Canon PowerShot SX720 HS

sledovač ceny parametre produktu

Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Rad SX sa preslávila malým a ľahkým telom, kde sídli objektív s enormným zoomom. Touto cestou sa uberá aj nasledovník modelu SX710. Hlavnou novinkou je teda prepracovaný objektív. Novo dosahuje až 40násobného zväčšenia, takže môžete detailne fotografovať aj na väčšiu vzdialenosť. Už vám teda neutečú športové výkony z tribúny ani kultúrne udalosti, aj keď ste ďaleko od javiska. Vždy vás svojím priblížením dostane do centra akcie. K efektívnemu využívaniu takého zábere sú pridané početné funkci...

Parametre produktu Canon PowerShot SX720 HS

Rad SX sa preslávila malým a ľahkým telom, kde sídli objektív s enormným zoomom. Touto cestou sa uberá aj nasledovník modelu SX710. Hlavnou novinkou je teda prepracovaný objektív. Novo dosahuje až 40násobného zväčšenia, takže môžete detailne fotografovať aj na väčšiu vzdialenosť. Už vám teda neutečú športové výkony z tribúny ani kultúrne udalosti, aj keď ste ďaleko od javiska. Vždy vás svojím priblížením dostane do centra akcie.

K efektívnemu využívaniu takého zábere sú pridané početné funkcie, ale kľúčový je sofistikovaný stabilizátor. Veľké zväčšenie znamená tiež väčšiu rozklepání záberu. Práve preto má inteligentný optický stabilizátor pre ostré a stabilné snímky aj pri veľkých hodnotách zoomu. Vďaka inteligentnému IS sa nemusíte báť fotiť v zlom osvetlení, za pohybu, ani pri vysokom priblížení - akékoľvek chvenie je spoľahlivo potlačené.

Novinkou je režim pre jednoduchšie udržanie objektu v zábere pri veľkom zoomu. Asistent pre výber kompozície počas zoomu automaticky nastavuje priblíženia. Detekuje situácii, keď sa objekt ocitne na okraji záberu a automaticky zmenší hodnotu zoomu. Stačí stlačiť tlačidlo a asistenčné oblasť zoomu rýchlo záber oddiali, čím vám umožní objekt nájsť, a po uvoľnení tlačidla danú scénu opäť priblíži.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Snímač
Veľkosť snímača1 / 2.3
Max. citlivosť (ISO)3200
Celkový počet bodov21 Mpix
Efektívny počet bodov20.3 Mpix
Max. rozlíšenie5184 x 3888
Min. citlivosť (ISO)80
 
Objektív
Optický zoom40 x
Digitálny zoom4 x
Svetelnosť objektívu3.3 - 6.9
Min. ohnisková vzdialenosť24 mm
Max. ohnisková vzdialenosť960 mm
Najkratšie zaostrenie1 cm
 
Funkcie
Samospúšť2 s
Detekcia tváreÁno
Redukcia červených očíÁno
 
Displej a hľadáčik
Veľkosť displeja3 ˝
Rozlíšenie displeja922 pix
 
Video
Max. rozlíšenie videa1920 x 1080
Frekvencia snímok30 fps
 
Vlastnosti
Závit na statívÁno
 
Rozmery
Výška6.38 cm
Šírka10.97 cm
Hĺbka3.57 cm
Hmotnosť270 g
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Digitálne fotoaparáty