kde nak├║pi┼ą?

od 799,00

DizajnZabudovate─żn├Ż panelov├Ż ods├íva─Ź p├ír Miele DA 3496 m├í ┼í├şrku 895 mm.┬áUr─Źen├Ż je na zabudovanie medzi horn├ę skrinky, alebo vo─żn├║ in┼ítal├íciu na stenu. Tla─Źidl├í s osvetlen├şm LED poskytuj├║ mimoriadny komfort. Od┼ąah do kom├şna alebo recirkul├íciaV├Żkonn├Ż ods├íva─Ź p├ír je mimoriadne v├Żkonn├Żm pomocn├şkom do ka┼żdej dom├ícnosti. Okrem od┼ąahu do kom├şna pon├║ka i┬ámo┼żnos┼ą recirkul├ície. To znamen├í, ┼że vzduch sa po d├┤kladnom pre─Źisten├ş cez tukov├Ż filter vr├íti sp├Ą┼ą do miestnosti dokonale pre─Źisten├Ż. Odteraz je len n...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Miele DA 3496 - Ods├íva─Ź p├ír 
na sklade 799,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Miele DA 3496 - ponuka obchodu

Parametre produktu Miele DA 3496

DizajnZabudovate─żn├Ż panelov├Ż ods├íva─Ź p├ír Miele DA 3496 m├í ┼í├şrku 895 mm.┬áUr─Źen├Ż je na zabudovanie medzi horn├ę skrinky, alebo vo─żn├║ in┼ítal├íciu na stenu. Tla─Źidl├í s osvetlen├şm LED poskytuj├║ mimoriadny komfort.
Od┼ąah do kom├şna alebo recirkul├íciaV├Żkonn├Ż ods├íva─Ź p├ír je mimoriadne v├Żkonn├Żm pomocn├şkom do ka┼żdej dom├ícnosti. Okrem od┼ąahu do kom├şna pon├║ka i┬ámo┼żnos┼ą recirkul├ície. To znamen├í, ┼że vzduch sa po d├┤kladnom pre─Źisten├ş cez tukov├Ż filter vr├íti sp├Ą┼ą do miestnosti dokonale pre─Źisten├Ż. Odteraz je len na v├ís, ktor├║ mo┼żnos┼ą ods├ívania p├ír vyu┼żijete. Oba sp├┤soby v┼íak zais┼ąuj├║ perfektn├ę v├Żsledky, ktor├ę v├ím zjednoduch┼íia a┬áspr├şjemnia varenie. Uhl├şkov├Ż filter Miele┬áDKF13-1 nie je s├║─Źas┼ąou balenia.
Tri stupne ods├ívaniaK dispoz├şcii s├║ tri stupne ods├ívania v├Żparov a z├ípachov z varenia s v├Żkonom a┼ż do 550 m┬│/hod., ktor├ę spr├şjemnia va┼íu ka┼żdodenn├║ pr├şpravu jed├íl. ├Ü─Źinn├║ filtr├íciu zabezpe─Źuje 10-vrstvov├Ż nerezov├Ż kovov├Ż tukov├Ż filter ods├íva─Źu. Ovl├ídanie ods├íva─Źu sa realizuje pomocou pos├║vneho sp├şna─Źa.┬á Pri nastavovan├ş ods├ívania si m├┤┼żete zvoli┼ą z┬á3 stup┼łov v├Żkonu + intenz├şvny stupe┼ł. Aj napriek vysok├ęmu v├Żkonu pracuje ods├íva─Ź potichu, tak┼że v├ís po─Źas varenia nebude naozaj ni─Ź ru┼íi┼ą.
Osvetlenie HighPower LEDEkologick├ę a s extr├ęmne dlhou ┼żivotnos┼ąou: rovnomern├ę a tepl├ę osvetlenie varnej dosky so spotrebou iba 2 W.
Komfort a bezpe─Źnos┼ąOds├íva─Ź p├ír je vybaven├Ż okrem tukov├ęho filtra aj akt├şvnym uhl├şkov├Żm filtrom NoSmell. Tento filter zabezpe─Źuje efekt├şvne a dlhodob├ę pohlcovanie pachov z varenia. Za tukov├Żm filtrom je syst├ęm Miele CleanCover. Namiesto ostr├Żch kovov├Żch hr├ín a elektrick├Żch s├║─Źiastok sa tu nach├ídza hladk├Ż uzavret├Ż povrch, ktor├ęho ─Źistenie je skuto─Źne nen├íro─Źn├ę a bezpe─Źn├ę. Chr├íni v├ís pred dotykom s k├íblami alebo ─Źas┼ąami motora.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory