Sila pr├ştomn├ęho okamihu

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 9,49

V tomto z├ípisn├şku n├íjdete na pozad├ş n├ídhern├Żch, ┼żivotom pul zuj├║cich a z├í rove┼ł pokojom d├Żchaj├║cich obr├í zkov starostlivo vybran├ę cit├íty z v├Żnimo─Źnej knihy Eckharta Tolleho, ktor├ę podnecuj├║ k preniknutiu do podstaty vec├ş a nab├ídaj├║ k rozj├şmaniu, medit├ícii a relax├ícii. Zap├ş┼íte si svoje postrehy a my┼ílienky. Objavte ├║┼żasn├║ silu pr├ştomn├ęho okamihu. Sta┼łte sa alchymistom. Preme┼łte oby─Źajn├Ż kov na zlato, utrpenie na vedomie, pohromu na osvietenie. Svetozn├ímy duchovn├Ż u─Źite─ż Eckha r t Tol le prin├í ┼ía ...

Sila pr├ştomn├ęho okamihu - ponuka obchodu

Sila pr├ştomn├ęho okamihu 
3 dni 9,49 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Sila pr├ştomn├ęho okamihu

V tomto z├ípisn├şku n├íjdete na pozad├ş n├ídhern├Żch, ┼żivotom pul zuj├║cich a z├í rove┼ł pokojom d├Żchaj├║cich obr├í zkov starostlivo vybran├ę cit├íty z v├Żnimo─Źnej knihy Eckharta Tolleho, ktor├ę podnecuj├║ k preniknutiu do podstaty vec├ş a nab├ídaj├║ k rozj├şmaniu, medit├ícii a relax├ícii. Zap├ş┼íte si svoje postrehy a my┼ílienky. Objavte ├║┼żasn├║ silu pr├ştomn├ęho okamihu. Sta┼łte sa alchymistom. Preme┼łte oby─Źajn├Ż kov na zlato, utrpenie na vedomie, pohromu na osvietenie.
Svetozn├ímy duchovn├Ż u─Źite─ż Eckha r t Tol le prin├í ┼ía jednoduch├║ m├║dros┼ą, ktor├í presahuje v┼íetky n├íbo┼żenstv├í, u─Źenia a guruov. Jeho kniha Sila pr├ştomn├ęho okamihu, z ktorej vych├ídza Z├ípisn├şk, noviny New York Times zaradili medzi top bestsellery a stala sa modernou klasikou v oblasti osobn├ęho rozvoja a spirituality.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre