kde nak├║pi┼ą?

od 1 699,00

-29% z─żava

Spojenie kompaktn├ęho fotoapar├ítu s obrazovou kvalitou zrkadloviek v jeden funk─Źn├Ż celok. Kombin├ícia nov├ęho sn├şma─Źa X - Trans CMOS III s rozl├ş┼íen├şm 24,3 Mpx a r├Żchlej┼íieho procesora pos├║va kvalitu fotografi├ş na ├║plne nov├║ ├║rove┼ł. Ako jedin├Ż je vybaven├Ż hybridn├Żm hled├í─Źikom, ako priehledov├Żm tak elektronick├Żm s mo┼żnos┼ąou r├Żchleho prepnutia pomocou p├í─Źky. Oproti predch├ídzaj├║cim modelom pon├║ka 77 zaostrovac├şch bodov, ─Ź├şm sa radik├ílne zv├Ż┼íila r├Żchlos┼ą zaostrenia pohybuj├║cich sa objektov. Ihne─Ć po vyb...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Fujifilm X-Pro2 Telo viac pon├║k
10 dn├ş 1 699,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Fujifilm X-Pro 2 - ponuky obchodu

Parametre produktu Fujifilm X-Pro 2

Spojenie kompaktn├ęho fotoapar├ítu s obrazovou kvalitou zrkadloviek v jeden funk─Źn├Ż celok. Kombin├ícia nov├ęho sn├şma─Źa X - Trans CMOS III s rozl├ş┼íen├şm 24,3 Mpx a r├Żchlej┼íieho procesora pos├║va kvalitu fotografi├ş na ├║plne nov├║ ├║rove┼ł. Ako jedin├Ż je vybaven├Ż hybridn├Żm hled├í─Źikom, ako priehledov├Żm tak elektronick├Żm s mo┼żnos┼ąou r├Żchleho prepnutia pomocou p├í─Źky. Oproti predch├ídzaj├║cim modelom pon├║ka 77 zaostrovac├şch bodov, ─Ź├şm sa radik├ílne zv├Ż┼íila r├Żchlos┼ą zaostrenia pohybuj├║cich sa objektov. Ihne─Ć po vybalen├ş z krabice v├ís ohrom├ş robustn├ę telo, vyroben├ę z hor─Ź├şka, ktor├ę musia odola┼ą drsn├Żm podmienkam v akejko─żvek situ├ícii.

Prv├Ż model s novo vyvinut├Żm sn├şma─Źom, ktor├Ż z hlediska rozl├ş┼íenia z rady X patr├ş na prv├║ prie─Źku. F├ízov├í detekcia vyu┼ż├şvaj├║ce pixely na ve─żkej ploche sn├şma─Źa k r├Żchlej┼íiemu a presnej┼íiemu automatick├ęmu ostrenie. Pou┼żite─żn├í citlivos┼ą je v rozsahu do 12 800 (roz┼í├şren├í v├Żstupn├ę a┼ż 51 200). V─Ćaka novo vyvinut├ęmu procesoru X - Processor Pro sa zv├Ż┼íila r├Żchlos┼ą spracovania sn├şmok oproti be┼żn├Żm modelom, a┼ż ┼ítvorn├ísobne. Na zn├ş┼żenie oneskorenia r├Żchlo sa pohybuj├║cich objektov, sa zv├Ż┼íila zobrazovacie r├Żchlos┼ą na 85 sn├şmok / s (u be┼żn├Żch fotoapar├ítov s EVF 54 sn├şmok / s). Tento model navy┼íe podporuje komprimovan├Ż RAW, ─Źo umo┼ż┼łuje lep┼íiu manipul├íciu s v├Żsledn├Żmi d├ítami.

Spolo─Źnos┼ą Fujifilm prepojila optick├Ż a elektronick├Ż hled├í─Źik v jeden celok, ktor├Ż pon├║ka 3 re┼żimy zobrazenia. Novo pribudla funkcie elektronick├ęho dia─żkomeru, ktor├Ż v optickom hled├í─Źiku zobrazuje mal├ę okno EVF. Pou┼ż├şvate─żovi umo┼ż┼łuje kontrolu zaostrenia, uhla pohledu, expoz├şciu a vyv├í┼żenie bielej v re├ílnom ─Źase. Zlep┼íila sa aj kon┼ítrukcie hled├í─Źika, ktor├Ż s dioptrickou korekciou pon├║ka jedine─Źn├Ż komfort.

Telo fotoapar├ítu je vyroben├ę z hor─Ź├şka a jeho kon┼ítrukcia odol├íva prachu, striekaj├║cej vode a mrazu. Fotoapar├ít mus├ş fungova┼ą za ka┼żdej situ├ície, bez ohledu na to ─Źo pl├ínujete fotografova┼ą a za ak├ęho po─Źasia. V├Żhodou s├║ dva sloty na SD kartu. Slot 1 pon├║ka kompatibilitu so ┼ítandardom UHS - II ak dispoz├şcii s├║ 3 met├│dy z├ípisu.

Fotoapar├ít je vybaven├Ż ┼ítrbinovou z├ívierkou s maxim├ílnou r├Żchlos┼ąou 1/8000 sa v├Żdr┼żou na 150 000 fotografi├ş, pri fotografovan├ş s bleskom pon├║ka synchroniza─Źn├Ż ─Źas 1/250 s. Elektronick├í uz├ívierka s nehlu─Źn├Żm prev├ídzkou a maxim├ílnou r├Żchlos┼ąou 1/32000 s umo┼ż┼łuje pou┼żitie najvy┼í┼íou clony aj za jasn├ęho svetla .

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Sn├şma─Ź
Max. citlivos┼ą (ISO)51200
Celkov├Ż po─Źet bodov24.3 Mpix
Max. rozl├ş┼íenie6000 x 4000
Min. citlivos┼ą (ISO)100
 
Funkcie
Samosp├║┼í┼ą2 s
Detekcia tváreÁno
Redukcia ─Źerven├Żch o─Ź├ş├üno
 
Displej a h─żad├í─Źik
Ve─żkos┼ą displeja3 ╦Ł
Rozl├ş┼íenie displeja1620000 pix
 
Blesk
P├Ątica na extern├Ż blesk├üno
 
Video
Max. rozl├ş┼íenie videa1920 x 1080
 
Rozmery
V├Ż┼íka8.28 cm
┼á├şrka14.05 cm
H─║bka4.59 cm
Hmotnos┼ą481 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digit├ílne fotoapar├íty