kde nak├║pi┼ą?

od 899,00

Dokonal├Ż dizajnN├ístenn├Ż ods├íva─Ź p├ír Elica ELLE BLF/80 o─Źar├ş ka┼żd├ęho svojho pou┼ż├şvate─ża jedine─Źne modern├Żm, technologicky vypracovan├Żm, exkluz├şvnym a z├írove┼ł ve─żmi jednoduch├Żm dizajnom. Prevedenie s transparentn├Żm r├ímom v kombin├ícii s bielou alebo ─Źiernou farbou sa v├Żborne hod├ş do ka┼żdej dom├ícnosti. Stane sa va┼í├şm nen├ípadn├Żm, no predsa luxusn├Żm a svojmu ├║─Źelu sl├║┼żiacim spolo─Źn├şkom. Na prv├Ż poh─żad ani nep├┤sob├ş ako elektrick├Ż spotrebi─Ź a presne to bolo aj cie─żom jeho tvorcov. Postara┼ą sa v├ím o ├║─Źel...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Elica ELLE BL F/80 - Ods├ívace par 
10 dn├ş 899,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Elica ELLE BL F/80 144818 - ponuka obchodu

Parametre produktu Elica ELLE BL F/80 144818

Dokonal├Ż dizajnN├ístenn├Ż ods├íva─Ź p├ír Elica ELLE BLF/80 o─Źar├ş ka┼żd├ęho svojho pou┼ż├şvate─ża jedine─Źne modern├Żm, technologicky vypracovan├Żm, exkluz├şvnym a z├írove┼ł ve─żmi jednoduch├Żm dizajnom. Prevedenie s transparentn├Żm r├ímom v kombin├ícii s bielou alebo ─Źiernou farbou sa v├Żborne hod├ş do ka┼żdej dom├ícnosti. Stane sa va┼í├şm nen├ípadn├Żm, no predsa luxusn├Żm a svojmu ├║─Źelu sl├║┼żiacim spolo─Źn├şkom. Na prv├Ż poh─żad ani nep├┤sob├ş ako elektrick├Ż spotrebi─Ź a presne to bolo aj cie─żom jeho tvorcov. Postara┼ą sa v├ím o ├║─Źeln├Ż prostriedok, ktor├Ż nezaber├í ve─ża miesta, je nen├ípadn├Ż a spln├ş va┼íe o─Źak├ívania. N├ístenn├Ż ods├íva─Ź p├ír je d├┤kazom toho, ┼że aj v modern├Żch dizajn├ęrskych k├║skoch m├┤┼że driema┼ą du┼ía, ktor├í urob├ş va┼íu dom├ícnos┼ą ozajstn├Żm domovom.
Vysok├Ż v├ŻkonChceli by ste za m├ílo pe┼łaz├ş mnoho muziky? V tom pr├şpade potrebujete n├ístenn├Ż ods├íva─Ź p├ír Elica ELLE BLF/80. Tento technologick├Ż z├ízrak v├ís prekvap├ş neskuto─Źne vysok├Żm v├Żkonom a neprimerane n├şzkou spotrebou energi├ş. Jeho v├Żkon pri intenz├şvnom prietoku vzduchu dosahuje hodnotu a┼ż 669 m3/h. Pritom absol├║tne nep├┤sob├ş na okolie ru┼íivo, preto┼że jeho hlu─Źnos┼ą ani v plnom nasaden├ş neprekon├í hodnotu 43-62 dB. N├şzku spotrebu energi├ş pri tomto skvelom ods├íva─Źi p├ír zabezpe─Źuj├║ aj 7W LED ┼żiarovky, ktor├ę sa staraj├║ o jeho osvetlenie. Peniaze, ktor├ę do┼ł investujete sa v├ím v kr├ítkej dobe ur─Źite vr├ítia na u┼íetren├Żch energi├ích vo va┼íej dom├ícnosti. Navy┼íe je ┼íetrn├Ż nielen vo vz┼ąahu vo─Źi va┼íej pe┼ła┼żenke, ale aj vo─Źi ┼żivotn├ęmu prostrediu, ─Źo je v dne┼ínej dobe jednozna─Źne na nezaplatenie.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory