kde nak├║pi┼ą?

od 599,00

Serie | 8 kom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├ír, 90 cmDWB98PR50 Kom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├ír na stenu: namontuje sa na stenu a umo┼żn├ş v├ím tak napl├ínova┼ą si kuchy┼łu presne pod─ża va┼íich predst├ív. | EcoSilence Drive: vysoko ├║─Źinn├Ż motor, ┼íetr├ş energiu, nie v├Żkon.| PerfectAir senzor: automatick├í kontrola nastavenia pre maxim├ílny v├Żkon a minim├ílnu hlu─Źnos┼ą.| Home Connect: dom├íci spotrebi─Ź s chytr├Żm pripojen├şm pre jednoduch┼í├ş ka┼żdodenn├Ż ┼żivot (iba v krajin├ích, kde je k dispoz├şcii slu┼żba Home Connect).| Extra Tich├Ż: maxim├ílny...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Ods├íva─Ź p├ír Bosch DWB98PR50 nerez 
na sklade 599,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu
tpd.sk
4.5/5
Bosch DWB98PR50 - Ods├ívace par 
10 dn├ş 637,24 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bosch DWB98PR50 135526 - ponuky obchodov

Parametre produktu Bosch DWB98PR50 135526

Serie | 8 kom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├ír, 90 cmDWB98PR50

Kom├şnov├Ż ods├íva─Ź p├ír na stenu: namontuje sa na stenu a umo┼żn├ş v├ím tak napl├ínova┼ą si kuchy┼łu presne pod─ża va┼íich predst├ív.
| EcoSilence Drive: vysoko ├║─Źinn├Ż motor, ┼íetr├ş energiu, nie v├Żkon.| PerfectAir senzor: automatick├í kontrola nastavenia pre maxim├ílny v├Żkon a minim├ílnu hlu─Źnos┼ą.| Home Connect: dom├íci spotrebi─Ź s chytr├Żm pripojen├şm pre jednoduch┼í├ş ka┼żdodenn├Ż ┼żivot (iba v krajin├ích, kde je k dispoz├şcii slu┼żba Home Connect).| Extra Tich├Ż: maxim├ílny v├Żkon ods├íva─Źa s minim├ílnou hlu─Źnos┼ąou.| Stupe┼ł nas├Żtenia tukov├ęho filtra: zachyt├ş a┼ż 89.6 tuku zo vzduchu v kuchyni.

Prednosti
Vynikaj├║ce v├Żsledky

BLDC motor
Invertorov├Ż motor BLDC, vysok├í ├║─Źinnos┼ą, odoln├ę a so ┼ípi─Źkovou technol├│giou.

V├Żkon

V─Ćaka n├şzkej hladine hluku po─Źujete: ni─Ź.
Nielen va┼íi hostia ocenia varenie bez stresu. Aby ste sa s va┼íimi hos┼ąami po─Źas varenia mohli pokojne rozpr├íva┼ą, urobili sme recirkula─Źn├ę ods├íva─Źe p├ír tak├ę tich├ę, ┼że si ich pri ods├ívan├ş sotva v┼íimnete. Prenikav├Ż zvuk ods├íva─Źa p├ír spravidla poch├ídza zo samotn├ęho motora a z pr├║denia vzduchu v z├ívislosti od danej ├║rovne protitlaku. Pri modeloch s odvodom do kom├şna sa 50 % hluku odv├ídza von. Ods├íva─Źe p├ír Bosch s modulom CleanAir vyrobia pri rovnakom v├Żkone a┼ż o 3 dB(A) menej hluku ako konven─Źn├ę recirkula─Źn├ę syst├ęmy.

Optim├ílne mno┼żstvo ─Źist├ęho vzduchu pre kuchy┼łu ka┼żdej ve─żkosti.
Bez oh─żadu na to, ─Źi m├íte kuchy┼łu spojen├║ s ob├Żvacou izbou alebo mal├║, oddelen├║ kuchy┼łu. Pon├║kame optim├ílny objem vzduchu pre kuchyne v┼íetk├Żch ve─żkost├ş. Vzduch by sa mal vymeni┼ą 6 a┼ż 12-kr├ít za hodinu, ak sa m├í v kuchyni zaisti┼ą trvale pr├şjemn├ę prostredie. Aby ste to dosiahli, mus├ş by┼ą objem dod├ívan├ęho vzduchu alebo v├Żkon ods├íva─Źa p├ír prisp├┤soben├Ż ve─żkosti miestnosti.

Kovov├Ż tukov├Ż filter
V ods├íva─Źoch p├ír s odvodom do kom├şna a recirkula─Źn├Żch ods├íva─Źov p├ír s├║ potrebn├ę kovov├ę tukov├ę filtre, aby tuk a in├ę tuh├ę ─Źastice mohli by┼ą odfiltrovan├ę z ods├ívan├ęho vzduchu. Ak chcete, aby tieto filtre boli maxim├ílne ├║─Źinn├ę, vy─Źistite ich pribli┼żne raz za mesiac, bu─Ć ru─Źne alebo v um├Żva─Źke riadu.
Konektivita

Inteligentn├Ż sp├┤sob pou┼żitia pre v├í┼í ods├íva─Ź a varn├Ż panel.
Vykon├ívanie viacer├Żch ├║loh v kuchyni naraz m├┤┼że niekedy prinies┼ą viac stresu ako pote┼íenia. Funkcia AutoControl v├ím umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą v├í┼í varn├Ż panel a ods├íva─Ź p├ír, ktor├ę maj├║ napojenie na Wi-Fi, dotykom tla─Źidla. Z v├í┼ího smart zariadenia m├┤┼żete naprogramova┼ą ods├íva─Ź p├ír tak, aby sa ventil├ítor a osvetlenie zapli pri zapnut├ş varn├ęho panelu - alebo ho nastavi┼ą tak, aby automaticky be┼żal 20 min├║t po vypnut├ş varn├ęho panelu. A ke─Ć je o odvetranie a osvetlenie postaran├ę, vy sa m├┤┼żete venova┼ą d├┤le┼żitej┼í├şm veciam, napr├şklad dezertu.

Nas├Żtenie filtra: Vyzer├í dobre z vonku aj z vn├║tra.
─îo o─Źi nevidia, to srdce nebol├ş: pokia─ż ide o filtre v ods├íva─Źoch p├ír, ─Źasto zab├║dame skontrolova┼ą, ─Źi ich nie je potrebn├ę vymeni┼ą. S Home Connect m├┤┼żete skontrolova┼ą stav filtrov vo va┼íom ods├íva─Źi p├ír a z├şska┼ą tak cenn├ę inform├ície o ├║dr┼żbe. Jednoducho sa prihl├íste do aplik├ície a skontrolujte zanesenie filtrov uhl├şkom a tukmi, a ─Źi je potrebn├í ich v├Żmena.

Komfort

Senzorov├ę ovl├ídanie DirectSelect
Pomocou senzorov├ęho ovl├ídanie DirectSelect s LED ukazovate─żmi m├┤┼żete ovl├ída┼ą v┼íetky funkcie v├í┼ího ods├íva─Źa par- napr├şklad tri stupne v├Żkonu, intenz├şvny stupe┼ł alebo osvetlenie nad varn├Żm priestorom.

V┬ákuchyni ho takmer nepo─Źu┼ą. Sotva badate─żn├Ż na ├║─Źte za elektrinu.
Niekedy si ani nem├┤┼żete vychutn├íva┼ą zvuk sma┼żenia na panvici, preto┼że ods├íva─Ź p├ír je pr├şli┼í hlu─Źn├Ż. V─Ćaka pou┼żitiu vysokov├Żkonn├ęho ventil├ítora a┬áoptimalizovan├ęmu pr├║deniu vzduchu v┬ádigestore je ods├íva─Ź p├ír Bosch s┬átechnol├│giou motora EcoSilence v├Żrazne tich┼í├ş a┬áenergeticky ├║─Źinnej┼í├ş a┼ż o┬á80┬á%*. Motor nevytv├íra ┼żiadne mechanick├ę trenie, ─Źo vedie nielen k┬ázn├ş┼żeniu hluku, ale aj k┬ázv├Ż┼íeniu ┼żivotnosti.
* Pri priemernej jednohodinovej dennej prev├ídzke ventil├ítora na ├║rovni 2 a┬ápri zapnut├ş osvetlenia na 2 hodiny denne.

Automatick├Ż dobeh ventil├ítora
Po vypnut├ş ods├íva─Źa mo┼żno nastavi┼ą dobeh ventil├ítora v intervaloch 3/6/9 min├║t.
DirectSelect control
Ovl├ídajte svoj ods├íva─Ź p├ír rovnak├Żm sp├┤sobom, ako ovl├ídate varn├Ż panel: pomocou nov├ęho ovl├ídania DirectSelect m├┤┼żete nastavi┼ą po┼żadovan├Ż v├Żkonov├Ż stupe┼ł a ovl├ída┼ą funkcie ako napr├şklad senzor PerfectAir, dobeh ods├ívania aj intenzitu osvetlenia priamo. Na displeji si m├┤┼żete pozrie┼ą aj mieru zanesenia filtra, tak┼że budete v┼żdy vedie┼ą, kedy vy─Źisti┼ą filter. S DirectSelect m├┤┼żete svoj ods├íva─Ź p├ír nielen ovl├ída┼ą jednoduch├Żm dotykom tla─Źidla, ale aj vzh─żad v├í┼ího ods├íva─Źa p├ír dokonale lad├ş s varn├Żmi panelmi, ktor├ę maj├║ ovl├ídanie DirectSelect.
Dizajn

¤Ç tvar filtra
Dvojit├Ż kovov├Ż filter.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory