kde nak├║pi┼ą?

od 189,00

Gorenje WHC623E15XOds├íva─Ź sta─Ź├ş zapn├║┼ą a┬ánepr├şjemn├ę pachy sa nebud├║ ┼í├şri┼ą do cel├ęho bytu, ale bud├║ ihne─Ć ods├ívan├ę. Z┬átoho d├┤vodu ostan├║ v┼íetky ostatn├ę priestory v┬ábyte bez ne┼żiaduceho z├ípachu, ─Źo iste ocen├şte najm├Ą vtedy ak ─Źak├íte n├ív┼ítevu alebo len nechcete aby sa v├┤┼ła obeda ─Źi ve─Źere ┼í├şrila po celom byte. Tento model zaujme svojim modern├Żm vzh─żadom a┬ávhodne dopln├ş elegantne zariaden├║ kuchy┼łu. Ods├íva─Ź je vybaven├Ż┬áum├Żvate─żn├Żm filtrom s polyuret├ínovou penou, ktor├Ż sa po zne─Źisten├ş d├í ─żahko umy┼ą a...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Gorenje WGHS623E15X - Ods├íva─Ź p├ír kom├şnov├Ż 
10 dn├ş 189,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Gorenje WGHS623E15X - ponuka obchodu

Parametre produktu Gorenje WGHS623E15X

Gorenje WHC623E15XOds├íva─Ź sta─Ź├ş zapn├║┼ą a┬ánepr├şjemn├ę pachy sa nebud├║ ┼í├şri┼ą do cel├ęho bytu, ale bud├║ ihne─Ć ods├ívan├ę. Z┬átoho d├┤vodu ostan├║ v┼íetky ostatn├ę priestory v┬ábyte bez ne┼żiaduceho z├ípachu, ─Źo iste ocen├şte najm├Ą vtedy ak ─Źak├íte n├ív┼ítevu alebo len nechcete aby sa v├┤┼ła obeda ─Źi ve─Źere ┼í├şrila po celom byte. Tento model zaujme svojim modern├Żm vzh─żadom a┬ávhodne dopln├ş elegantne zariaden├║ kuchy┼łu. Ods├íva─Ź je vybaven├Ż┬áum├Żvate─żn├Żm filtrom s polyuret├ínovou penou, ktor├Ż sa po zne─Źisten├ş d├í ─żahko umy┼ą a potom znovu pou┼żi┼ą. V├Żsledkom je optim├ílna v├Żkonnos┼ą a ─Źistota v kuchyni. Ak nem├íte mo┼żnos┼ą priameho od┼ąahu, je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą uhl├şkov├Ż filter┬á315275, ktor├Ż zabezpe─Ź├ş recirkul├íciu vzduchu. Uhl├şkov├Ż filter absorbuje v├Żpary a ─Źiasto─Źne aj dym a n├ísledne sa ─Źist├Ż vzduch vracia nasp├Ą┼ą do miestnosti. Tento typ filtra nie je vo v├Żbave, je nutn├ę si ho zak├║pi┼ą (2 kusy).
Ods├ívanieOds├íva─Ź m├í k dispoz├şcii┬átri stupne r├Żchlosti ods├ívania.┬áL├ş┼íia sa intenzitou ods├ívania tak┼że si zvol├şte v┼żdy ten spr├ívny pod─ża toho na ko─żk├Żch varn├Żch z├│nach var├şte a┬áko─żko vznik├í pary. V─Ćaka tomu je ods├ívanie d├┤kladne aj v┬ápr├şpade varenia na v┼íetk├Żch varn├Żch z├│nach.
Maxim├ílny v├Żkon pri od┼ąahu, 1. r├Żchlos┼ą:┬á250 m┬│/hMaxim├ílny v├Żkon pri od┼ąahu, 2. r├Żchlos┼ą:┬á348 m┬│/hMaxim├ílny v├Żkon pri od┼ąahu, 3. r├Żchlos┼ą:┬á408 m┬│/h
Touch FreeV─Ćaka ┼ípeci├ílnej povrchovej ├║prave┬ánehrozia vidite─żn├ę odtla─Źky prstov.┬áOvl├ídacieho panela sa teda m├┤┼żete dot├Żka┼ą bez ak├Żchko─żvek v├Ż─Źitiek,┬ápovrch je st├íle leskl├Ż a jeho ─Źistenie je ove─ża jednoduch┼íie.
LED osvetlenieKom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├íre vybaven├Ż aj┬áLED osvetlen├şm,┬áktor├ę zaru─Źuje pr├şjemn├ę osvetlenie s n├şzkou spotrebou energie. V─Ćaka nemu budete ma┼ą perfektne osvetlen├║ varn├║ dosku a zlep┼í├ş sa vidite─żnos┼ą na va┼íe pripravovan├ę pokrmy.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory