kde nak├║pi┼ą?

od 641,44

Jasn├ę a svie┼ża: LED osvetlenie Energeticky ├║sporn├ę LED osvetlenie zais┼ąuje optim├ílnu vidite─żnos┼ą a premie┼ła cel├║ kuchy┼łu v pr├şjemn├║ atmosf├ęru. Dom├íci spotrebi─Ź, ktor├Ż v├ím dok├í┼że na─Ź├║va┼ą: hlasov├ę ovl├ídanie. V─Ćaka partnerstvu s Amazon Alexa m├┤┼że by┼ą v├í┼í dom├íci spotrebi─Ź ovl├ídan├Ż aj hlasom. Aktivujte pros├şm v aplik├ícii Alexa pr├şslu┼ín├║ aplik├íciu "Home Connect". Snadn├ę ovl├íd├ín├ş: touchControl Majte svoju kuchy┼łu pod kontrolou. Pomocou touchControl m├┤┼żete jednoducho ovl├ída┼ą ├║rove┼ł v├Żkonu a LED osvetlen...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Siemens LC91BUR50 - Kom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├ír 
10 dn├ş 641,44 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Siemens LC91BUR50 - ponuka obchodu

Parametre produktu Siemens LC91BUR50

Jasn├ę a svie┼ża: LED osvetlenie Energeticky ├║sporn├ę LED osvetlenie zais┼ąuje optim├ílnu vidite─żnos┼ą a premie┼ła cel├║ kuchy┼łu v pr├şjemn├║ atmosf├ęru.
Dom├íci spotrebi─Ź, ktor├Ż v├ím dok├í┼że na─Ź├║va┼ą: hlasov├ę ovl├ídanie. V─Ćaka partnerstvu s Amazon Alexa m├┤┼że by┼ą v├í┼í dom├íci spotrebi─Ź ovl├ídan├Ż aj hlasom. Aktivujte pros├şm v aplik├ícii Alexa pr├şslu┼ín├║ aplik├íciu "Home Connect".
Snadn├ę ovl├íd├ín├ş: touchControl Majte svoju kuchy┼łu pod kontrolou. Pomocou touchControl m├┤┼żete jednoducho ovl├ída┼ą ├║rove┼ł v├Żkonu a LED osvetlenie v├í┼ího ods├íva─Źa p├ír jednoduch├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla. Bez oh─żadu na to, ktor├ę nastavenie potrebujete, funkcia touchControl reaguje okam┼żite a presne.
Dokonal├ę spojenie: cookConnect systemNechajte va┼íu dosku komunikova┼ą s va┼íim ods├íva─Źom p├ír a z├şskajte t├Żm viac pohodlia. V─Ćaka syst├ęmu cookConnect sa ods├íva─Ź p├ír automaticky pri varen├ş zapne. ├Ürove┼ł v├Żkonu alebo intenzitu osvetlenia mo┼żno nastavi┼ą aj pomocou varnej dosky alebo aplik├ície Home Connect.
┼Ąa┼żko ho budete po─Źu┼ą: iQdrive motor Preto, aby bolo varenie e┼íte pr├şjemnej┼íie, urobila spolo─Źnos┼ą Siemens ve─ża. Ods├íva─Źe p├ír s p├┤sobiv├Żm v├Żkonom ├║─Źinne osvobob├ş va┼íu kuchy┼łu od z├ípachu a pary, pritom pracuj├║ ve─żmi ticho, ┼że je po─Źu┼ą iba probubl├ívaj├şc├ş om├í─Źka na va┼íe cestoviny.
Vzdialen├í diagnostikaVzdialen├í diagnostika umo┼ż┼łuje z├íkazn├şkom slu┼żby dia─żkov├ęho pripojenia k zariadeniam Home Connect a diagnostikova┼ą potenci├ílne pr├ş─Źiny zlyhania. To umo┼żn├ş technikovi lep┼íie ur─Źi┼ą pr├şpadn├ę nedostatky a privies┼ą potrebn├ę n├íhradn├ę diely pre n├ív┼ítevu na mieste.
Ma┼ą kedyko─żvek a kdeko─żvek preh─żad: vzdialen├í kontrola a monitorovanie.V─Ćaka syst├ęmu Home Connect je pokoj v du┼íi len na jedno kliknutie: sledujte nastavenia svojich spotrebi─Źov a dost├ívajte upozornenia, ke─Ć v├í┼í spotrebi─Ź vy┼żaduje va┼íu pozornos┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory