kde nak├║pi┼ą?

od 269,00

Electrolux LFP536X Spr├şjemnite si varenie N├í┼í elegantn├Ż ods├íva─Ź p├ír diskr├ętne splynie s va┼íou kuchynskou linkou. Modern├║ sklenen├║ clonu mo┼żno vysun├║┼ą tak, aby zachyt├ívala e┼íte viac kuchynsk├Żch v├Żparov. Vysu┼łte a razom m├íte dvojn├ísobn├║ ods├ívaciu plochu Elegantn├Ż a v├Żkonn├Ż ods├íva─Ź p├ír je plne integrovan├Ż do kuchynskej linky. Pri varen├ş ho m├┤┼żete vysun├║┼ą, a t├Żm zv├Ą─Ź┼í├şte plochu pre ods├ívanie. ─îi u┼ż budete vari┼ą ─Źoko─żvek, v├Żpary hromadiace sa nad hrncami neute─Ź├║ do miestnosti. intuit├şvne ovl├ídanie In...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Electrolux Intuit LFP536X - Ods├íva─Ź p├ír v├Żsuvn├Ż 
10 dn├ş 269,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Electrolux Intuit LFP536X - ponuka obchodu

Parametre produktu Electrolux Intuit LFP536X

Electrolux LFP536X
Spr├şjemnite si varenie
N├í┼í elegantn├Ż ods├íva─Ź p├ír diskr├ętne splynie s va┼íou kuchynskou linkou. Modern├║ sklenen├║ clonu mo┼żno vysun├║┼ą tak, aby zachyt├ívala e┼íte viac kuchynsk├Żch v├Żparov.
Vysu┼łte a razom m├íte dvojn├ísobn├║ ods├ívaciu plochu
Elegantn├Ż a v├Żkonn├Ż ods├íva─Ź p├ír je plne integrovan├Ż do kuchynskej linky. Pri varen├ş ho m├┤┼żete vysun├║┼ą, a t├Żm zv├Ą─Ź┼í├şte plochu pre ods├ívanie. ─îi u┼ż budete vari┼ą ─Źoko─żvek, v├Żpary hromadiace sa nad hrncami neute─Ź├║ do miestnosti.
intuit├şvne ovl├ídanie
Intuit├şvne ovl├ídanie ods├íva─Źov umo┼ż┼łuje jednoduch├ę a presn├ę nastavenie funkci├ş. Pri pr├şprave jedla m├┤┼żete jednoducho regulova┼ą intenzitu osvetlenia aj r├Żchlos┼ą ods├ívania pod─ża potreby.
Viac svetla, menšia spotreba energie
Energeticky ├║sporn├ę LED svetl├í s dlhou ┼żivotnos┼ąou s├║ do kuchyne ide├ílnou vo─żbou. Osvet─żuj├║ pracovn├║ plochu jasn├Żm svetlom, tak┼że ni─Ź neprehliadnete a ni─Ź v├ím neute─Źie.
─îistej┼í├ş vzduch v┼íade okolo
Tento technologicky vyspel├Ż ods├íva─Ź je vybaven├Ż v├Żkonn├Żm motorom, ktor├Ż r├Żchlo a ├║─Źinne pohlcuje v├Żpary pri varen├ş. U┼ż├şvajte si svie┼żi interi├ęr kuchyne, ─Źi u┼ż var├şte, stolujete, alebo len odpo─Ź├şvate.
 
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory