kde nak├║pi┼ą?

od 899,00

Modern├ę b├Żvanie znamen├í prina┼íanie nov├ęho, ─żahko sa prisp├┤sobuj├║ceho a vtl├í─Źa V├í┼í ┼ít├Żlu do sveta okolo V├ís. Chloe je perfektn├í zmes pr├şrodn├ęho vkusu a mestskej jemnosti, skryt├ęho comfortu a minimalistick├Żch l├şni├ş, vinobranie a m├│dny vzh─żad. Chloe je dod├ívan├Ż v 4 verzi├ích, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í in├║ vzru┼íuj├║cu vyhotovenie: c├şn, liatina, me─Ć a star├í mosadz.Hlavnou v├Żhodou digestora Chloe v preveden├ş liatina je mo┼żnos┼ą od┼ąahu dozadu pomocou Sady pre zadn├Ż odtah. Mo┼żno vypusti┼ą kom├şn, ktor├Ż je pri klasi...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Faber CHLO├ë OC A70 - Ods├íva─Ź p├ír priestorov├Ż 
10 dn├ş 899,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Faber CHLOÉ OC A70 - ponuka obchodu

Parametre produktu Faber CHLOÉ OC A70

Modern├ę b├Żvanie znamen├í prina┼íanie nov├ęho, ─żahko sa prisp├┤sobuj├║ceho a vtl├í─Źa V├í┼í ┼ít├Żlu do sveta okolo V├ís. Chloe je perfektn├í zmes pr├şrodn├ęho vkusu a mestskej jemnosti, skryt├ęho comfortu a minimalistick├Żch l├şni├ş, vinobranie a m├│dny vzh─żad. Chloe je dod├ívan├Ż v 4 verzi├ích, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í in├║ vzru┼íuj├║cu vyhotovenie: c├şn, liatina, me─Ć a star├í mosadz.Hlavnou v├Żhodou digestora Chloe v preveden├ş liatina je mo┼żnos┼ą od┼ąahu dozadu pomocou Sady pre zadn├Ż odtah. Mo┼żno vypusti┼ą kom├şn, ktor├Ż je pri klasickom rie┼íen├ş nutn├Ż na krytie odvodn├ęho potrubia.Odsava─Ź Chloe je vybaven├Ż v├Żkonnou ventila─Źnou jednotkou EVO, ktor├í zaist├ş vysok├║ ├║─Źinnos┼ą pri n├şzkej spotrebe energie.Z nad┼ítandardn├Żch funkci├ş je mo┼żn├ę z├şska┼ą signaliz├íciu nas├Żtenosti filtrov, mo┼żnosti dobehu po ukon─Źen├ş varenia a funkcie ventil├ície ÔÇ×24ÔÇť, ktor├í zabezpe─Ź├ş celodenn├║ ventil├íciu Va┼íej kuchyne. Zauj├şmavos┼ąou je aj LED p├ísik na spodnej ─Źasti, ktor├Ż dokonale osvieti pracovn├║ plochu.
 
Evo difuserDif├║zer EVO bol vyvinut├Ż v─Ćaka d├┤kladnej ┼ít├║dii dynamiky tekut├şn ( fluidnej dynamiky ) s optimalizovanou geometriou, ktor├í prin├í┼ía vynikaj├║ce v├Żsledky, pokia─ż ide o energetick├║ ├║─Źinnos┼ą, redukuje spotrebu energie a taktie┼ż hlu─Źnos┼ą.
Perimeter aspiration┼átrbinov├ę sanie ÔÇô vzduch je nas├ívan├Ż z├║┼żen├Żm profilom po obvode sacej z├│ny. Podstatne sa t├Żm zvy┼íuje r├Żchlos┼ą jeho pr├║denia a schopnos┼ą strhn├║┼ą so sebou okolit├ę pary ( Venturiho efekt ). Panel, ktor├Ż saciu z├│nu prekr├Żva, zabra┼łuje prenikaniu hluku od ventila─Źnej jednotky sp├Ą┼ą do kuchyne a zni┼żuje tak vn├şman├Ż hluk o 25%.
Intensive speedIntenz├şvne ods├ívanie ÔÇô funkcia intenz├şvneho ods├ívania aktivuje sanie na maximum po dobu 6 min├║t pre zaistenie ┼ípeci├ílnych potrieb pri varen├ş.
Delay 30Dobeh po ukon─Źen├ş varenia.
Ponech├í ods├íva─Ź v chode a vypne ho a┼ż po ur─Źitej dobe pre dokonal├ę odstr├ínenie v┼íetk├Żch zostatkov├Żch p├ír.
Hour 24Ventilácia 24.
Funkcia umo┼ż┼łuje ─żahk├ę odvetr├ívanie kuchyne alebo spojen├Żch priestorov 24 hod├şn denne. V tomto re┼żime pracuje motor s minim├ílnou hlu─Źnos┼ąou a zanedbate─żnou spotrebou.
Filter alarmSignaliz├ícia nas├Żtenia filtrov.
V─Źas upozorn├ş, kedy je treba vykona┼ą ├║dr┼żbu tukov├Żch filtrov alebo v├Żmenu uhl├şkov├Żch filtrov (iba pri recirkula─Źnej prev├ídzke).
Remote controlDia─żkov├ę ovl├ídanie.
Ods├íva─Ź Faber s elektronick├Żm ovl├ídan├şm umo┼ż┼łuje pou┼żitie dia─żkov├ęho ovl├ídania, ktor├ę zvy┼íuje komfort obsluhy, hlavne telesne postihnut├Żm osob├ím.
Led lightLED osvetlenie.
LED osvetlenie vytv├íra siln├Ż zdroj svetla t├Żm, ┼że kombinuje vynikaj├║ce rozlo┼żenie svetla na varnej z├│ne s pr├şjemnou relaxa─Źnou intezitou (4100╦ÜK). Spotreba energie je pritom ve─żmi n├şzka, len 2W.
ConnectionMo┼żnos┼ą ovl├ída┼ą digestor dotykom na paneli varnej dosky je ─Ćal┼í├şm inovat├şvnym rie┼íen├şm, ktor├Żm v├ím Faber spr├şjemn├ş pobyt v kuchyni. Je ve─żk├Żm pr├şnosom najm├Ą pri stropn├Żch ods├íva─Źoch, ktor├ę sa inak nezaob├şdu bez dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa, ale taktie┼ż pri vstavan├Żch ods├íva─Źoch, ktor├ę s├║ skon┼ítruovan├ę ako skryt├ę, a pr├íve to vylu─Źuje mo┼żnos┼ą ich ─żahk├ęho ovl├ídania be┼żn├Żm sp├┤sobom.
Energy AENERGETICK├ü ├Ü─îINNOS┼Ą
Polovica ods├íva─Źov firmy Faber je u┼ż v triede A alebo A+. Faber ods├íva─Źe spotreb├║vaj├║ menej, zni┼żuj├║ emisie a prin├í┼íaj├║ vynikaj├║ci v├Żkon v─Ćaka nov├ęmu EVO difuz├ęru. Mnoho modelov obsahuje aj LED osvetlenie, ktor├ę zni┼żuje energiu a vytv├íra prirodzen├ę svetlo po celom varnom paneli.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory