... Pozna┼ą sam├ęho seba je za─Źiatok v┼íetkej m├║drosti - zo┼ít

Pozna┼ą sam├ęho seba je za─Źiatok v┼íetkej m├║drosti - zo┼ít

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 6,42

─î├şm lep┼íie pozn├íte seba, uvedomujete si svoje talenty a┬ásiln├ę str├ínky, t├Żm m├íte viac sebavedomia a t├Żm viac v ┼żivote dok├í┼żete.┬áZo┼íit: Spoznaj s├ím seba┬áv├ím posl├║┼żi ako skvel├í pripomienka toho, v ─Źom vynik├íte.. M├┤┼że to by┼ą v├í┼í tajn├Ż n├ístroj na budovanie sebavedomia. Okrem miesta na p├şsanie s 2 cm okrajom v┬á┼łom n├íjdete aj 6 kr├ísnych farebn├Żch str├ín s┬ácit├ítmi, ktor├ę rozde─żuj├║ zo┼íit na ┼íes┼ą ─Źast├ş. Pr├ęmiov├Ż 90g papier na 96 stran├ích je pr├şjemn├Ż na dotyk, a p├şsmo na ┼łom nepresvit├í na druh├║ stranu. Obl...

Pozna┼ą sam├ęho seba je za─Źiatok v┼íetkej m├║drosti - zo┼ít - ponuka obchodu

Pozna┼ą sam├ęho seba je za─Źiatok v┼íetkej m├║drosti - zo┼ít 
3 dni 6,42 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Pozna┼ą sam├ęho seba je za─Źiatok v┼íetkej m├║drosti - zo┼ít

─î├şm lep┼íie pozn├íte seba, uvedomujete si svoje talenty a┬ásiln├ę str├ínky, t├Żm m├íte viac sebavedomia a t├Żm viac v ┼żivote dok├í┼żete.┬áZo┼íit: Spoznaj s├ím seba┬áv├ím posl├║┼żi ako skvel├í pripomienka toho, v ─Źom vynik├íte.. M├┤┼że to by┼ą v├í┼í tajn├Ż n├ístroj na budovanie sebavedomia.

Okrem miesta na p├şsanie s 2 cm okrajom v┬á┼łom n├íjdete aj 6 kr├ísnych farebn├Żch str├ín s┬ácit├ítmi, ktor├ę rozde─żuj├║ zo┼íit na ┼íes┼ą ─Źast├ş. Pr├ęmiov├Ż 90g papier na 96 stran├ích je pr├şjemn├Ż na dotyk, a p├şsmo na ┼łom nepresvit├í na druh├║ stranu. Obl├ę rohy dod├ívaj├║ n├ídhern├Ż modern├Ż vzh─żad.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Di├íre a kalend├íre