Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

Rollei Compactline je ├║─Źinn├Ż pri roben├ş detailn├Żch fotografi├ş a zrete─żn├Żch HD vide├ş v rozl├ş┼íen├ş 720p. Funkcie a r├┤zne prev├ídzkov├ę re┼żimy si dok├í┼żu poradi┼ą za ka┼żdej vzniknutej situ├ície vr├ítane zl├Żch sveteln├Żch podmienok. Model 83 je vybaven├Ż funkciou panorama na sn├şmanie extra ┼íirok├Żch z├íberov, syst├ęmom pre potla─Źenie otrasov, manu├ílnou korekciou expoz├şcie a 9 sc├ęnick├Żmi re┼żimmi. Fotoapar├ít m├í intuit├şvne ovl├ídanie, a teda m├í z├íkladn├ę funkcie rozlo┼żen├ę na nieko─żk├Żch tla─Źidl├ích, ktor├Żch funkciu ...

Parametre produktu Rollei Compactline 83

Rollei Compactline je ├║─Źinn├Ż pri roben├ş detailn├Żch fotografi├ş a zrete─żn├Żch HD vide├ş v rozl├ş┼íen├ş 720p. Funkcie a r├┤zne prev├ídzkov├ę re┼żimy si dok├í┼żu poradi┼ą za ka┼żdej vzniknutej situ├ície vr├ítane zl├Żch sveteln├Żch podmienok. Model 83 je vybaven├Ż funkciou panorama na sn├şmanie extra ┼íirok├Żch z├íberov, syst├ęmom pre potla─Źenie otrasov, manu├ílnou korekciou expoz├şcie a 9 sc├ęnick├Żmi re┼żimmi.

Fotoapar├ít m├í intuit├şvne ovl├ídanie, a teda m├í z├íkladn├ę funkcie rozlo┼żen├ę na nieko─żk├Żch tla─Źidl├ích, ktor├Żch funkciu okam┼żite vyzrad├ş symbol. Napr├şklad vypnutie alebo zapnutie blesku zvl├ídnete tla─Źidlom ove─ża r├Żchlej┼íie ako pri h─żadan├ş v menu. Jeho ovl├ídanie zvl├ídne cel├í rodina vr├ítane t├Żch najmen┼í├şch, ktor├ş sa na ┼łom, ako na cenovo zauj├şmavom k├║sku, m├┤┼żu nau─Źi┼ą fotografova┼ą a z├şska┼ą ÔÇ×oko fotografaÔÇť.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Sn├şma─Ź
Max. citlivos┼ą (ISO)400
Max. rozl├ş┼íenie4000 x 3000
 
Objekt├şv
Svetelnos┼ą objekt├şvu2.8 - 5.3
Min. ohniskov├í vzdialenos┼ą5.3 mm
 
Displej a h─żad├í─Źik
Ve─żkos┼ą displeja2.7 ╦Ł
 
Video
Max. rozl├ş┼íenie videa1280 x 720
 
Rozmery
V├Ż┼íka5.98 cm
┼á├şrka10 cm
H─║bka1.84 cm
Hmotnos┼ą75 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digit├ílne fotoapar├íty