kde nak├║pi┼ą?

od 419,00

Vynikaj├║ci poh─żad na ka┼żd├ę chutn├ę jedlo v─Ćaka halog├ęnov├ęmu osvetleniu -┬áModern├ę halog├ęnov├ę osvetlenie zabudovan├ę v tomto ods├íva─Źi p├ír osvet─żuje varn├Ż panel ┼żiariv├Żm svetlom ÔÇô tak┼że m├┤┼żete kontrolova┼ą, ako prebieha pr├şprava pokrmov. Ovl├ídanie svie┼żosti v kuchyni bez n├ímahy -┬áTieto elektronick├ę tla─Źidl├í sme vyvinuli na to, aby ste mohli intuit├şvne pou┼ż├şva┼ą svoj ods├íva─Ź p├ír. Nastavenie r├Żchlosti ods├ívania je bez n├ímahy. Od zadymenej miestnosti po svie┼żu a ─Źist├║ za okamih -┬áKe─Ć sa dym alebo pachy st...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Electrolux EFB90566BX - Ods├íva─Ź p├ír kom├şnov├Ż 
na sklade 419,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Electrolux EFB90566BX - ponuka obchodu

Parametre produktu Electrolux EFB90566BX

Vynikaj├║ci poh─żad na ka┼żd├ę chutn├ę jedlo v─Ćaka halog├ęnov├ęmu osvetleniu -┬áModern├ę halog├ęnov├ę osvetlenie zabudovan├ę v tomto ods├íva─Źi p├ír osvet─żuje varn├Ż panel ┼żiariv├Żm svetlom ÔÇô tak┼że m├┤┼żete kontrolova┼ą, ako prebieha pr├şprava pokrmov.
Ovl├ídanie svie┼żosti v kuchyni bez n├ímahy -┬áTieto elektronick├ę tla─Źidl├í sme vyvinuli na to, aby ste mohli intuit├şvne pou┼ż├şva┼ą svoj ods├íva─Ź p├ír. Nastavenie r├Żchlosti ods├ívania je bez n├ímahy.
Od zadymenej miestnosti po svie┼żu a ─Źist├║ za okamih -┬áKe─Ć sa dym alebo pachy stan├║ pr├şli┼í prenikav├Żmi, mus├şte r├Żchlo vyvetra┼ą. Sta─Ź├ş, ke─Ć pou┼żijete intenz├şvne nastavenie tohto ods├íva─Źa p├ír.
Jednoducho sa ─Źist├ş v─Ćaka ─żahko odn├şmate─żn├ęmu kazetov├ęmu dizajnu -┬áS jednoducho vyberate─żn├Żm a um├Żvate─żn├Żm hlin├şkov├Żm tukov├Żm filtrom je jednoduch├ę zabezpe─Źi┼ą, aby ods├íva─Ź p├ír pod├íval ten najlep┼í├ş v├Żkon a udr┼żiaval v dom├ícnosti svie┼żi vzduch.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory