┼íetky vytvoren├ę fotografie s prechodov├Żmi efektmi a hudbou si n├ísledne m├┤┼żete pozrie┼ą v programe "hudobnej slide show".

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digit├ílne fotoapar├íty