kde nak├║pi┼ą?

od 258,90

Tento kom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├ír OPK5360bc od zn├ímeho ─Źesk├ęho v├Żrobcu Concept efekt├şvne odstr├íni nepr├şjemn├ę v├Żpary a pachy vznikaj├║ce pri varen├ş. Novodob├Ż dizajn a ─Źierne vyhotovenie je doplnen├ę o intuit├şvne dotykov├ę ovl├ídanie, ktor├ę sa nach├ídza na prednom paneli. Digestor Concept disponuje v├Żkonom od┼ąahu a┼ż 600 m3/h, preto sa uplatn├ş aj vo v├Ą─Ź┼í├şch kuchyniach. K dispoz├şcii s├║ 3 v├Żkonnostn├ę stupne, pri─Źom hlu─Źnos┼ą tohto modelu je 65 dB na najvy┼í┼íom stupni. Pre kvalitn├ę osvetlenie varnej plochy s├║ k di...

Concept OPK5360bc - ponuky v obchodoch

CONCEPT OPK5360bc 
na sklade 258,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Concept OPK5360bc

Tento kom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├ír OPK5360bc od zn├ímeho ─Źesk├ęho v├Żrobcu Concept efekt├şvne odstr├íni nepr├şjemn├ę v├Żpary a pachy vznikaj├║ce pri varen├ş. Novodob├Ż dizajn a ─Źierne vyhotovenie je doplnen├ę o intuit├şvne dotykov├ę ovl├ídanie, ktor├ę sa nach├ídza na prednom paneli.

Digestor Concept disponuje v├Żkonom od┼ąahu a┼ż 600 m3/h, preto sa uplatn├ş aj vo v├Ą─Ź┼í├şch kuchyniach. K dispoz├şcii s├║ 3 v├Żkonnostn├ę stupne, pri─Źom hlu─Źnos┼ą tohto modelu je 65 dB na najvy┼í┼íom stupni. Pre kvalitn├ę osvetlenie varnej plochy s├║ k dispoz├şcii dve extra ├║sporn├ę LED svetl├í, ktor├ę oproti klasick├Żm ┼żiarovk├ím spotrebuj├║ menej elektrickej energie a maj├║ v├Żrazne dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą. Pokia─ż nem├íte mo┼żnos┼ą odvies┼ą paru von, ur─Źite priv├ştate praktick├║ funkciu recirkul├ície. Pri recirkul├ícii sa okrem tukov├ęho filtra prid├í navy┼íe uhl├şkov├Ż filter, ktor├Ż dokonale pohlcuje pachy (nutn├ę dok├║pi┼ą). Vzduch sa pri tomto procese pre─Źist├ş a je vh├í┼łan├Ż sp├Ą┼ą do miestnosti.

Tukov├Ż filter z ods├íva─Źa Concept sa d├í jednoducho vlo┼żi┼ą do um├Żva─Źky, spusti┼ą ┼ítandardn├Ż program a bude op├Ą┼ą ako nov├Ż. Rovnako ho ─żahko umyjete jarovou vodou, ak nem├íte pr├şstup k um├Żva─Źke. Ods├íva─Ź p├ír ─żahko vy─Źist├şte a op├Ą┼ą z├şskate 100 % v├Żkon. Odpadn├║ finan─Źn├ę n├íklady na zak├║penie nov├ęho filtra.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
RecirkuláciaÁno
Sp├Ątn├í klapka├üno
Priemer od┼ąahov├ęho hrdla15 cm
Po─Źet motorov1
Po─Źet r├Żchlost├ş3
Po─Źet ┼żiaroviek2
Ods├ívanie do kom├şna├üno
 
V├Żkon
Hlu─Źnos┼ą65 dB
V├Żkon ods├ívania600 m3/hod.
Pr├şkon213 W
 
Rozmery
┼á├şrka60 cm
H─║bka30 cm
V├Ż┼íka125 cm
Hmotnos┼ą15.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory