Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

┼ápi─Źkov├Ż digit├ílny bezzrkadlov├Ż fotoapar├ít u┼ż na prv├Ż poh─żad zaujme svojim sofistikovan├Żm a ve─żmi vkusn├Żm dizajnom, ktor├Ż uspokoj├ş aj pokro─Źil├Żch fotografov. To hlavn├ę v┼íak tvor├ş Live MOS sn├şma─Ź s celkovo 20,3 Mpx a procesor Venus Engine. Okrem toho fotoapar├ít Panasonic LUMIX DMC-GX8 prin├í┼ía du├ílny stabiliz├ítor obrazu a mo┼żnos┼ą nahr├ívania 4K videa a fotiek na zachytenie objektov t├Żm najlep┼í├şm sp├┤sobom. Fotoapar├ít LUMIX DMC-GX8 vyu┼ż├şva du├ílny stabiliz├ítor obrazu pre fotografie a dosahuje tak ├║─Źi...

Parametre produktu Panasonic Lumix DMC-GX8

┼ápi─Źkov├Ż digit├ílny bezzrkadlov├Ż fotoapar├ít u┼ż na prv├Ż poh─żad zaujme svojim sofistikovan├Żm a ve─żmi vkusn├Żm dizajnom, ktor├Ż uspokoj├ş aj pokro─Źil├Żch fotografov. To hlavn├ę v┼íak tvor├ş Live MOS sn├şma─Ź s celkovo 20,3 Mpx a procesor Venus Engine. Okrem toho fotoapar├ít Panasonic LUMIX DMC-GX8 prin├í┼ía du├ílny stabiliz├ítor obrazu a mo┼żnos┼ą nahr├ívania 4K videa a fotiek na zachytenie objektov t├Żm najlep┼í├şm sp├┤sobom.

Fotoapar├ít LUMIX DMC-GX8 vyu┼ż├şva du├ílny stabiliz├ítor obrazu pre fotografie a dosahuje tak ├║─Źinnej┼íiu korekciu trasenia r├║k. Body IS a Lens IS pracuj├║ s├║be┼żne, a vy tak ─Źerp├íte v├Żhody oboch stabiliz├ítorov. ─îist├ę sn├şmky dosiahnete aj pri hor┼íom osvetlen├ş v─Ćaka maxim├ílnemu 3,5├Ś korek─Źn├ęmu uhlu na ┼íirokouhlom konci. Novo vyvinut├Ż digit├ílny sn├şma─Ź Live MOS s 20,3 Mpx prin├í┼ía ve─żmi r├Żchle sekven─Źn├ę sn├şmanie, z├íznam obrazu pri maxim├ílnej citlivosti ISO 25 600 a ┼íirok├Ż dynamick├Ż rozsah. ─îakajte ┼ípi─Źkov├║ kvalitu aj za hor┼í├şch sveteln├Żch podmienok.

S t├Żmto fotoapar├ítom zachyt├şte v┼íetky okamihy v ├║chvatnom rozl├ş┼íen├ş. Nahr├íte video v rozl├ş┼íen├ş 4K (a┼ż po QFHD 3840 ├Ś 2160 pixelov, 25 sn├şmok/s, 100 Mb/s). Funkcia 4K umo┼ż┼łuje z videoz├íznamu v rozl├ş┼íen├ş 4K vytiahnu┼ą ─żubovo─żn├Ż z├íber a ulo┼żi┼ą ho ako fotografiu s rozl├ş┼íen├şm 8 Mpx. Milovn├şci kreativity ocenia tri re┼żimy 4K Burst na sekven─Źn├ę sn├şmanie, 4K Burst (┼átart/Stop) na extrahovanie ─żubovo─żnej sn├şmky a 4K Pre-Burst na nahr├ívanie videosekvencie sekundu pred a po stla─Źen├ş tla─Źidla uz├ívierky.

Fotoapar├ít LUMIX GX8 je vybaven├Ż h─żad├í─Źikom OLED Live View Finder s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm, v─Ćaka ktor├ęmu ─żahko uvid├şte detaily sn├şmky. Zadn├Ż displej vyu┼ż├şva tie┼ż technol├│giu OLED a sprostredkuje skvel├║ vidite─żnos┼ą a kompoz├şciu aj za priameho slne─Źn├ęho svetla, navy┼íe umo┼ż┼łuje naklonenie aj nato─Źenie. ─Żahko n├íjdete nezvy─Źajn├ę perspekt├şvy aj vo vertik├ílnych kompoz├şci├ích. Kon┼ítrukcia fotoapar├ítu vydr┼ż├ş v┼íetky situ├ície v ter├ęne. Vystu┼żen├í je predn├Żm aj zadn├Żm r├ímom z hor─Ź├şkovej zliatiny a v─Ćaka tesneniam na ka┼żdom spoji, ovl├ída─Źi a tla─Źidle je odoln├í vo─Źi vlhkosti aj prachu.

Video

Potrebuje┼í Flash player 8+ a zapnut├Ż JavaScript aby si mohol vidie┼ą toto video.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Sn├şma─Ź
Max. citlivos┼ą (ISO)25600
Celkov├Ż po─Źet bodov21.77 Mpix
Efekt├şvny po─Źet bodov20.3 Mpix
Max. rozl├ş┼íenie5184 x 3888
Min. citlivos┼ą (ISO)100
 
Objekt├şv
Digitálny zoom4 x
Svetelnos┼ą objekt├şvu3.5 - 5.6
Min. ohniskov├í vzdialenos┼ą24 mm
Max. ohniskov├í vzdialenos┼ą120 mm
 
Funkcie
Samosp├║┼í┼ą2 s
Detekcia tváreÁno
Redukcia ─Źerven├Żch o─Ź├ş├üno
 
Displej a h─żad├í─Źik
Ve─żkos┼ą displeja3 ╦Ł
Rozl├ş┼íenie displeja1040000 pix
V├Żklopn├Ż displej├üno
 
Video
Max. rozl├ş┼íenie videa3840 ├Ś 2160
 
Rozmery
V├Ż┼íka7.79 cm
┼á├şrka13.32 cm
H─║bka6.31 cm
Hmotnos┼ą487 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digit├ílne fotoapar├íty