kde nak├║pi┼ą?

od 279,00

Filtre -┬áV├Żhody polyuret├ínovej peny -┬á┼ápeci├ílna pena vo filtroch odstra┼łuje a┼ż 98 % v┼íetk├Żch tukov a in├Żch ne─Źist├┤t. V─Ćaka tomu je vzduch v kuchyni podstatne svie┼żej┼í├ş a ─Źistej┼í├ş. Z├írove┼ł t├Żm zabezpe─Źuj├║ triedu A absorp─Źnej ├║─Źinnosti. AdaptTech -┬áAutomatick├í prev├ídzka ventil├ítora -┬áSenzor detekuje ├║rove┼ł ne─Źist├┤t, p├ír a plynov. Na z├íklade toho potom ods├íva─Ź automaticky upravuje r├Żchlos┼ą ventil├ítora , pr├şpadne ho ├║plne zastav├ş, ak je u┼ż vzduch ─Źist├Ż. TouchFree povrch -┬áLeskl├Ż a bez odtla─Źkov├Ż pov...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Gorenje WHC943A1XGB nerez - Ods├íva─Ź p├ír kom├şnov├Ż 
10 dn├ş 279,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Gorenje WHC943A1XGB nerez - ponuka obchodu

Parametre produktu Gorenje WHC943A1XGB nerez

Filtre -┬áV├Żhody polyuret├ínovej peny -┬á┼ápeci├ílna pena vo filtroch odstra┼łuje a┼ż 98 % v┼íetk├Żch tukov a in├Żch ne─Źist├┤t. V─Ćaka tomu je vzduch v kuchyni podstatne svie┼żej┼í├ş a ─Źistej┼í├ş. Z├írove┼ł t├Żm zabezpe─Źuj├║ triedu A absorp─Źnej ├║─Źinnosti.
AdaptTech -┬áAutomatick├í prev├ídzka ventil├ítora -┬áSenzor detekuje ├║rove┼ł ne─Źist├┤t, p├ír a plynov. Na z├íklade toho potom ods├íva─Ź automaticky upravuje r├Żchlos┼ą ventil├ítora , pr├şpadne ho ├║plne zastav├ş, ak je u┼ż vzduch ─Źist├Ż.
TouchFree povrch -┬áLeskl├Ż a bez odtla─Źkov├Ż povrch -┬áV┼íetky nerezov├ę povrchy s├║ pokryt├ę ┼ípeci├ílnym filmom, ktor├Ż zabra┼łuje zanech├ívaniu odtla─Źkov prstov, pri─Źom povrch je st├íle leskl├Ż a jeho ─Źistenie je ove─ża jednoduch┼íie.
─îasova─Ź a osvie┼żenie -┬áV┼żdy ─Źerstvo a na─Źas -┬áOds├íva─Źe p├ír Gorenje m├┤┼żete automaticky vypn├║┼ą o 10, 20 alebo 30 min├║t. Funkcia osvie┼żenia sa aktivuje ka┼żd├║ hodinu a automaticky spust├ş obnovu vzduchu na p├Ą┼ą min├║t.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory