kde nak├║pi┼ą?

od 228,46

Ods├ívanie v├ŻparovPriestorov├Ż digestor┬áBeko HCB62741BWH┬áje vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou na odstra┼łovanie nepr├şjemn├Żch v├Żparov a z├ípachov, ktor├ę sa vytv├íraj├║ po─Źas ka┼żdodennej pr├şpravy jed├íl v dom├ícnosti. Pomocou neho si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą pr├şjemne ─Źist├ę a svie┼że prostredie vo va┼íej kuchyni u┼ż po─Źas varenia. Disponuje┬á┼ítyrmi v├Żkonnostn├Żmi stup┼łami┬áods├ívania┬ás elektronick├Żm ovl├ídan├şm. S ods├íva─Źom p├ír si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą maxim├ílne pohodlie a pr├şjemn├ę prostredie vo va┼íej kuchyni. Jeho prev├ídzka je mo┼żn├í s odvetr├íva...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
BEKO HCB62741BWH - Ods├íva─Ź p├ír 
na sklade 228,46 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

BEKO HCB62741BWH - ponuka obchodu

Parametre produktu BEKO HCB62741BWH

Ods├ívanie v├ŻparovPriestorov├Ż digestor┬áBeko HCB62741BWH┬áje vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou na odstra┼łovanie nepr├şjemn├Żch v├Żparov a z├ípachov, ktor├ę sa vytv├íraj├║ po─Źas ka┼żdodennej pr├şpravy jed├íl v dom├ícnosti. Pomocou neho si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą pr├şjemne ─Źist├ę a svie┼że prostredie vo va┼íej kuchyni u┼ż po─Źas varenia. Disponuje┬á┼ítyrmi v├Żkonnostn├Żmi stup┼łami┬áods├ívania┬ás elektronick├Żm ovl├ídan├şm. S ods├íva─Źom p├ír si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą maxim├ílne pohodlie a pr├şjemn├ę prostredie vo va┼íej kuchyni. Jeho prev├ídzka je mo┼żn├í s odvetr├ívan├şm alebo s cirkul├íciou vzduchu. Pri recirkul├ícii je mo┼żnos┼ą ods├íva─Ź pou┼żi┼ą bez odvodu vzduchu do kom├şna┬ás uhl├şkov├Żm filtrom UF-13 , ktor├Ż je potrebn├ę zak├║pi┼ą zvl├í┼í┼ą.
Optim├ílny pre jednoduch├ę varenieDizajn ods├íva─Źa je ve─żmi elegantn├Ż a vhodn├Ż do takmer ka┼żdej kuchyne. Je vhodn├Ż pre mont├í┼ż nad varn├║ z├│nu a jeho ┼í├şrka je┬á60 cm. Dekora─Źn├Ż priestorov├Ż digestor m├í povrchov├ę prevedenie z nerezu. Disponuje aj osvetlen├şm pracovn├ęho miesta pomocou┬ádvoch halog├ęnov├Żch ┼żiaroviek 18 W. V balen├ş s├║┬á2 kovov├ę tukov├ę filtre,┬áktor├ę s├║ um├Żvate─żn├ę v um├Żva─Źke riadu.
Automatick├ę vypnutie a ─Źistenie vzduchuOds├íva─Ź p├ír sa┬ávypne automaticky 15 min├║t po zapnut├ş.┬áTo v├ím umo┼ż┼łuje od├şs┼ą z kuchyne ihne─Ć po pr├şprave pokrmov s istotou, ┼że v┼íetky pachy odstr├íni a ods├íva─Ź sa s├ím vypne. K dispoz├şcii je aj┬á─Źistenie vzduchu, ktor├ę sa zapne ka┼żd├║ cel├║ hodinu na┬á10 min├║t pri najni┼ż┼íej ├║rovni,┬á─Ź├şm zabezpe─Ź├ş nepretr┼żit├║ v├Żmenu vzduchu v kuchyni. Spotrebuje minimum energie a nenarob├ş pr├şli┼í ve─ża hluku.
VlastnostiTrieda energetickej ├║─Źinnosti: D1 motor4 r├ŻchlostiElektronick├ę dotykov├ę ovl├ídanieMaxim├ílny v├Żkon:┬á730 m┬│/h.Hlu─Źnos┼ą:┬á49 - 71 dBOsvetlenie: 2 halog├ęnov├ę bodov├ę svetl├í 18 W2 tukov├ę filtre

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Digestory